Sayfa 19 / 26 İlkİlk ... 9151617181920212223 ... SonSon
Toplam 388 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eveeeeeeeeeeeet milyon kere evettttttttttttttttt

Halâ anlamadık mı mevcut ana-sını-sa-sı yasa ( dilim sürştü ) ile bir yerlere varılamayacağını ?

Sadece EVET diyin ve ilerleyen yıllardaki mükemmel gelişmelere şahit olun.özellikle engelliler açısından.

ehh tabi AKP de hak etmiyor mu artık birkaç maddeye biraz dokundurmaya

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi sende şafakta akitte tarafta yaz şu devrik içi boş bilgisiz cahil cümlerlerinle ivet ivet ivet dur akşama kadar

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: allakasi Mesajı Gör
    cılgın x kardeşim sen burda niye yıpratıyon kendini işte arıyon madem sözçü gazetesin de cok güzel makale yazarsın senide hemen işe alırlar burda harcanma bence emin çölaşanla beraber

Ne yazarsak yazalım anlamayacaksınız demi iş arayan kim ? benmiyim degilmiyim birdaha anlatayımda birdaha karıştırmayın engeli bir dostum akp il teşkilatına başvuruyor kendimi gecindirecek kadar bir iş olanagı saglayın her tarafa başvurdum geri cevirdiler diyor gercektende oyle valilik esnaflar buyuk şirketler hepisi engeli alımımız yok demişlerdi bu arkadaşıma akp il başkanlıgında ki vadandaş senin bu istedigini kabul etmemiz icin teşkilattan birilerinin referansını getirmen gerek diyor işte olay budur magdur fakir fukara edebiyatı yapan bir sisasi partinin durumu budur simdi burada bazı fanatik akpliler ilaki diyor ki hayır bizim partimiz bu degil yahu gozumun onundeki olayamı inanayım yoksa sizin kafanızdaki partiyemi siz kafanızda oyle bir parti oluşturmuşunuz ki asla fakir fukara hakkı yemez böyle referanslar istemz vs vs ama anadoluda oyle degil işte anadoluda bir iş yapacaksan muhakak akp il teşikilatından referans alman gerek ama bu konuda sizlere kızmıyorum 8 yıldır oyle bir işlemişler ki bu temayı fakir fukara muhtaca sahip cıkarız biz böyleyiz söyliz diye siz artık gozunuz kapalı herşeyi yapacak duruma gelmişiniz ne yapalım benim dilimin dondugunce durumu anlatım bundan sonrası sizle ALLAH arasında sizinle vicdanınız arasında ben vicdanıma sordugumda o engeli dostum gozumun onune geliyor ve elim bazı şeylere varmıyor durum bundan ibarettir umarım bundan sonra iş arıyormsun senide işe almamışlar gibi aynı cumleler kurulmaz iş arayan ben degilim hele o arkadaşımı gordukten sonra asla akp binasına gidip bişey rica etmem cunku referansım yok

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çilgin bin kez yazdim cahille tartişmayin bunlara ne desen boş hayat felsefeleri boş ver iki kilo makarna bi kilo pirinç sabaha kadar evet diye melerler boşver 13 eylül ola hayrola

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ah bide şuraya neye evet yazdiğinizi bide ifade edebilseniz borazanlik yapmadan ne güzel olucakda çok şeymi bekliyorum acaba ? ben neden hayir dedigimi günlerdir yaziyorum bi kişide şuna evet diyorum diye yazmazmi be arkadaş bu kadar mi boş olunur ? özürlülere neye evet diyorsunuz kanunda olmayan ne var kanunlar uygulaniyormu ? neden 8 senedir kanunda var olan bir madde işletilmiyor bi yazin korkmayin yahu çok mu zor beni ikna etmeniz ben akpli değilim chplide değilim ? bunu anlamak çok mu zor tartişmakdan kaçanlara diyorum evet diyipde tek kelime yazanlara sesleniyorum orda kimse yok mu ?

zihniyete bak kimsede çıt yok yaz kaç gülüyorum katıla katıla

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cılgın kardeşim cok güzel hikaye anlatıyon yok akpartide tanıdıgın olcak tanımazsan almayız sende uyurken üstün acıktamıkalıyo sende hanifi avcı gibi kitap yazsana ackalmaz hemde duygu sömürüsü yapmazsın

bir işnde olmuş olur kimseye muhtac kalmazsın ak partiye niye gidiyon orası fabrikamı yoksa kapısında iş ilanımı var

belki okumuşsundur benden fazla ama hala cahil düşüncelerin var madur ed biyatından başka bildiginiz yok

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hükümetin hazırladığı ve 12 Eylül‘de referanduma gidecek olan Anayasa değişikliği ne demokratiktir ne de halkın çözüm bekleyen sorunlarına demokratik bir yanıt vermektedir. Metinde; siyasi partiler yasası, seçim barajları, örgütlenme özgürlüğü, demokrasinin geliştirilmesi vb. gibi hayati sorunlara yer almamıştır.
    Eşitlikçi, özgürlükçü bir anayasa ancak demokratik katılımın bütün kanalları açılarak yapılabilir. İhtiyacımız olan parasız eğitim ve sağlık, güvenceli çalışma ve insanca yaşam hakkının, her kültür ve kimliğin özgürce ifade edilmesinin güvence altına alındığı, yeni bir anaysa. Kürt sorununun çözümünü de barındıran ülkemiz halklarının bir arada yaşamını güvenceye alan, din ve inanç işlerini devlet müdahalesinden çıkartan,zorunlu din dersinin olmadığı bir eğitim siteminin,12 faşizminin anasaya koyduğu YÖK ün kaldırıldığı,örgütlenme hakkı önündeki baraj vb. engelleri ortadan kaldıran, tüm çalışanların sosyal hak ve kazanımlarını koruyan yeni bir anayasa halkımızın gerçek ihtiyacıdır. Anayasa tartışmaları bu zeminde yapılmalı ve dayatılan değişikliğin hangi toplumsal sınıfın çıkarlarını savunduğu ve emekçi toplum kesimleri için neler getirip neler götüreceği açığa çıkartılmalıdır.13 eylül 2010 da dönüşü olmayan bir yola, iran gerici rejimi benzer bir yapıya engel olmak için, STK ların,üniversitelerin,ilerici, demakrat (yorgun olmayan) geniş katılımlı yeni bir anayasa için 12 eylülde evren in ve RTE nın anasasınada HAYIR demek Ülkesini seven,hayır terketmiyoruz, bu ülke bizim diyenlerin kesin kararı olmalıdır.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

jeam kardeşim hiçbir partiye bende üye degilim aklımda bana yeter şimdi sana neyazsam seni inandıramam nede sen beni alıntılarla köşe yazılarıyla anca kendinizi avutursunuz başka kimseyi kandıramazsınız kandırıkclar sizigidi sizi

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi;

Dostum senin okudugunu anlayamama problemin mi var kim madur edebiyatı yapıyor yahu sen yazılanı oku sen anayasa maddelerinide boyle okuyup yorumlayıp evet diyorsan vay bu Turkiyenin haline demekki neden evet dedigin ortaya cıkıyor sen okudugunu anlayamıyor yorumlayamıyorsun acık acık altı cizli yazdıgım halde hala olay benim olayımış gibi anlatıyorsun vaysayalım benim olayım ben işi babandan mı isteyecem sosyal devletim ben diye odun komur makarna dagıtan partiden isteyecem madem sosyal devlet geregi o yardımları yapıyorsun bana yardım yapma iş ver ben kendi alın terimle calışayım diyecem ama nerde yaza yaza bir hoş olduk halaaaaaaa aynı yerde dolanıp duruyorsun be kardeşim yeter "JEAM" hak vermeye başladım valla kardeşim biraz edebi metin oku lutfen okudugunu gercekten anlamıyorsun yazdıklarımdan sen madur olayını cıkardınsa gercekten edebiyatın cok zayıf ALLAH bilir sen devlet memurusundur oylemi yoksa....

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

wedo hanım 8 senedir bu parti iktidarda hala iranrejimi diyorsunuz size kapanın burkasi giyin kırbac cezasımı verecezmi dediler neye istinaden bukadar sallıyosunuz veya size benzer bazı arkadaşlar vatan bölünür diyenler bile var 13 eylülden sonra milleti bukadar cahilmi sanıyorsunuz negeldiyse başımıza bu yüzden geldi zaten şu an beyen medigimiz 12 eylül kenan evren anayasasıda vatan elden gidiyor kominist olursunu şu olorsun bu olursunla %97 oyla kabul oldu yani sizlerin yaptıgı gibi vatan millet rejim iran olursun laiklik elden gidiyor palavralarına bu milletin karnı tok

ben memurda degilim cılgında deyilim toy hiç degilim boş yazıp boş konuşmam hasen yazmışsın ha alıntı nefarkeder sonucta oraya oyazıyı sen yazmışsın kendi inandıgın gibi farketmez camurat izi kalsın

cılgıx kardeşim

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"allakasi" tamam dostum sen haklısın gordum duydum diyorum san hala camur at iz kalsın diyorsun tamam ben okadar adi birim ki durduk yere insanlara camur atıyorum o ilde oturuyorum referans isteyen il teşkilatı gorevlisini tanıyorum gordum ben okadar şerefsiz degilim insanlara iftira atacak tamamı ama sana ne yazarsak yazalım sen aynen savunacaksın belli akp sayesinde bir yerlere gelmişin borcluluk piskolojisi icinde canla başla savunuyorsun tamam ben seni anladım sen haklısın bu dogaldır seni bir yerere getirenleri savunman ugraşamayacam gece gece..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

jeam ve çılgınx ve aynı şekilde bunlar gibi seviyesiz bir dil kullanan arkadaşlar bir yerde durmayı düşünüyor musunuz yoksa devam mı?
    Okumasından konuştugu dile kadar insanlarla alay etmeye devam mı?
    hayır ya da evet demek ya da dedirtmek için bu düşülen duruma degiyor mu?
    evet diyenler grekçeleirni size yazmazsa nolacak?
    hayır diyenler size grekçelirni ayzmazsa nolacak beylr?
    farzedin sadece bir kelime ayzıyolar size ne? külhanbeyi misiniz sizler?

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yahu ben hanım değilim, her uzun saçlıyı hanımmı sanıyorsun.
    Sana verilecek cevap yok.
    Gören gözlere düşünen beyinlere iyi algılayan kulaklara ihtiyaç var bu ülkede. Henüzde tükenmediğini biliyorum.
    Son sözüm bu konuda 13 eylülden sonra tarikatlara, gericilere, emek düşmanlarına 12 Eylül darbe anayasasına zamanında destek verenlere,mevcut anaysadan daha faşizan bir anayasa destek olmamak için HAYIR demek tek çözümdür. allakasi bu yazdıklarım sana cevap değildir genel yazdım.

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

bu skandal değil de nedir? yok mudur cevap verebilecek onurunuz!
    hepinize sesleniyorum.

akp engellisini AÇIKTAN TEHDİT EDİYOR. YOK ARTIK CANLAR. madem öyle başbakanın da deyimiyle: BERTARAF OLAKSAM DA, GELECEĞİM İÇİN İNADINA BİTARAFIM! kendinizden utanın be yeter. bu ne ALLAH aşkına: Erdoğan bu skandalı nasıl izah edecek! - EtikHaber - Doğru Haberin Adresi eğer geçekten engelli için bu kadar yırtınır, hakaret eder miydiz? ALLAH, ALLAH İLE ALTATANLARIN HESABINI SORSUN: LANETLİYORUM.

Referandum sürecinde devletin tüm olanaklarını seferber eden AKP, engelli yurttaşları rencide eden bir uygulamaya imza attı. AKP Balıkesir İl Başkanı Adil Çelik, kentteki engellilere gönderdiği bayram tebriğinde kendilerine her ay asgari ücret tutarında ücret ödendiğini anımsatarak Engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak pozitif ayrımcılığı içeren düzenlemenin yer aldığı anayasa değişikliğine evet oyu vermenizi diler, bu vesile ile Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarımdedi. Mektubu savunan Çelik, engellilere yardım yapılmasına ilişkin düzenlemeyi AKP’nin getirdiğini belirterek Biz bunu hükümetimizin bir icraatı olarak görüyoruz. Ben bunda da son derece haklı olduğum kanaatindeyimdedi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in desteğiyle geçen hafta düzenlenen 50 bin kişilik iftar yemeğinde yapılan evet propagandasının yankıları sürerken bir skandal uygulama da Balıkesir ’den geldi.
    Kutlama tebriği gönderdi
    AKP Balıkesir İl Başkanı Avukat Adil Çelik, kentteki engelli yurttaşlara bayram nedeniyle birer kutlama tebriği gönderdi. Tebrikte, açık bir dille referandum propagandası yapan Çelik, önce devletin engellilere ödediği evde bakım ücretini anımsattı, sonra da bu ücretin karşılığında evetoyu istedi.
    Devlet yardımını partisinin yardımı gibi gösteren Çelik, tebrik mesajında şunları dile getirdi:
    Anayasada ifadesini bulan sosyal devlet olma ilkesinden hareketle; engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik olarak, 2007 yılından bu yana ağır özürlüsü olan ve bu özürlüsüne bakan her vatandaşımıza yasal şartları tutması kaydıyla her ay düzenli olarak net asgari ücret (544.44 TL) tutarında evde bakım ücreti ödenmektedir. 12 Eylül 2010 Pazar günü yapılacak olan referandumda engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak pozitif ayrımcılığı içeren düzenlemenin yer aldığı anayasa değişikliğine EVET oyu vermenizi diler, bu vesile ile Ramazan bayramızını tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.
    ‘Benim partim yaptı’
    Skandal mektup üzerine telefonla ulaştığımız AKP Balıkesir İl Başkanı Adil Çelik, mektubu doğrularken Mektuptan evet oyu verin, yardımlar devam etsin anlamı mı çıkıyorsorusuna, Ben öyle bir anlam çıktığı kanaatinde değilimyanıtını verdi.
    O zaman neden yardımları anımsattınız? Direkt bayram kutlaması yapmak yerine böyle bir yolu tercih etmeniz merak uyandırdısorusu üzerine de Çelik, Olabilir, merak etmiş olabilirsiniz. Bizim de kanaatimiz bu. Engelli vatandaşlarımızın hem bayramını kutladık, hem bu vesileyle referandumda destek istemiş olduk. Neticede ben siyasi bir partinin il başkanıyım biliyorsunuzdedi.
    AKP Balıkesir İl Başkanı Çelik, Yardımları siyasi partiler değil, devlet yapmıyor mu?sorusuna da şu yanıtı verdi:
    Elbette ki devlet. Bu düzenlemeyi getiren ve bunun ödenmesine vesile olan da Ak Parti hükümeti, yani benim partim. Bundan önce böyle bir şey yapılmamış. Biz bunu hükümetimizin bir icraatı olarak görüyoruz. Ben bunda da son derece haklı olduğum kanaatindeyim.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Pardon kime dedin seviyesiz diye sanırım benim nickimi karıştırdın yoksa seviyesizligin ne oldugunu sizin cematin dili ile yazarım gorursunuz adınıza yakışır şekilde cumleler kurun Melek hanım yoksa mahcup olursunuz..

Sayfa 19 / 26 İlkİlk ... 9151617181920212223 ... SonSon