Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon
Toplam 126 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HANCI_41 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    HANCI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben kocaelınde lokman ayva beyefendının yenı sgk yasası ve bu yasanın özurlulere olan değişiklıklerı hakkında bır konuşmasını dınledım..ınanın arkadaşlar resmen lafonteınden hıkayeler..yanı yukarda yorum yapan arkadaşlara aynen katılıyorum.bence kendını bıle temsıl edemıyor

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hariçten gazel okuyan sesin burada seviyeni belli etme tayyip erdoğanın hakkını kmse ınkar etmedi o kanunlar tayyib beyin önüne gelene kadar kaç elden geçiyor haberin varmı senin anlamadığın ikiside aynı partinin üyesi kimse mecliste tek başına kanun çıkarmıyor AYRICA YUKARDA BAHSETTIĞİM KİŞLERDEN BİRİDE SEN OLABİLİRSİN

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar

Birbirinizi kırmayın.Kendinize sadece şu soruyu sorun:2002-2009 arası engelli olarak hangi noktadayım?Hangi genel sorunlarımıza köklü çözüm bulundu?Bizim şu veya bu partinin sözcülüğünü yapacak lüksümüz yok.Biz bir kesim değil, bütün Türkiye yiz.

Üye
    sutav Avatarı

Gerçek Adı
    su
    Son Giriş
    24.12-2010
    Saat
    14:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bu sitede yeniyim.Ancak ülke yönetiminin her kadamesinde aday olanların oy toplamak amacıyla engellilerle ilgili seçim dönemlerin de göstermelik birşeyler yaptıklarını üzülerek görüyorum.Gerçekten engellileri anlayan ,onlar için mücadele eden milletvekillerinin yöneticilerin görev alması için emek vermeliyiz.

Üye
    oskar Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    18.06-2013
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nerdeee sadece yer işgal ediyor. Ama mecliste engelli milletvekilinin olması genede olumlu.
    Engelli milletvekillerinin sayısı artmalı, Hatta engelliler parti kurmalı.

Üye
    sutav Avatarı

Gerçek Adı
    su
    Son Giriş
    24.12-2010
    Saat
    14:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size yürekten katılıyorum engellileride kendi çıkarları uğruna kullanıyorlar.adıda siyaset

parti kurma fikri bence yanlış olur.çoğunluk kendini bizim engellerimizden dolayı sorumlu tutmalı. buda yanıbaşlarında ,diplerinde bulunmamız bizi hissetmeleriyle duymalarıyla olur diye düşünüyorum.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inanın ben mecliste bir engelli olduğunu bile bilmiyorum. acaba ben mi çok cahilim yoksa engellileri temsil için mecliste olması geren kişinin işlevsizliği mi ön planda onu anlayamadım.

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

milletin,senin benim vekilim olarak meclise giriyorlar,ondan sonra ulaşabilene aşk olsun!!!!
    malesef ülkemizde siyasetin engellisi engelsizi diye bir ayrımı yok,hepsi de bir.bir kere girdiler mi meclise tamamdır.

Üye
    Dexter07 Avatarı

Gerçek Adı
    Kaan
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hangi temsilden bahsediyorsunuz yahu? Başbakanın meclis salonunun ortasında sözüm ona "şaka" amacıyla ensesine tokat şaplattığı bir insan engelli haklarını nasıl savunabilir soruyorum size?

Üye
    türk Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın vekili izlediğim tüm tv yayınlarında beklentilerim boşa çıktı . bizler magazin programlarından ilgi beklemiyoruz.Sayın vekil mecliste sesini duyurmak istiyorsa tüm engellilerin bir çatı altında toplanmasını sağlayacak hareket başlatsın .bu gücü arkasına almış bir vekili dinlemeyecek parti başkanı tanımıyorum. kendisi ben böyle rahatım diyorsa allah rahatını artırsın. NE ZAMAN ENGELLİLER TEK YUMRUK OLACAK ?

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar o zaman bizi kim temsil ediyorsa tespiti yapılıp bu kişiyi EMAİL yağmuruna tutalım. email. adresini bilen var mı? bir yazı metni hazırlayalım veya Bülent beyin (oturan boğa) daha önce farklı başlık altında yazmış olduğu yazı metnini gönderelim var mısınız?

yazı metni aşağıda:

İlgili makama,

Bilindiği üzere kamu kurum ve kuruluşları 40 bin engelli kadrosunu yasal zorunlulukları olduğu halde yıllardır doldurmamıştır.
    Ancak 2010 yılında alınan karar doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Çevre ve Orman Bakanlığı -zorunlu kotalarının altında olduğu halde- 8 bine yakın engelli personel alımı için gerekli girişimlere başlamıştır. Yüzbinlerce engelli ve aileleri konunun takipçisidir...

Bu uygulamanın memnuniyet verici ama eksik olduğunu düşünüyorum. Onun için siz sayın ilgililere bu mesajı atma gereği hissettim: 40 bin engelli personel istihdamının tüm kamu kurum ve kuruluşlarını kapsayacak düzeyde bir an evvel gerçekleştirilmesini, bu yolda hız kesilmemesini ve Başbakanlığın bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesini arz ve talep ederim.

ad soyad :
    tc kimlik no :

Üye
    bülent yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    T.C bülent yalçın
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

alla aşkına arkadaşlar ne diyoruz bizler bu lokman ayvayı da akp yide biz getirmedikmi bizi yönetsin diye ve haLA DA GETİRMRYR DEVAM EDİYORUZ bence ayva ya mayvaya suç atacağımıza sandıkda iyi düşünmeli ve ona göre oy kullanmalıyız
    ama ne yazıkki görüyoruz ki hala bu dönem de (AKP dönemi) bunca haklarımız gitmesine rağmen lokman ayva yağçılığı ve AKP yalamalığı yapan arkadaşalra açıyorum.....

Üye
    limoncicegi Avatarı

Gerçek Adı
    selin
    Son Giriş
    24.10-2012
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul _sarıyer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

etmeye çalışıyordur lakin bütün partilerden 3 engel gurubunda milletvekilleri ve güzel işler yapabilmeliler...

Üye
    türk Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yine havanda su döğüyormuşuz izlenimine kapıldım.artık yanılmak istiyorum.engelli haklarımdan bir tanesini talep ettiğim makamdan yüzeysel ,ters,yanlış ve bizlere hakkımız olmayan talepte bulunuyormuşuz vs gibi davranılmasından bıktım. bu sebepten mecbur olmadıkça engelli olduğumu belirtmiyorum.haklarımız gasp edildiğinde .konuya noktayı koyacak ve gasp edenin aklını başına getirecek uygulama lazım .bana kimse sakın bu ülkede kimin hakkı böyle güvence altındaki demesin.ben ve bizler bu ülkenin insanlariyız .bizi aydan gelmedik .herhangi bir sorun karşısında nereden yardım alacağımızı bilemiyoruz.yalanmı? Allahtan bu site sayesinde bilgi paylşımı ve yardım alınabiliyor.devlet makamlarının hangisinden bu şekilde hızlı doğru ve net bilgi alabiliyoruz.demekki bizlerin gücü bir araya gelse neler olabilir.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Lokman Ayva nın email adresini bilen varsa buraya yazabilir mi? teşekkürler

Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon