Sayfa 17 / 26 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon
Toplam 388 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu maddenin örnek kullanım alanı nelerdir alınacak tedbirler bölümündeki tedbirler mesela vergi istisnası mesela işveren kontenjanıdan özürlü alımı mesela aylık bağlama koşulları ssk veya bağkur prim oranları bunlara bu yasanın bir etkisi olacakmı olmayacaksa kimse kusura bakmasın bu yasa yukarıda belirttiğim gibi bir yasa temenni diz boyu realite sıfır birilerinin keyfi olsun diye ben evet demem önce bu söylediklerim cevaplansın sonra partizanlık yapılsın

Üye
    alicet Avatarı

Son Giriş
    16.07-2012
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak çılgınmısın yoksa cıldırırmısın bilmem artık ben sen den şüpeliniyorum üyelik tarihinde yeni gelip burda milletin kafasını karıştırma. sen belki engelli bile değilsin.
    hala işin ak partiyle biz burda hakkımızı almak istiyoruz. kaybetmek ismemiyoruz. seçim zamanı gidersin chp ymi mhpmi yoksa bdp verisin oyunu ver
    yok gülerek cevap veriyormuş da. kalemden tokat gibi cevap yiyince nasılda dansöz gibi kıvırtıyorsun .HALA DİYİYORUM BUNDA PARTİ SEÇMİYORUZ.
    özürlüler, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malul ve gaziler için alınacak tedbirler eşitlik ilkesine aykırı sayılmaz.” bunun için EVET diyoruz.
    ANLADINMI KARDEŞİM.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

kaç yaşına gelmişsin erk, yasaları okuyup karar veremior musun? kalbin ve aklın hangisine kanaat ettiyse oyunu o yönde kullan. burada sen nasıl vatandaşsan onlar da aynı durumda. oyunun sorumlulugu san ait araştırmaıs da. millet evet demen için yazacak ve fikrin bundan sonra üç gunde degişecekse geç kaldın arkadaşım. kendi başının çaresine bak. medet umma kimseden. aklını kullan. hayır mı evet mi çıkıor bundan sonra kendin karar ver düşün. hayır diyorsan hayırdır oyun. hepsi bu ya. yahu üç dmrt gun kalmış oyun için seni ikna etmeleirni mi bekliorsun kardeşim.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

.................................................. ....

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

ben oy kullanmmamaya ahdim var bu ulkede. en son referandum için oy vermeyi düşünüyordum oyum da "evet" olacaktı ama bu da mumkun olmadı ahdimi tutmama vesile oldu galiba memleketimde oldugu için sandıgım, gidemeidğimden oy kullanamayacagım. oy kullanma derdim olmadıgından ve boylesi işlemlerden nefret ettiğimden ikametgah olayını çözmemişim ve referandum trenini kaçırmışım.. bundan sonra ikametgah olayını çözecegim ama bundan sonra da bana seçim anlamında zaten faydası olmayacak.. çünkü asla babam bile olsa partilere oy vermeyi düşünmüorum. bu benim şahsi ve özel kanatimdir. beni baglar. bir alt fikri yapısı yok. içsel bir karardır. belki de tarafsızlıgımı golgelemeisnden korktugum içindir bilemem ama ben kimsenin kapısında adımın anılmasına izin vermem. özgürlüğüme düşkünümdür.
    ama insanımı severim. bir ak partide bir chp de bir mhp de bir saglam bir sakat bir orda bir burda yersiz yurtsuz, magdurlardan yana bir gezer göçerim.
    hepsi candır bana.

Üye
    alicet Avatarı

Son Giriş
    16.07-2012
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cılgın kardeşim benim yeğenim de ünüversite mezunuydu girdi kppsye kazandı memurluğu urfada gümrük memuru şef 2500tl alıyor . ak partiye felan gitmedi.eskiden di parti ayakları artık kpps var çalış kazan . kısmet nasip

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alicet;

Öncelikle agzını toplayacan sonra cılgınmıyım cıldırdımı gel sen benim yanıma kim oldugumu sana gostereyim ben kimsenin kafasını bulandırmam dogru bildigimi yazarım senin gibi nekadar oy toplarsam kardır diyede "lutfen evet deyin" diye buradakilerine yalvarmam bunu boyle bilecen kafana sokacan sonra sana kim burada git engelileri duygusal olarak somur diye soyledilerse beni onlarla karıştırmayacan felsefik yada tartışma adabı ile yazamıyorsan hic bu işlere girmeyecen tokat olayına gelince ALLAH a şukur 4 sene felsefe okudum halada felsefe ve piskoloji uzerine lisans yapıyorum karşımdakine oyle bir tokat atarım ki cumlelerle oturdugu yerden kalkamaz ama ben senin zihniyetinde olmadıgm icin senin gibi elime omurumde bir kez kitap alıp bu nedir ya demedigim icin boyle şeylere tenesul bile etmem sana bukadar konuşma yeter hayattında bir kez olsun kitapcıları dolaş felsefe piskoloji mantık kitapları oku sana soylenenlere koru korune inanma cunku oyle bir dipsiz kuyuda kıvranıyorsun ki sana nederlerse onu yapmaya hazırsın bir başka konu kıvırma olayı kimler kıvırır biliyormusun bilmiyorsun ayrıca ozelden yerini yurdunu yaz sana kıvırmak nasıl olur kimler kıvırır onuda yazayım seviyeyi duşurmeden tartış tamam egitimin az olabilir egitimine gore tartış bilmemek ayıp degil ogrenemek ayıp bizim her seviyeden insana saygımız var yeterki seviyesini koruyarak tartışmayı bilsin burada kahve agzı ile yazılacaksa onuda cok guzel yazarız beceriz merak etme sen en iyisi ortam icinde nasıl saygılı tartışılır ve fikirler yazılır ogren oldumu insanlara aman evete basın lutfen yalvarıyorum demeninde alemi yok herkes istedigine basar oyunu

Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar çok açık şekilde yazmışlar,engelliler ve diğerleri için devrim niteliğinde bir kanun ,biz engelliler desteklemesinde kim desteklesin?
    bu fırsat birdaha gelmez.

her zaman muhalefet edenler olmuştur olacaktırda,sizlere saygı duyuyorum,ama şunuda iyi biliyorum,birşeyler düzelirse veya engelliler için yeni birşey çıkarsa inanıyorumki bizden bir adım önde gidersiniz.

tutturmuşlar yok makarnaya oy satanlar yok kömüre oy satanlar.bu düşüncedeki insanlar hangi çağda yaşıyor yawww

Üye
    samsa Avatarı

Son Giriş
    28.05-2011
    Saat
    18:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hayır diyorum...
    kararıma en çok etki eden olay geçen ay kas hastalarının ankara ve istanbulda protesto düzenlemesi ve bakanlığın "kök hücre tedavisine başlanılsın" mesajı verilmesine rağmen cevap dahi vermemeleri.
    anayasa dediğin 367 vekille çıkar.330 vekilin var.40 vekille anlaşsaydın ülkeyi kutuplaştırmazdın.
    ama ben işin maddi boyutuna bakarım.yüzlerce miting.milyonlarca afiş.doğrudan ve dolaylı olarak 1 milyar tlyi bulur.şimdi bu parayla acaba kaç tane kök hücre çalışması yapılırdı?
    yandaş medya veya merkez medya aylarca ülkeyi kutuplaştırmak yerine harcadığı gücün yarısını bu konuya ayırsa ne olurdu?
    bazı cemaatlerin önünü açmak için yapılan değişikliğe hayır diyorum.
    bu anayasada engellilerle ilgili HİÇBİRŞEY YOK arkadaşlar zaten var olan bir maddenin benzerini getirmişler.yaptıkları alicengiz oyunundan başkası deil.

Üye
    n_nuri Avatarı

Son Giriş
    27.04-2011
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır sonuna kadar hayır evet denilecek bir anayasa deil bu

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdiye kadr hangı hukumet sızı bukadar zıkretı ayagımıza gelen bu fırsata destek verelım bak demedı demeyın kılıcdar oğlunu ve bahcelıyı dınlemeyın EVET deyın son üç gun bayramınız mubarek oyunuz evet olsun

Üye
    Turan1980 Avatarı

Son Giriş
    09.09-2017
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    Dortmund
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonuna kadar Evet

en önemlisi darbe anayasasinin degismesi....tüm kalkmasi daha iyi olurdu tabii... oda olur elbet.

Üye
    sevdalim_01_ Avatarı

Gerçek Adı
    NAMIK
    Son Giriş
    20.03-2013
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ferdi bence sen akıllı ol ciğerim
    bakın burda akp nin yaptığı şeyleri özme onlar zaten vardı
    sen 15 yılda özürlüsün emekli oluyodun
    sonra 16-17-18 yıl oldu 2003 den öncekiler i vurmadı fakat şimdi vuruyor ne oldu verilen hak akp aldı mı?
    araç alamıyosun niye aparat yapman lazım yyaaa kadeşim otomatik araç bana yetiyor niye uzatıyonuz bak h sınıfı ehliyet var yok olmaz alamadık kim yaptı akp
    yaaa arkadaşlar övmeyin bu adamları hepsi sadakayla iş yapıyor
    biz özürlüler buna düşmeyelim
    evet diyenlere acıyorum
    hele özürlü ise dahada acıyorummm
    hayır hayır hayır işinize gelirse

Veee bir şey daha asker her an her zaman istesin darbe yaparrr yapacaktır
    12 eylül de kardeş kardeşi vuruyordu o zaman nerdeydiniz asker gece işe el koyduuu sabah herşey bitti
    millet kırılıyordu iyiki yaptın kenan paşam iyikiii

Üye
    yasak_kent Avatarı

Gerçek Adı
    Serdal
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

BİZ özrümüze öz'lük olmayan hak'larımızdan dolayı mevcut düzenler sayesinde alıştık belki (!)

Ama

Bu ülke toprakları içinde; eşinize, dostunuza, çoluğunuza, çocuğunuza, arkadaşınıza, komşunuza bırakabileceğiniz bir çakıl taşı (da) var(sa) eğer o sandığın içinden sizlerin sağlıklı bir kararı çıkarması gerekir...

12 Eylül Darbecilerine ve Mevcut Düzeni Devam Ettirmek İçin İmparatorluk Kurmak İsteyen Güruh Siyasi Düzene HAYIR !

Üye
    Turan1980 Avatarı

Son Giriş
    09.09-2017
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    Dortmund
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya arkadaslar dünya degisiyor artik birakin bu vatan toprak satiliyor propagandalarina hepimiz dünya vatandasiyiz...bizler avrupada toprak ev arsa hersey alabiliyoruz ve kimsenin giki cikmiyor , yok AKP toprak satiyor yok AKP bilmem napiyor...birakin bu holiganligi...birseyler degisiyor Türkiyede ve biz bunu Gurbetden izliyoruz ve izlenimlerimiz pozitif yönde...biz önceleri izine geldigimizde tanidik engelliler evden disari cikamiyorlardi tekerlekli sandalya olmadigindan ve inanin artik bu problemler kalkmis durumda. Bizler disardan bakinca daha objektif yani degisimleri daha iyi görüyoruz...2000 de ne engelli bakim parasi vardi ne engelli maasi vardi artik bunlar var hersey bugünden yarina olmaz ama adimlar dogru atiliyor ve önemlisi yön dogru olmasi. Bu degisimleri görüpde ve halen birilerinin gazina gelip kuru tavir almak nankörlük olur. Kendini eliter aydin cagdas sananlar böyle seyleri görmesi lazim aksine tavir aliyorlar cok üzücü. Önemli olan sonucda birileri birseyler yapmaya calisiyor bunu su an AKP yapiyor ha evet CHP de yapsa yine desteklememiz lazim. Hizmet kim verirse versin yeterki faydasi olsun topluma.

saygilar

Sayfa 17 / 26 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon