Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 126 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bazı arkadaşlar son zamanlarda sesinin çıktığını ifade etmişler,bundan doğal ne olabilir ki!? seçimlere altı ay kaldı,eeee milletvekili dediğin seçimden seçime görünür nede olsa.

Üye
    servet_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Servet Cengiz
    Son Giriş
    08.06-2011
    Saat
    18:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beyazay derneğinin tüm faaliyetlerini , Eğitim her engeli aşar sıloganı altında yapılan çalışmaları ve beyazay okullarını BEYAZAY ,Eğitim Her Engeli Aşar
    Beyazay Okullar adreslerinden takip edebilirsiniz.Sevgi ve saygılarımla

Üye
    ceyrantirikçi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    25.06-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vallah ben o milletvekilinin ne iş yaptığını bilmiyorum.camiamıza ne faydası var onuda bilmiyorum.amma birşeylar yapmak istiyorsa ttelevizyona gazeteye çıkıp bizlere konan engeller için mücadele etmesini bekliyoruz.bizlere yapılan haksızlıkları alenen anlatmasını bu engellerin iyileştirilmesini istiyoruz.buradan ona sesleniyorum bulunduğumuz il veya ilçelerde bizlere rehberlik yapacak sorunlarımıza çare üretecek birimler istiyoruz.unutmasınlarki biz engellileri resmi işlerde yoran eziyet eden bürokrasiyi istemiyoruz.lokman ayva birileri memnun kalacak diye gerçekleri gizlemeyin sorunları alenen dile getirin biz seni oraya oturasınız diye göndermedik.şaha kalkmann şimdi zamanı.

Üye
    emrullahemin Avatarı

Gerçek Adı
    emrullah
    Son Giriş
    12.04-2011
    Saat
    10:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Objektif bir değerlendirmede bulunacak olursak; Lokman bey 2007'ye kadar olan süreçte özürlüler kanunu, ona bağlı yönetmelikler, bakım aylığı, özürlülük olgusunun toplumsullaştırılması gibi alanlarda 10 üzerinden 8-lik bir performans göstermiştir. Ancak 2007-2010 dönemi içinde mecliste ab komisyonu üyesi olmasının etkisiyle olsa gerek maalesef 10 üzerinden ancak 3-lük bir performans sergileyebilmiştir. Tabii bu karneye bakarken eş zamanlı olarak engelli stk-ların karnesine de bakmakta fayda var. Çünkü her ikisininde birbirini tetikleyici yönleri olmalı.

Son olarak kamu istihdam oranı, kurumsal farkındalık vb. alanlarda hissedilir bir iyileşmenin olduğunu kabul edersek, milletvekilini de bir kalemde harcamamak lazım. Bazı açıklamaları hayalkırıklığına sebep olsa da, önceki dönemi ve temsilcilerini gözönünde bulundurursak Lokman beyin sergilediği pefrormans herşeye rağmen takdire şayandır.

Üye
    serra1962 Avatarı

Son Giriş
    10.01-2011
    Saat
    23:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: rengda Mesajı Gör
    kardeşim adam ne yapsın koca mesliste bi tane engelli var oda A partisinde ya dier B ve C partilerinde ndn engelli yok her ilin en az bir engelli milletvekili olmalı mecliste engellilerin tek sorunu iş benim düşüncem bu yönde sizleri bilemem
    Engellinin tek sorunu iş ise engelli değildir demek ki Bu nasıl bir düşünce Sizin de gözleriniz görmüyor heralde Ayva gibi !
    Engellilere hakaret ettiğinizin farkındamısınız ? Ayva 8000 tl maaş alıyor, ömür boyu emekli olacak 4-5 bin emekli maaşı alacak ! Ne mi yapsın tek başına beni temsil etmeyen adam benden değildir... Sizin gibi düşünen de engellinin kardeşi olamaz !
    Akp nin de zaten ayva ve sizin gibi kurşun askerlere ihtiyacı var. Diğer partiler içinde aynı düşünceleri paylaşıyorum...

Üye
    eren_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk seçildiğinde çok şey bekliyordum ama beklentilerimin %10 nu bile karşılamadı hatta daha da kötü oldu bence ((

benim tek derdim iş değil kardeşim siz de aslında bunu demek istememişsinizdir sanırım benim sorunum tüm diğer vatandaşların yararlandığı devletin sunduğu olanaklardan faydalanmak rahatça sokağa çıkmak tedavimin sorunsuz bir şekilde yapılması okulda diğer öğrencilerin faydalandığı üst kattaki sınıflardan faydalanmak sadece maddi kaygılar yüzünden hiçbir müdahale edilmeyen tıbbi donanımı yetersiz bir hastahaneye sevk ediliyorum yeni çıkan SGK kanunu yüzünden 12 yıldır gittiğim hastahaneye kendi olanaklarımla gitmek zorunda kalıyorum neymiş sevk ederlerse kendi ödeneklerinden keseceklermiş varmı böyle bir saçmalık ya ömründe Mersin Üniversitesine yolu düşen oldumu hiç Noroloji ikinci katta ve asansör yok muayene odasına tekerlekli sandalye ile giremiyorsunuz bırakın sandalyeyi kendiniz bile yan dönmesseniz sekreterin yanından geçemiyorsunuz daha neler neler tamam iş te önemli ama daha önemli neler neler var kardeş . . .

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    8

bence hiç ama kiç temsil etmiyor sağolsun kukla gibi oracıkta oturuyor

Üye
    adnaneren1977 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2014
    Saat
    16:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

550 millet vekilinden birisiymiş arkadaşın birisi öle demiş bişey yapamazmış haksızlık ediyormuşuz çıkacan televizyona diyecek böle böle özürlülerin kazanılmış haklarınıda benim partim geri aldı ben bu partide duramam istifa ediyorum diyecek bak ozaman nasıl dediğini yaptırıyo.ağlamayan bebeye emzik vermezlermiş ata sözü.ya olacak işmi ya aynı hastaneden rapor aldım 2 tane sene 1998 %43 sene 2006 %20 bune ya böle işmi olur ya.

Üye
    eceee Avatarı

Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır etmiyor temsil...

Üye
    yorgun savaşçı Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lokman ayva her konuda başarısız olmuştur.bizi temsil ediyormuş gibi yapıyor hep kendine daha iyi makam arıyor

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlar yorumların bir çoğunu okudum ve ne yazıkki yine AKP yandaşlarının ayın Ayvayı koruma iç güdüsüne üzülerek şahit oldum. Şimdi bu korumacı arkadaşlara sorarım; Ayva size her ay maaşının ne kadarını veriyorda böyle anaç bir tavır sergiliyorsunuz? Sayın Ayvanın 2 dönem üst üste milletvekili olduğu dönemlerde değişen Sağlık Kurulu Raporlarıyla kaç engellinin hakkı yendi? şimdi bir kaç gündür takip ettiğim kadarıyla Sayın Ayva tvlerde boy gösteriyor neymiş efendim Torba yasa kanununda engellileri toplama kampına alır gibi bir uygulama olacakmış günaydın sayın vekilim günaydın ben sayın Ayvanın yerinde olsam böyle bir tepki gösterdiğim partide 1 dakika durursam namertim ama sayın Ayva bunu bizleri düşündüğü için değil 6 ay sonra yapılacak seçimlerde yine milletvekili olmak için kendi varlığını Sayın Başbakana hatırlatmak istiyor bu kadar basit bir iş gelelim birbaşka noktaya eğer seçimlerde "TERCİH" şansımız olsaydı sayın Avya 2 dönem üst üste vekil olabilirdimi? bence HAYIR olamazdı sayın Ayva bizi mecliste temsil edemiyor bu kadar basit bazı arkadaşlar ise engellinin tek derdinin İŞ olduğunu belirtmiş bu arkadaşlar engelli falan değil çünki gerçekten engelli olsa bizim tek derdimizin iş olmadığını anlarlardı..

Üye
    memet solak Avatarı

Gerçek Adı
    memet solak
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/edremit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

gecelerin_prensi sana mesaj atıyorum cevap bekliyorum hasan abicim

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mehmetim, 4125548 bu numarayı ararmısın Burhaniyedeyim aramıza sadece 8 km var ara bekliyorum..

Üye
    memet solak Avatarı

Gerçek Adı
    memet solak
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/edremit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

hasan abicim işitme engelliyim duyamıyorum cumartesi günü buluştam olurmu yoksa annem akşam senle konuşsa olurmu?rica ederim abicim

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akşam beni evden arayabilirsiniz 4126852 evdeyim ben akşamları

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon