Sayfa 21 / 26 İlkİlk ... 11171819202122232425 ... SonSon
Toplam 388 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kalem kimse okul seviyesi yazmadi hala haddini aşiyorsun !!! ben ne kimseye sen ilkokul mezunusun dedim nede aşşaladim bana verilen üslüpla cevap verdim bunu anlamak zor değil sizin kadar zeki ve bir okadar seviye ölçmeye kadar işi vardiracak biri için bu yazdigim anlamasi zor değil değilmi?

benim neden hayir dedigimi neden iş bulamadiğimi kanunlarin neden uygulanmadini 2022 maaşi kesilen otobüse binemeyen kaldirimi olmayan insan var diyorum verdikleri cevaba bak ondan sonra konuş yukariya bak diyeceğine ?

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşım bak ben o arkadaşa 100 kere iş isteyen ben degilim benim dostum dedigim halde devamlı bana belden aşagı vurmak icin iş bulamadıgın icin saldırma diyor bende insanım bir yere kadar sabır taşı olsam catlarım sonra diyor ki kelam hanım tokat gibi lafı yapıştırdı şimdi kıvırma diyor yeter ama bukadar hakarette karşılık egitim seviyemiz farklı anlaşamıyoruz demek mi suc oldu melek hanım onun bana kıvırma demesi tokat yedin susdun demesi suc olmadıda benim bu cumlemi sizi kızdırdı yapmayın ALLAH aşkına adam bana agzına geleni soylerken neden beni savunmadınız bunuları yazamasın demediniz de benim bir cumlemi agızınıza sakız yapıp cigniyorsunuz polomik yaratmak icin mi

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

aynen katiliyorum cılgın x bana verdikleri cevabida okur isen çildirmamak elde degil arkadaşin tuzu kuru bu kesin ? ben işsizim diyorum oturdu yerden özelde çaliş diyor balıkesirliyim ben burda fabrika bile yok özel sektör yok ne yapmam lazim o zaman benim istanbulami gelmem lazim geldim diyelim 850 lira maaşla nasil ev tutayim nasil geçineyim diyorum tık yok cahil ya arkadaş bizi gözcüye iş bulursun diyor bu ne terbiyesiz bir uslup bune terbiyesiz yaklaşim !!! laf söyledik mide vay efendim sen nasil söylersin o bana söylüyor o zaman neden sesin çıkmiyor gıkın çıkmıyor ? çıkmaz bayan öğreticimiz anca bize sesi çıkar ...!!!

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bu konu kapatılsın artık boş yere canınıızı sıkıyosunuz.kimin ne diyeceği belli.fikirler değişmeyecek .uzadıkça alakasız yerlere gidiyor konu

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ayrica kalem arkadaşimiz engelli olmadigi halde sadece engellilere sorulmuş bir forumda ahkam kesmeside ilginç ? engelli olmanin ne demek oldugunu bilmiyeceksin bide engelliler hakkında sadece engellilerin hakkı konuşulan bir forumda yorumlar yapip seviye ölçmeye kadar vardiracaksin hadi canım sende !!!

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

damdan düşme olayı gibi yani...

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

özellikle yazilmiş sakatlar için kolay bir soru ee sen sakat(engelli degilsin) akraban annan baban yada kardeşin olabilirde bu benim haklarimin konuşuldugu bir yer referandum geneli sorulmamiş ki buraya cevap yazma hakkını seviye ölçme hakkını demogoji yapma hakkını susturma hakkını sana kim verdi ?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

offf offff....biraz mola alıp şu yazdıklarınızı okumanızı rica ediorum... bira zmola alın bence. sinirle galiba derdimi anlatamadım. vaktimiz çok. anlaşırız bir gun belki.
    ama bişi yazılınca olmuyor. belki bu yontm daha iyidir. bişi ayzmadan ilerleriz belki. bu daha iyi blki de.
    vaktim bol benim şu an. şahsımı hdef alan hiçbir cumlenize cevap ayzmayacagım. nasılsa dert sadec yazmak dğil mi?
    bugun bunu bn de yapacagım. yaptım da şahıslara ayzdım. bakalım şahıs bazında ansıl ilerleyecegiz?
    boş konuşmak işe yarar galiba bunda. (kendimi kastediorum)

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

gülüyorum sadece !!!

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

birlikte gülelim o halde

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bütün sorunlarimi yazdim tek tek tek cevap istedim hiç bir partiye üye olmadiğimi sempati bile duymadiğimi söyledim kimseye hakaret etmedim etmemde zaten ama biri bana terbiyesizce sorunlarimla alay eder oturduğu yerden cevap verirse bi dur bi haddini bil derim !!! 30 yaşindayim raporumu yeni aldim %57 engelliyim bu engelli raporumu seneler öncede alabiliyormuşum ugraşmadim tek derdim iş sahibi olmakdi maddi durumum o kadar iyi değil maaş başvurusuna bile bulunmadim hiç bir engelli arkadaşimin önünü kesmemeyeyim diye rapor bile almadim sağlam statüsünde hep iş aradim ... bulamadim bu benim suçum mu değil engelime ragmen ünüversitemi bitirdim devletin kanunda olmasina rahmen bana açmasi gerekn kadro için isyan ettim burayada yazdim benim haklarimi ver ki bende samimiyetinize inanayim dedim cevap ne özel sektörde çaliş sen kimsin kardeşim durumun vafin nedir ? vardida ben mi çalişmadim bilmiyor ki ? bide utanma arlanma yok hayir dedim diye gözcüde emin çölaşanla çaliş diyor bu adam cahil degil de nedir ? biride gelmiş demogoji yapiyor vay efendim sen nasil dersin aşşalarsin aşşalarim bu tip adami aşşalarim fikri yok ki ? boş konuşmasin kimse kimseyle zorla anlaşsin denmiyor herkes saygili olmak zorunda herkese yeterlimi kalem !!!

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla ben yazdım neden cevap vermediniz JEAM kardeşimizde yazmış kendine yazılanlara simdi biz seviyesiz onlar seviyeli oluyorsa yazacak sozde yok kelimede yok ozaman yine soyliyecem sizinle seviye anlayışımızda farklı nedeyim daha valla oyunuz beni hic ilgilendirmiyor istediginiz gibi kulanın ama yalana kandırmacaya tahamulum yok kim ki gozume baka baka yalan soyler beni kandırmaya calışırsa cevabını verim verdim veririmde dedigim gibi engeli vantandaşından referans bulda gel diyen parti simdi engeli dostu oldu diye beni kandırmaya calışanlara cevabım olacaktır birkere insanın ihtiyacı olabilecegine inanmıyor buradaki bazı arkadaşlar kardeşim Turkiyede engelinin iş bulması cok zor hemde cok bu insanın hayatını bir şekilde idame etirmesi lazım peki nasıl yapcak dilenecek mi elmi acacak saga sola akp iktidar demiş iş istemeye gitmiş gitmişiz kendi yandaşlarına heryerde işi bulan akp degilde biz gidince akp işkurmu niye gidiyorsun oluyor kardeşim burdan yazıyorum başbakan benide ozel danışmanı yapsın kızı gibi kızından daha iyi danışmanlık yaparım onun aldıgı maaşında yarısını alırım kızı danışman oglu gemi sahibi bize gelince yuru anca giderisn oluyor yeter artık bukadarda cifte standart olmazki insanların yaşama hakkı var tekrarlıyorum Başbakan beni danışmanın yap kızının yerine beni al daha iyi yaparım yarısı kadarmaaş alırım devlette kar etmiş olur

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

bakın arkadaşlar sizleri hedef alıp yazdıgımda noldu? bir sonuç alabildim mi? birbirimizi kırmaktan başka?
    burada kandıran yok arkadaşlar. heğimiz magduruz. drdimiz bir. hepimiz ulkenin mnfaatini düşünüyoruz. kimimiz hayır diyerek ulkeye faydalı olacagını düşünüor. kimimiz evet diyerek. kimimiz boykot edrek. ama hepimiz burada vatandaşız. birbirimizden farkımız yok. tabi ki bu çşitlilik ulkye fayda getircek. bu boyle olmalı zaten. ama biz vatandaşlar hepimizin birbirindn farklı olmadıgınız aramızda zenginlrin ustun sınıfların olamdıgını gayet iyi bilioruz. o halde canı cehennme siyasetinin de partilrin de. biz bizi kırmamaya özen gostrelim. bize bakalım...
    ak partinin yaptıklarını tabiki anlatacak ve kınayacaksınız. tabiki iktidar çunku o. bu gayet normal. tabi ki başka partilre d laf atılacak bu da normal. tabi ki yapılanlar sorgulanacak. bu gerekli zaten ulkeye. ama bu işlerden sorumlu olmayan tek ksim varsa buradaki bizler. kimse bir oyuyla ulkeye ihanet edemez. bu bir haktır ve hrks dilediği gibi kullanır.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla sen yazana kadar kimse kimseyi kirmiyordu taki o mütiş öğreticiliğin gelene kadar savundugun insanlarin yazdiklarini oku daha sonra bişeyler yaz haksizsam özür dilerim cevap yazmiyor ki adam provekete edip kaçiyor zir cahil ? ayrica hepimiz deme sen engelli değilsin birakda ben kendi hakkımı kendim savunayim olmaz mi?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    senin nasıl savundugunu goruyorum jeam. yazılarını tarayabiliorum. yazılarında engellilere ait hangi konu başlıkları var?

buyur bütün ayzıların burada:http://www.engelliler.biz/forum/sear...095&pp=&page=4

kendi hakkını tabiki kendin savunacaksın. bu normal olanı zaten. ama keşke savunsan...

Sayfa 21 / 26 İlkİlk ... 11171819202122232425 ... SonSon