Sayfa 15 / 26 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon
Toplam 388 mesajın 211-225 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bulent bey siz bir yönetmensiniz sıradan biri değil, yani burada devletsiniz. görüşünüz olmaz mı olur elbet fakat yetkinizi ezici güç olarak kullanamaz dengeyi (adalet-eşitlik vs) kurmaya çalışırkrn sezgisel bile olsa aksi imaj bırakmamaya çalışmalısın!

http://www.engelliler.biz/forum/huku...ari-hukuk.html daha önce bu linkte aynı içerikte konu açılmış ben görüşümü yazdım. hatta işinize gelmeyenleri (ki bence) silerek kilitlemiştinız.
    diğer kişilerle özelden yazışmamızda başkalarının da bu tavırdan rahatsız olduğunu anladım.

sorarım size kilitlenen aynı konu başka başlıklarla neden açılır? hemde defalarca. hedef saptırmak yada konu bütünlüğünü bozarak eğip bükmek için olabilir mi?

hem sonra "Sakatlar için kolay bir soru: Evet mi Hayır mı?" son derece rencide edici bi başlık neden seçilir?
    bilinsin ki, BEN ENGELLENENİM

onu da geçtim herseye cevap verilirken, madem tarafsınız öyleyse neden Erdoğan bu skandalı nasıl izah edecek! - EtikHaber - Doğru Haberin Adresi gibi olumsuz tehtitlere dair suskun kalınır: ki kanımca susmak onaylamaktır.

örnekleri uzatmayım. KONU ENGELLİ FAYDALANIMI KONUSUNDAN ÇIKMIŞTIR.
    başbakanın çırkinleşen israrı bir çokları gibi artık beni de korkutarak itiyor. HAYIR. çünkü asıl kast sistemi budur. işte bu nedenledir ki 12 EYLÜLLERE HAYIR. çünkü HA ASKERİ DARBE, HADA SİVİL DARBE. HAYIRDIR İNŞALLAH. hem engelliyi yasalarla koruduğunu idda edeceksin, hemde tehtit edeceksin. HAYIR bu yalanır yutulur şey değil. ONURUNUZA NE OLDU DEMEZLER Mİ?
    TAKİYENİN BU KADARINA DA, HAYIRRRRR

referandumla gelecek diğer kanunlar olumlu yada olumsuz toplumun genelini etkileyecek iken, SIRF POZİTİF AYRIMCILIK EKLENDİ DİYE siz sanıyor musunuz ki, BİZ ENGELLİLER BU ETKİLENMEDEN MUHAF OLACAĞIZ.
    ASLA HAYIR bunu siz de aksini savunuyor gibi yapanlarda biliyorsunuz.
    öyleyse neden bizlere sorulmadan yapılan bu spekilasyon anayasa için bizleride kullanmalarını onaylayalım. KİMSE ENGELLENENİ BU DENLİ HAKİR GÖRMEMİŞTİ ! HAYKIRIYORUMMMMM

nedenini burada yazmıştın ilgilenenlere bakınız: http://www.engelliler.biz/forum/huku...ari-hukuk.html

erdemle

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben okardeşlerimi bir günlükte olsa askerlik yaptıklarını televizyonda gördügüm zaman gözlerimin dolmasına sebep oluyor benim demek istedigim saglam olupta çürük alanlara herşeye ahkam kesenlere elinden gelipte bir şey vermeden almak isteyenlere halkınoyunu cobanın oyunu benimkiyle birmi diyene

Üye
    mert01 Avatarı

Gerçek Adı
    R.Azim
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    10

Kalem;

Çürük halk arasında kullanılan bir tabirdir. Kimse size askerden muaf olduğunuz için çürük dememelidir tabi bunu tartışmak bile gereksiz ancak işverern olsam ben de sormak isterim işe aldığım elemanın neden askerden muaf sayıldığını. Ayrıca askerlik şubesinde soruyorlar askerlik yapmak istiyor musun diye pek çok yerde hastaneye sevk etmeden önce. Ordumuza kimse bu konuda laf etmesin zira ben bir engelli olarak korka korka gittiğim askerlik şubesinden yüzüm gülerek çıktım. Sağolsun komutanlarımız ellerinden geldiğince anlayışlı davranıyorlar. bilgilerinize(bu ara da askerden muafım ve bana çürük diyecek olan akıldan çürüklerin lafına aldırmıyorum/aldırmayacağım.)

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

valla sitede ben bana soru geldiğinde ne cevaplar vereceğimi tasarlıorum artık Referandumdan sonra. idarelerin nasıl canını yakmanın, nasıl anayasa mahkemsine gidbilceğinin hakkını nasıl arayacagının şimdiden hazırlıklarını yapıorum.
    ne guzel olacak şu söz.
    arkadaşım avrupa insan hakları mahkemsine gerek yok daha iç hukuk yolu tükenmdi. Anayasa mahkemesi var demek n guzel olacak
    Tabi birçok arkadaşın sorularla haşır neşirliği olmadıgı için değişikliği nasıl lehimize kullanabiliriz bilmior olabilirler
    yakında memur olan arkadaşlarımız sorunlarını aktarmaya başlayacaklar
    kurumlar mmurlar elimize düşecek bri bir

bela geliorum demez vatandaşı kışkırtıp(haklarını hatırlatmak) kurumların üzerin salmak ve yasaları hatırlatmak çok zevkli olacak
    Tabi yasal düzenlemelr istmek şart anayasaya uyarlanamsı lazım di mi bazı yasaların?
    iş çok da nasıl ugraşacagız kimler ugraşacak bilemiorum

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Aylardır anlatılıyor... Hâlâ “hangi maddeleri oylayacağız?” diyen var.

bu söylenenler yalan diyen olursa hemen evet oyu verecem sözzzzzzzz
    b, hayır

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

sakatlar olarak cevap vereyim Yılmaz Özdil'e İtalik yazı Yılmaz Özdil'e ait. Diğeri sakatlara
    1. Memur maddesi: Kamu Personeli Seçme Sınavı yapıldı, dini imanı dilinden düşürmeyen cemaatçi arkadaşların soruları arakladığı, kul hakkı yemeye utanmadıkları ortaya çıktı.

Kardeşim biz KPSS'yegirsek bile sakat olduğumuz için memur olamıyoruz. Daha yeni kazandık sayılır bu hakkı. daha önce nerdydin?
    2. Eğitim maddesi: Üniversite sınav sorularının takunyalılara sızdırıldığı, kendi dershanelerine servis edildiği, milyonlarca evladımızın geleceğini çaldıkları ortaya çıktı.
    Kardeşim universiteye hazırlanacagım. uygun okul arıyorum. sakatlıgımla dolaşabileceğim bir okul. Okul yuzunu gormedim. annemin sırtında gittim. Okul mrdivenini annem çıkartıyor. Derdimi düşünüyorsan aylarca birazcık benim için bagır ortalıgı yık. akp ile savaş. valla yanındayım

3.Güvenlik maddesi: Polis Akademisi sınavında soruların zimmete geçirildiği, tarikatçılara ezberletildiği, uzun lafın kısası, hırsızların polis olmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Kardeşim ben polis akademisine giremiorum ki Sakatım.almıolar içeri. polis olamıorum. tabi hırsıza cemaatçiy kalır meydan. Bn laik demokrat bir sakatım. dvletin tüm anayasal degrlrine saygı duyan. hakkımı savun girim şu akademiye. hırsızlara kalmasın mekan. Savaş benim için, savaş aylarca. akp ye cemaatçilri kovduruncaya kadar oralara beni sok gerekeni bn yaparım. o cemaatçilerl bn savaşırım.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

birkacı doru olabilir fakat cogu kartel medyanın safsataları aydın doganın kartelinde olupta birtane evet diyen varmı sırf bunlariçn dahi evet mührünü basarım

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Ekonomi maddesi: Kamu bankası sınav yaptı, müfettişler aldı, boru değil, müfettiş bu, sahtekârları yakalayacak, 80 puan alanlar girecekti, 70 alanlar dolduruldu, rezalet ortaya çıkınca, bilgisayarın hata yaptığı söylendi... Bir başka kamu bankası müfettişler aldı, sınavı hazırlayan özel üniversitenin aynı soruları daha önce bir başka kamu kurumunun sınavında sorduğu ortaya çıktı, suçüstü enselenen üniversite “ayy çok pardon” dedi.

Valla ben sakat olarak kpss y girdim ama sakat olduğum için hakkım oldugu halde goreve alınamdım. yahu şu sgk nın sakatları alamdıgını duydun di mi? duymaıdn mı? hatırlatayım o halde. sgk sakat olanları almıyor. bana ayrım yapıyor. akp başında bir kurum bak bak sakatlara ayrım yapıor. akp çıban başı. bu olaya el atsana aylarca. nolur şu akp ye de sgk ya da haddini bildir. sgk ayrım yapıor sakat almıor. ne sınavlar beni ertleior bir bilsen. sadece sakatlar için açılmış sınavlara girebiliorum yahu bn?
    alo hişt. orda mısın?

Üye
    kanatli_ Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet turan
    Son Giriş
    01.03-2014
    Saat
    03:46
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Tayyip Erdoğanın oğlu yaptı mı peki askerlik?

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yılmaz özdil ertugrul özkök yazılarını okudukca üçaşa beşyukarı aynıbukişiler halkınderdinden anlamayan uzayda biyerde yaşayan kimseler bizden cok uzaklar

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Tayyip Erdoğanın oğlu yaptı mı peki askerlik?
    erkek değilmiş demek ki Çünkü her Türk erkeği 40 yaşına kadardı galiba askerdir. yasaya gore galiba
    o halde tayyib'in oğlu Türk eri değil

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben yaptım onu ona sor

Üye
    kanatli_ Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet turan
    Son Giriş
    01.03-2014
    Saat
    03:46
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Kalem;

arabayla hız yapıp devlet sanatcısı bir kadını ezip kacabilecek kadar sağlam olduğu biliniyor oysa tayyip beyin oğlunun...

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi hayatimda senin kadar bilgisiz konuşan bir insan daha görmedim ? kalemin yazdiklarinin hangisi yalan ? bunu taraf yada bugün yazsaydi o zaman doğrumuydu sadece evet demekle olmuyor neye evet dedini bana özgür kendi iradenle yaz onun bunun laflarini buraya yazma hala inatla propaganda yapiyorsun bülent abi sormuş diger maddeler beni ilgilendirmiyor özürlüler hakkında yazin diye ? sana özürlülülerin çektigi bir sürü şeyi yazdim ama kendi dar açinla ne güzel cevaplar vermişin neymiş özel sektörde çalişin ben örnek vereyim balıkesirde bir adet fabrika var oda 5 aydir kimseye maaş vermiyor istanbula mi gidiyim bir örnek gittim buldum en fazla vericekleri maaş 850 lira bana bir ev bul ev istanbulda ne yiyicem ne içicem ? yazdim sana binlerce 2022 maaşi kesilmiş 90 gün siigortasi olmayanlardanda hangi otobüse rahat binebiliyorsun nerede rahat geziyorsun çalişamayan milyonlarca özürlü var bakım parasi diyeceksin %84 dayima agır özürlü yazmayan zihniyet benim zihniyetim mi ? çalişamasaydin geçinebilecekmiydin üç ayda 540 rapora göre ev fazla 840 lira ? 8 yildir bu hükümet var şikayet etme hakkı yok onlarin benim var
    oturdun yerden boşboş konuşma tamam evet buna saygim sonsuz yazmişin bi evet neye evet diyorum tık yok maşallah hç bir yorumada cevap vermeden geçemiyorsun propaganda yapma parti propagandasi hiç yapma ... ben sorunlari anlatiyorum senin derdin tasan yok onu anladik daha insan gibi yaşamak senin hakkın değilmi ? utaniyorum bilgisiz boş boş konuşanlardan dikkat çekerim evet diyenlerden değil boş bilgisiz konuşanlardan sonra magdur edebiyati yapmayin evet dedikde bunlari yazdi diye !!!siyasi forumlara yaz buarasi engelli forumu hem engelliler için hiç bir yazi yazmicaksin hemde borozanlik yapicaksin ...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aa askerliğis adce saglamlar mı yapar yoksa? o yuzden mi ayıp çürük alınması?
    o halde askerliktn muaf tutulanları da ayıplıyolar mı?
    yani biliorsun düşün kulagın kaybı sözkonusu mesela gr yonetmeliğe gore bu işitm kaybındana sker olamıorsa muaf tutuluyor. o halde ona saglam olduguna bakıp senin soyldiğin gibi soyluyolar mıdır? askrden kaçtı diye? dışardan anlaşılmıor çünkü? bu bakış açın sakatlara çarpar bnce
    benc galiba sen askerliğini yaptın tayyibin ogluna çatabiliosan. bana bakma ben çatabilirim. çünkü bayanlara skerlik yapmıor. anlaşılır bişi bu. benden muafiyt blgis bile istemiorlar rahatım yani
    ama askerlik yapmak isteyip sakatlıgından dolayı askerlikten muaf tutulan biri oslaydım en azından askeriyede bir buro işi bile olsun isterdim. asker olarak ama sivvil olarak değil. o kıyafetler içinde. askerlik yaptım diyrk tzkere alarak olacak bi gorev.
    o yuzden askrlik yapmak isteyen sakatları hakim olmak isteyen sakatları savcı olmak isteyen sakatları anlayabiliorum.
    konuları tayyibin ogluna tayyibe gtirmey grek yok. burada aynı cbhdeyiz arkadaşlar aynı cbhede. herkse karş hm de.
    tayyibinine de yılma zozdilin de kim vars ahepsine yahu!
    hakim olamıyoruz savcı olamıyoruz asker olamıyoruz polis olamıyoruz olamıyoruz olamıyoruz bir de onlardan yargı ordu yurutm dinleyecez ha!
    kardeşim bizi mi alınıyonuz alın savaşın anın bizi bir kere ya bir kere ya!

Sayfa 15 / 26 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon