Sayfa 20 / 26 İlkİlk ... 10161718192021222324 ... SonSon
Toplam 388 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    akp sinin de Allah belasını versin!!!! şu duruma bakın yahu! gören de milletvekili seçimi var sanacak!!!

çılgın x burası mahalle dğil karıştırma. seviyesiz dil kullananlar dedik iyi oku.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tanımadıgınız insanlara seviye tespit sınavı yapmayın bence kimin nekadar seviyeli olduguna siz karar vermesiniz okadar merakınız varsa seviye tespit etmeye once bulundugunuz cemaatin seviyesini tespit edin ne kadar ayıp ya agzınız acıldımı sizden hoşgurulusu olmaz ama biraz uzerinize geldik mi hemen agzınıza gelen hakareti edersiniz bunlar sizi ele veriyor hanım efendi farkında degilsiniz..

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kalem ben gayet seviyeliyim seviyesiz boş konuşanlara söyle onu düşüncesini belirten adama sen git gözcüde yaz şunda yaz bunda yaz diyen seviyelide bende boş konuşuyorsunuz demem mi seviyesizlik sizden ögrenecek değilim seviyeyi neye göre kime göre seviye !!! herkes haddini yerini bilsin burasi sizin okulunuz bizde sizin ders verdiğiniz çocuklariniz değiliz yeterlimi?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

burada bir cumleyl derdini anlatmaya çalışan arkadaşlar var. burada o bir cümleyi kurmak için kendi kendine okuma yazma ogrenenler var. okul yuzu gormeynlr var.
    derdini anlatamayıp kıvrananlar var. e nolacak şimdi?
    soylemsinler mi bir cumle kanaat hakları yok mu? düşünclrini açıklamakla yetinip anlatamıyorsalar size ne? akılları yokmu?
    istre hayır ister evt drler size mi düşmöüş bunu sorgulamak?

yahu nasıl olur? nasıl olur? nasıl kurdugu cumlelere okudugu okula aklına duşuncesine laf atarsınız nasıl?
    ya içinde alay ettiğiniz insanlardan okula gitmemeiş insanlar var!
    bu mu suçları?

sakat oldugu için okula gondrilmemişşşşşşşşşşşşş!!!!

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben bir cümle yazanlara tek kelime söylemedim bu birincisi benim laifim git şu gazetede yaz şunda yaz bunda yaz diyenlere buda ikincisi burasi tartişma paltfomu bu konuda biz tartişalim diye açilmiş seni rahatsiz eden ne ben onu anlamadim kime hakaret etmişiz herkeze saygiliyim dedim ben fikir tartişmasi yapmak istiyorum allakisinin yorumlarini yazilarini oku ondan sonra burda ögreticilik yap ahkam kes olurmu ? sizlede tartişma niyetinde degilim hayir diyen adama kimin hakkı var git şurda yaz burda yaz demeye yada git özel sektörde çaliş demeye ? bu kadar mi basit yani !!!
    kalem konuyu çarpitma demogojinin yeri değil burasi ? internet platformu burasi gülüyorum sana yahu bişey demiyrorum benim laf attim insan gözcüde yaz çölaşanda yaz diye satir satir yazi yaziyor sen büyüksün allahim !!!

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Ama burda siz ahlam kesiyorsunuz. karşınızdaki insana ögrenci muamalsi çkeiorsunuz. nasıl bir duygu bunun size yapılması? ben de sizin aklınızı ölçeyim mi o halde? nasıl bir duygu yahu bu? buna kimin hakkı var oylyse? kimsenin yok!

kavgacı bir dildi kullandıgınız! ve kavga istiyorsanız burdayım! evet buyrun! başlayalım.

evt diyenlere de hayır diyenlere de sözüm. bu tarz dili kullanıyorsalar eger. bn de kullanıorum işte.

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalem amacımız sorgulamak değil elbette.Yukarda yazmışsınız ya "okuma yazama bilmey var,derdini anlatamayanlar". İşte derdimiz onlara gerçekleri göstermek ve doğru olanı aktarmak. Siz sevyesiz sevyeli ölçümünüzü nasıl ve neye dayanarak yapabiliyorsunuz.
    Birde ne var mevcut başbakanın uslubu yanında burada yazan arkadaşların uslubu gayet sevyeli ve düzeyli.
    siz bu konuları bırakın herkez kendinden sorumludur uslup konusunda.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

akla paydos yani. tartışmak için yazacagım sadece.

wdo bunun için tartışsalar bunun için bagırsalar anlarım. ama yanlış insanlarla kavga edilior. ilkokula bil girmmiş uyenin altına yazılıor aham kesilior. sorunsana bunun hesbını kolaysa diyesi gelior insanın. hayır dese d o benim kardeşim evet dese d.
    bizim derdimiz bu drt.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kalem ben kime ahkam kesmişim ? akıl ölçmek ne benim haddime nede sizin haddinize bu ikincisi ? ayrica siz engelli değilsiniz sanırım birakta biz engelliler tartişalim buranin ögretmeni değilsiniz banada karişamazsiniz varsa hakaret kötü söz iletirsiniz moderötere verecekse verir cezami kimseyide aşşaladim yok herkese elimden gelidigi kadar yardimci oluyorum eski nickimde ozcemoz bana çok teşekkür ettiniz konularda olmuştu hatirlatirim sakın ama sakın bana öğretmen edasinda yaklaşmayin sakın !!! ben burda ilkokul mezunu adama ne demişim boşkonuşmayin tartişalim demişim ilkokul mezunuysa kendi ifade edemiyorsa burda satir satir herkese laf yetiştirmesini biliyor ? sizemi kaldi bireyin savunmasi ? hayatiniz acitasyon hayatiniz demogoji hayatiniz mgdur edebiyati !!!

[9 Eylül 2010 23:41 judges birincisi zeka özürü olan birine senin gibi geri zekalilarla muhatap olmam demen çok hatali bu 1.cisi burda yüzlerce zihinsel arkadaşimiz var anlama sorunlarida olabilir kimseyi aşşalamaya senin hakkın yok bide kalkmiş hak hukuktan neye evet diyeceğim diyorsun insan biraz utanir senin özrün ne biri sana senin gibi körle yada senin gibi topalla tartişmam dese hoşuna gidermi şimdi bunlari okuyan senin evet diyen cümlelerine inanirmi ? samimi olun biraz!!! ondan önce önce insan olun !!![/COLOR]
    [/COLOR]

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

gerçeklrin nasıl gosterildiğine bakar mıısn wedo? lütfen yukardaki ayzılanlara bak...

çılgın akp y de sövsen dinime de sövsen umurumda dğil. hele cemaatler hiç!
    ama burda birilerinin okuyup okumamasını sorgulama kuçumseme aşağılama hakkı kimsde yok. işte bundan rahatsız olurum!

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Melek hanım bir soru soracam Sayın Başbakanın uslubu hoşunuza gidiyor mu? sakatlar icin basit bir soru evet yada hayır

Anlamayana anlamamaya israr edene ben 100 kere iş isteyen ben degilim arkadaşım dedigim halde iş bulamadın diye saldırma diyene başka ne yazılabilirki demekki bir yerde bir terslik var aramızda bir uyumsuzluk var demektir oda insanı yonden bir uyumsuzluk olmadıgına göre bilinc ve hayat goruşudur demi sayın Melek hanım

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

anlayacagın dil nedir çılgın?

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Buradan alaşılıyor ki ülkenin durumunun neden bu halde olduğunun sorunu eğitim. Eee tabii paralı ve kalitesiz eğitim olursa fazlası beklenemez. Ama ne varki eğitimsiz bırakıp insaları dümen sularında götürmek kolay. İşte bunun içinde HAYIR demek en akılcı olanı.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yukarda memurlar nette bir arkadaşa verdigim cevap bu yeterince açık oldumu ? nasil biri oldugum konusunda ...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hah boyl duzgun ayzılsa anlarım wedo. işte burada bir fikir sunuyorsun. egitim sorunu derkn karşındaki insanı aşağılamıor soruna dikkat çkeiorsun. peki yukardaki dillre n diyorsun. aşırı sinirli oldugum için anlatamıorum. arkadaşlara sen anlatabilir misin uslupları konusunda? ne yazsam akp cemat şu bu lafları gelecek karşıma. rica ediorum şu derdimis sen anlat arkadaşlara...
    en azından hayır dediğin için senden bir çıkar ummazlar ve dilini anlayabilirler belki... ben n dersem boş...
    hepinize hayırlı bayramlar diliorum. bana musade...

Sayfa 20 / 26 İlkİlk ... 10161718192021222324 ... SonSon