Sayfa 9 / 15 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon
Toplam 222 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayırdır kardeş nie vazgeçtin ne olduki hakkınsa bu maaş sakın vazgeçme uğraş...

Üye
    nargül Avatarı

Son Giriş
    30.04-2014
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

yılmak yok olumsuzluklar hayatımızın içinde pes etme

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ya sgk ya bana yapılan bir suçu şikayet ediyorum sgk diyorki git mahkeme aça ya bi hastane bana dediki sen bizi şikayet etme bizde bu raporu rafa kaldıralım sgkya bu konuşmayı tarihiye saatiyle ispatlıyorum sabim bana verdiği cevapta yapılacak bir şey yok mahkemeye gidebilirsin diyor bıktım artık uğraşmıyorum

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mevzu tam olarak ne kardeş anlayamadım????????

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ben anladımmki bu kadar uğraştan sonra sen alıyacaksın servethalit

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

satlas;
    Parti işleri olmasa tümüyle eyvallah diyeceğim, ancak balık baştan kokmuş. İş, amaç engelliye hizmet değil partiye hizmet olmuş... Böylesine yazıklar olsun.

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: YILDO Mesajı Gör
    Değilmiki sen Şanlı İSTİKLAL MARŞI'mızı kendinebenzetmiş ve kendin gibi densizliğe çevirmişsin sana yazıklar olsun demekten başka birşey bulamıyorum...
    ....

sayın arkadaş ,artık aponun kutsal lider olduğunu zamanında iki rekat namaz kılmış hayırlı biri olduğunu ,nihat doğan gibi bir yalabığı da akıl veren olarak gördüğünüz zoruna gitmiyor ,kalkıyor istiklal marşı değiştirilmiş diye caka satıyorsun ...zaten şu an da Türk bayrağı açtığın zaman sokaklarda provakotör oluyorsun ,yakında istiklal marşı söylerken biber gazı nefesini çekecek bu millet ...belki yasaklanacak istiklal marşı , bu zihinler akpkk sevdalısıyız dedikçe ...

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

İlk defa bi başbakan batmak üzere olan bir ülkeyi düzen koydu ,2000 yılını ne çabuk unuttunuz,ülke batıyordu ,esnaf rahmetli ecevite yazar kasa fırlatmıştı ,o büyük borç batağından birşeyleri satmadan nasıl çıkacaktınız,bu chp lilerin kuru saldırıları baydı artık ,ben akp lideğilim ama adamların yaptıklarınıda görmezden gelecek kadar nankör değilim ,kilise havra yapılmasının kime ne zararı var ,ülkenin demokratikleşebilmesi için azınlıkların haklarını almaları gerekiyor,ülkede kiliseye tahammül edemiyorsanız başkalarının inancına saygı gösteremeyecekseniz gidin kendinize kendiniz gibi kafatasçı gruplar bulup onlarla yaşayın birbirinizi yiyin

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    10

BU başlık altında yazan herkese şunu söylemek istiyorum siz "Çalışmadan Çabalamadan Mücadele etmeden hiçbir şey elde edemezsiniz daha birbirimizle dahi bir konuda hem fikir olamıyoruz hepimizin ortak konuları var bunlar;

1-Rapor Sorunu (Vergi indirimi alırken rapor oranının düşmesi)
    2-2022 Maaş Sorunu (Maaş bağlatırken yaşasan sorunlar, sistemin yavaş ilerlemesi,Maaşın yetersizliği)
    3-İşsizliktir(Özel şirketlerin engelli çalıştırmak istememesi ve aşırı seçici davranması ve ENGEL AYIRIMI yapması, Kamu kurumları kadroları hala boş olması,ÖMSS var Atanan var atanamayan var )

Oy verin ya da vermeyin başa kim gelirse gelsin değişen hiç birşey olmayacaktır

Bu iş siyaset ağzı ile yapılmaz, siyasetçiye yaptırılır nasıl yaptırılır LOBİ ile yaptırılır

İstemesini bilmeyen adam almasınıda Bilemez.

Saygılarımla

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz sen merak etme biz hiç bir şeyi unutmayızda unutturnayızda yanlız şu var o şiiri ben yazmadım tarihinide verdim herkese yollanmış o maddelerle beraber acaba o maddeler içinde yalan olan nevar çok merak ediyorum 300 mt gemiye gemicik benmi demişdim dimi,hatta bu konu gündeme geldiğinde deniz baykal alay etmişti geçen gün uçakla bir yerden geliyorum bana uçak maketleri hediye ettiler benimde uçakçıklarım oldu demişti ne çabuk unuttunuz gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz diyen sağlık bakanını neçabuk unuttunuz bir kaç mehmet öldü diye meclisimi topluyalım diyen meclis başkanını yapılana yanlışlıkları niye kabul etmiyorsunuz senin dediklerin doğru ozamanlar yazarkasa fırlattılar başbakana ama şimdide ekonmik olarak sağlık olarak siyaset olarak ogünlerden aşağı kalır yanımız yok

ya bak en son yapılan yanlışlık kabul edin artık, bunları süresiz raporu olanlardan rapor istenmiyecektir diye genelge yayınlıyorlar ama kendi yayınladıkları yönetmeliğe kendileri uymuyor al örnek loris arkadaşımız raporu süresiz olduğu halde kaymakamlık 5 sene dolmuş deyip yeniden hastaneye sevk etmedimi bunlar yanlışmı 25 ocaktan sonra ben olumlu hiç bir şey göremiyorum olumlu bir şey gören varsa yazsında bizde görelim facede asp e şöyle yamışlardı size hesap sormazlarmı yeryüzü tanrıları diye

ha unutmadan yöneticilerimizin destek verdiği özgür suriye ordusu yaşayan en büyük islam alimi olan ramaza el butiyi katlettiler hadiste buyrulurki alim ölmesi alemin ölmesi gibidir ki bular teröristçe öldürdüler bumu özgür suriye ordusu bumu bizim destek verdiğimiz özgür suriye

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

valla turan yılmaz biz doğru olanları söylüyoruz yukarıdaki yorumlarımı okursan yapılan güzel işleride yazmıştım gelelim parayla sahte rapor alanlara onların yaptığı hastanelerin veya kişilerin yaptığı hak yemeleri bizlere niye ödetmelerine ses çıkarmıyorsunuz doğru o gibi kurumlar ve insanlar yüzünden 25 ocakta yönetmelik değişti neyse ben konuyu daha uzatmıyacağım Rabbim herşeyin hayırlısını versin

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

SERAFİM;

sen neden bahsediyorsun be bu gün ingilterede almyada ezan sesi yasak havra olsa kilise olsa ne olurmuş git bakalım bi yabancı ülkede cami yaptıracam de sana önüne ne gibi engeller çıkarıyorlar sen ve senin gibi düşünenler birbirinizi yiyin ama doymayın olurmu

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz o 50 oy meselesinide yukarıda anlatmıştım yapmayın yani size göre trde yaşayan her 2 kişiden biri onlaramı oy verdi hiç alakası yok benim gibi oy kullnamyanlar ve baraj sistemi olduğu için barajı diğer partiler geçemediği için öyle oldu yoksa her 2 kişinin 1i oy vermiş değil

turan yılmaz;
    yok bu sıkışmak değil serafim isimli arkadaş benim yazdığıma yazmış ben ona yazdım

bu kunuyu uzatırsak bu olay kavgaya doğru gidiyor biz kimseye hakaret etmeden yazı yazıyoruz insanlar hemen hakarete başlıyor ben bırakıyorum çünki kavga etmekten çok daha yapacak önemli işlerim var artık beni ilgilendirmez kişi sevdiğiyle beraberdir buyurur HZ PEYGAMBER efendimiz kimse çocuk değil kimse kimsenin aklını çelecek değil benim dememle kimse şu parti veya bu partiye oy vermiyecek ki ben öyle bir şey demem neye layıksanız onla yönetlirsiz.

ALLAH aşıkına bi arkadaşın biri migrenle alakalı bir soru sormuş dün gördüm formda bi bayan da migrene önerdiği çözüme bak nasıl bir anlayış nasıl bir sapkınlık bayan diyorki töbe estağfurullah migrene en iyi gelen şey mastürbasyon yamaktır al böle sapkınlıklar varken biz YÜCE ALLAH tan rahmet bekliyeceğiz dimi turan yılmaz migrenle o kunun ne alakası olabilir

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

walera;

Sevgili walera bir düşün bakalım İngilterede Almanyada ezan sesi neden yasak ? ve bunda yadırganacak ne var ? Sen bi hristiyan olsan evinin olduğu bölgede biri 5 vakit ezan okusa !! sence bu normalmi,ama sonuçta camiye gidip ibadet etmene izin veriyorlar,medeniyete bile çamur atıyorsunuz,biz Almanyadaki İngilteredeki uygar anlayışın kaçta kaçına sahibiz,hangi ülkede insanlar sokakta sümkürür,hangi ülkede insanlar elindeki her ıvır zıvır yere atar,araba camlarından sigara fırlatır ,önce bi kendimizi eleştirelim ,burnumuz fazla yukarda olmasın öyle değil mi ?

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    serafim arkadaşım Elhamdulillah bizim burnumuz yukarıda değil sen tr de olan insanların yaptığı örnekleri vermişsin çok güzelde senin o medeniyet var dediğin yerlerde daha 2 ay öncemiydi tam hatırlamıyorum canin biri okula saldırdı kaç tane çocuk öldürdü medeniyet var dediğin hollanda gibi bi ülkede başbakan açıkladı türk çocukları ailelerinden zorla alınıp başka hollandalı ailelere veriliyormuş hatta bu konuyu araştıracaz dedi başbakan, medeniyet dediğin o avrupa ülkelerinde fuhuş 1 numara hırsızlık 1 numara katillik 1 numara bunların yanında benim vatandaşım sokakta sümkürse ne olur camdan sigarasını atsa ne olur fransanın tarihini bi okursan avrupada tuvalet kültürü yoktu ve ilginci şuan o medeniyet saydığınız avrupa ülkelerinden biri olan ingilterede hala tuvaletlerinde musluk yok orda yaşayan türkler izinle kendi tuvaletlerine musluk bağlatıyorlar bak rahmetli seyit kutup ne güzel söylüyor "Batılılardan nefret ediyorum,
    Amerika'dan nefret ediyorum;
    ama daha çok Amerika'nın vicdanına sığınan müslümanlardan nefret ediyorum."

| Seyyid KUTUB İNŞAALLAH ŞEHİT)
    Hakikaten biz Allah'ın İslam ile şereflendirdgi bir toplumuz, İslamdan başkasıyla izzet arayanı zelil kılsın.

Şeyhlislam Îbnî Teymîyye (Ra)

Kimisi partisini yüceltti...

Kimisi mezhebini yüceltti...

Kimisi şeyhini yüceltti...

Kimisi liderini yüceltti....

"Sadece RAB'bini yücelt...''

|Mûddesir Sûresi 74|

Sayfa 9 / 15 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon