Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Veritas Avatarı

Gerçek Adı
    Doğa
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yahu polemik yaratılmadığı, propaganda yapılmadığı sürece konuşamayacak mıyız? Burası yanlış bir platform herhalde. Hadi partileri geçelim. Mesele ses duyurma meselesi olsun.
    Zaten sesini duyurmak isteyen insan kendi için istemiyordur bunu. Sanırım burada işler karışıyor. Parmaklarımızı şıklatsak ve yarın değişse keşke herşey ama öyle olmuyor işte. Sosyal sorumluluk kendimiz için yaptığımız değildir, çocuklarımız hatta torunlarımız için daha yaşanabilir, daha eşit bir dünya yaratma çabasıdır.
    Toplum bilinci yaratmak mümkün olmadığı için -ki bakınız kendiniz- mecburen siyasilere sesimizi duyurmamız gerekir. Bu illa oyla olmak zorunda da değildir. Sadece herkesi bir araya getirip ortak akıl platformu oluşturmak amaç olmalı.

Üye
    PenChe Avatarı

Son Giriş
    23.01-2011
    Saat
    20:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Veritas Mesajı Gör
    Yahu polemik yaratılmadığı, propaganda yapılmadığı sürece konuşamayacak mıyız?
    Bende bundan bahsediyorum

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ağa dağa yolun başında kavga polemik yapiyorsunuz kişisel bi durum oldumu özel mesaj sallayın burda neden bizim kafamızı yoruyorsunuz arkadas ne güzel bi mucedele örneği sunmuş sizdende istemiş bırakın kavga etmeyide önümüze bakalım ...

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başlığı açan arkadaşım yaptığın hata burada bir partiyi karalamak olarak algılanıyor. ilk önce konu başlığını değiştir. falanca filanca parti diye değil. devlet veya hükümetler bize ne kadar sahip çıkıyor gibisinden olsun. ikincisi bu yeni açtığın başlıkta uygun değil. oy satılık olur mu? sırf kendi çıkarımız için yazık günah değilmi. ya daha kötü bir hükümet gelip bizim veya vatndaşın aleyhinde çalışmalar yaparsa iyi mi yapmış olacağız. Daha başka çözüm bulalım. ilk önce isteklerimizi belirleyelim hele daha sonrası kolay. olmadı biz kurarız partiyi.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Arkadaş ben satmıyorum oyumu...
    Bunların hepsi böyle oraya gidene kadar bizle beraberler sonra yoklar ortalarda...

Üye
    MeLeK35 Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oy satılıkmış!!! bu ülkede bi konuda mutabık olunduğu nerde görülmüş!!! engellide olsa bu ülkedeki insanlar ilk önce etnik kökenine meshebine fikirlerine en yakın olana oy veriyorlar(beş para etmese bile)kendinizi kandırmayın!!!! bu ülke böyle gelmiş böyle gider!!! sağ sol alevi sünni kürt türk başörtüyle uaraşsınlar bakalım bi 100 yıl daha taa ki AYRILIKTANN MÜSİBET DOĞAR ''KELİMESİ ANLAM BULUNCAYA KADAR...

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ortalık, vatan millet sakarya türküleriyle şenlenmiş yine, yürüyün kızlar, engeliniz haricinde kimse tutamaz sizi, yolunuzda açık olsun...

Ama birçok arkadaş başlığın ÇARPICI BİR VURGU İLE ASIL KONUYA DİKKAT ÇEKME başlığı olduğunu görmezden gelip konuyu mikrofaşizme varan bir platforma taşımış.

Sözüm ona bu vatanseverlerin dikkatine sunarımki, bu vatan sadece sizin dedeleriniz tarafından kurulmamıştır, doğudaki gazi isimli şehirler Çanakkaledeki Kürtlerin isimleri size hiçbirşey anlatmıyorsa benim burdan yazacaklarımı zaten anlamazsınız. O yüzden siz babanızın patates tarlası gibi gördüğünüz memleketi aynı nağmelerle sahiplenin durun ama bilinki kimse yemiyor artık onları...

Gelelim konunun hasına, evet başlıktaki manidarlığa gönderme yaparak söylüyorum BENİMDE OYUN SATILIK, ama yukardaki gereksiz yorumların sahipleri gibi 2 çuval kömüre değil, 5 paket makarnaya değil, 8,5 Milyon engellinin hakkını verecek siyasi iradeye, hemde bu irade hangi siyasi yönde olursa olsun hazırım. Gerekli çalışmaları yapacağına inanırsam hiç tereddüt etmeden BDP 'ye de gözüm kapalı oyumu atarım.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar amacımız nerden nereye çekildi.Burada belirli bir partinin propagandasını yapmıyoruz.Dikkatle okuyun.Sadece partilerin icraatlerini değerlendirmeye çalışacağız.Partilerin engelli politikaları hakkında hepimiz bilgi sahibi olmaya çalışacağız.Ama bazı arkadaşlarımız konuyu btp ye kadar çekmiş tabiki kendi menfaatlerimizi düşünürken ülkeninde menfaatlerini göz önünde bulunduracağız.Konuyu saçma sapan fikirlerle bulandırmayalım.Arkadaşlar açık yüreklilikle konuşmak istiyorum.Bu fikre katılmayan konu içine girip insanların aklını çelip konuyu bence bulandırmasınlar.Şimdi konuya kaldığı yerden değil başladığı yerden devam etmek istiyorum.Veritas arkadaşın yazdığı maddeler çok hoşuma giiti.Özellikle Özürlü istihdamı konusu partilerin seçim propagandalarına entegre edilmeli, siyasi partiler seçmenlerinden oy isterken özürlü istihdamını artırmadaki somut hedeflerini ve çözüm önerilerini sunmalıdır. Bence bu madde bizim için çok önemli neden önemli çünkü her parti özürlü politikasını yayınlarsa neyin ne olduğunu daha kolay karar veririz.En azından hedefimize yaklaşmak için bir adım önde gideriz.ama hemen hemen hiç bir parti özürlü politikasını yayınlamıyor.Buda bizim rastgele seçim yapmamıza sebep oluyor.Birleşelim birlik olalım partilere binlerce mail atalım özürlü politikasını yayınlayın.Bizde görelim tartışalım ve karar verelim.Bence bu girişimimize başlamak için çok güzel bir başlangıç olur.Artık özürlülerin sorunlarını herkes biliyor yıllardır yazılip çiziliyor.Artık bunları yazmaktan bıkmadınızmı.Bırakın artık partiler yazssın sorunlarımızı ve ve çözümlerini bizde dinleyelim tartışalım ve karar verelim.Ayrıca bu girişim değerli oylarınızı satmak olmuyor sadece haklarınızı satın almak oluyor al gülüm ver gülüm misali bunu anlamak o kadar zormu..

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Oy namustur Bilader, oyunu satacak olan adam oyu ile beraber kendinide satacak. başlığıda düzelt benim adıma oylarımız satılık diyemezsin. sen kendi payına düşen oyunu satarmısın nedersin beni ilgilendirmez. hadi davay...

Üye
    Veritas Avatarı

Gerçek Adı
    Doğa
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gereksiz mesajlara cevap vermekle vakit harcarsak sonuca asla ulaşamayız. O yüzden ne denmek istediğini anlamayan kimseye cevap vermeden devam etmek istiyorum çünkü o bana ben sana sen başlığa laf ederken uzar gider bu.

Şöyle bir teklifim var bu arada. Şimdi ben istihdam konusuna kafa yormaya çalışan biri olarak BETAM ile iletişime geçmeyi öneriyorum öncelikle. Dün de bugün de o kadar çok bilgi toplamaya çalıştım ki internetten ama nafile. İstihdam konusunda yönetmelikleri okudum mesela, pek birşey yazmıyor. Tatmin edici değil en azından. Sonra Betam'ın sitesine girdim. Özürlü istihdamı ile ilgili araştırmaları var mı diye ama bulamadım. BETAM bu arada Bahçeşehir Üniversitesi'nin bir uzantısı. İstihdam konusunda araştırmalar yapılıyor. Girilip bakılabilir, ama enteresan bir şekilde özürlü istihdamı ile ilgili hiçbir yazı, makale, araştırma bulamadım orada. Öncelikle bu konu ile ilgilenip ilgilenmediklerini öğrenip eğer ilgilenmiyorlarsa araştırmayı düşünürlerse memnun olacağımızı söyleyebiliriz. Sorunları belirleyip çözümleri ona göre bulup sunuş kısmını da ona göre yapabiliriz. Bilindiği üzere milletvekillerine ulaşmak hiç de zor değil. Hepsinin telefon, faks ve mail adresleri mevcut. BETAM konusuna katılan var mı veya milletvekillerine ulaşmadan önce başka maddeleştirebileceğimiz neler olabilir? Nasıl ilerleyelim. Önerilerinizi bekliyorum.

Üye
    MeLeK35 Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    münir dtp pkk sempatizanı... kahinatı verse işim olmaz!!! ırkı meshebi hiç bişeyi önemli deil oy veririm kim olsa ama teröristlerede oy verecek deiliz .. dtp kürt partisi değil!!! terörist partisi!!! patates tarlasına gelince dökümanları iyi araştır bakalım hangi şehirden kaç gönüllü ve şehit var!! onlarında kökenini iyi araştır. bizim atalarımız sayesinde binlerce yıl refah içinde ve barış içinde yaşandı!!! ahirette allah hesabını sorar bunların!!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12