Sayfa 5 / 15 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 222 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bütün ülke kan ağlarken ben kendi engelimi düşünemiyorum bile! hepiniz kendi haklarınızın sömürüldüğünü devletin varlığının hissedilmediğini yazmışsınız da arkadaşlar bize kadar neleri var! gazi olup aç kalan evladı şehit olup çaresiz yüreği yanan! evine bir lokma ekmek getiremeyip aklını yitirmek üzere olan! kısacası gerçekten şımarmayalım!!! cem abinin de dediği gibi işçisin sen işçi kal! bizimkide böyle sömürülensin sen! öyle kal... biz bi taraflarımızıda yırtsak kimse görmez çünkü dünya kan ağlıyorsa türkiyenin yedi sülalesinin anası ağlar!

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yeşillili Mesajı Gör
    satlas arkadaşım sana yürekten katılıyorum. acaba içimizde birleşmeye sıcak bakan hatta birleşelim diyen cengaverler varsa ben dünden hazırım. öncelikle arkadaşının menfaatini kendi menfaati önünde tutması lazım. kim lider olmak istiyorsa olsun önemli değil ama önemli olan çoğunluğun menfaati. lütfen bu dikkate alınsın.
    bunu diyemiyor bir olup, birlik olamıyor muyuz: o halde suc bizim deye de dilim varmıyor ama, suç bizim?

anlaşılan bu politikacılar yeterince canımızı yakmamış demek ki, hala örgütlenmiyoruz: o halde BETER OLALIM!

cahiliğin bu kadarına pes, önermede bulunan birey örgütlülükten bahsediyor, fakat sabit fikirliler AKP mitine takmış, böyle çok dahaiyi memmunuz seçim rüşvetleri hiçbir dönemde olmadığı kadar fazla vs saçmalığı geveliyor: sanki AKP babasının malını peşkeş çekiyor! aksine %93 engelli çalısan olarak benden kestiği vergiyi dağıtıyor. hemde kimlere herkes biliyor. engelliye bakım ücreti, maaş veryor biliyormusunuz ki ikisinin toplamı benim maaşım kadar ediyor. (kaldı ki dünyanın her yerinde er yada geç bu böyle olmak zorunda. hangi pari olursa olsun.) peki çalışan engellisine ne veriyor, onurun karşılığı işkenceyi. ben tekerlekli sandalyamde maaşım taksiye gidiyor. çünkü işe ulaşımımda toplu taşımdan faydalanacağım bir sistem geliştirilmemiş ve bu çalıştığım için karşılaştiğim sorunlardan sadece biri... peki çalışan engellinin suçu ne, üretmek mi dersiniz?

biz engelliler örgütlenmedikçe (doğru) bizler için yaptıkları çoook bile!

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

boş boş sırf uç nokta olma uğruna konuşmamak lazım daha düne kadar engelliye verilen değer ortada şimdi veriler değer ve olanaklar ortada sadece kendi çıkarlarımıza uymayan yönler olduğunda çamur atmayalım

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

soykan kaan daha ne denirki gayet doğrusun

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canaslan;
    vay kardeşim kusura bakma mesajını yeni okudum. bak Bismillah dedik 5000 küsür kadro geldi. merak etme aynı eyaletteyiz. haydi bakalım sana ve tüm kardeşlerime başarılar diliyorum. bu alımların devamınında daha iyi olacağını ümit ediyor kazanan kardeşlerime hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

poyraz kapak mıydı bu

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yok be hocam biz kim büyük laf konuşmak kim. haddimizi aşmayız ve haksızlıkta yaptırmayız.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yoo iyi laf etmişsin

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli arkadaşlarım bu konuyu açtım ama konunun içeriğini hiçbir zaman anlatamadım.Derdimiz parti değil sadece sorunlarımızı ön plana çıkarıp uyarmak bizler için en iyisine ulaşmak konu budur.Ama bu başlık forumu okursanız konunun ırkçılığa kadar çekildiğini görürsünüz.Ben konuyu anlatamadım anlatamayacağımda o yüzden konunun kapanması en iyisidir bence açıkçası artık ben yokum. her koyun kendi bacağından asılsın artık ne diyelim.

Üye
    mehmet_barcin Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    izmir/buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AK Partiyle filen alakalı bişey değil bu sen sadece partizanlık yapmışsın bu sistemle alakalı bişeydir

Yasaklı Üye
    ASLAN68 Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan ASLAN
    Son Giriş
    07.04-2011
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saygı deger arkadaşlarım bu konu üzerine bir kaç kelimede ben eklemek isterim 12 yıllık bir özürlülüğüm var şimdi sizlere soruyorum biz engelli arkadaşlara bu AKP ne yapmış ne gibi bir düşünce içerisinde biz engellileri haksızlıga itiyorlar arkadaşlarımında dediği ğibi birlikten güç dogar ve ben ENGEL YOK ENGELLER VAR DİYORUM

Bazı arkadaşlar çok haklı aramızda engelli arkadaşların haklarını aramak ve engellilere verilen bu haksızlıga karşı çıkalım biz bir bütünüz ve öyle kalacaz biraz öncede dedim ENGELİMİZ YOK ENGELLER VAR biz bu engelleri aşalım degerli kardeşlerim

Üye
    ysf Avatarı

Son Giriş
    19.02-2011
    Saat
    00:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar selam ben isömde de gözlem yaptım akp nin nasıl çalıştığını çok iyiy gördüm

ben hiç bir partiyi tutmuyorum vatanımız ve halkımıza faydalı hiç bir parti yararlı olmadıcennet vatanımız ne hale geldiğni küçük çocuklarımız bile kavradı ilkokulda elyazısı deyip çocukların aklını bozup sonra 2..3 .sınıfa kadar toparlanamayan ve babasıbabası 2. inci sınıfta çocuğuna okuma yazma öğretirse öğretmenide daha ilkokul 1 de kursa gönder derse o çocuktan ilk başta kendine daha sonra vatanına ne hayır gelir bu soruyu syn cumhur başkanından en alt tabakaya kadar soruyorum bizim çocukluğumuzda bizimle kimse ilgilenmediği halde birşeyler öğrendik

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AKP,MHP,CHP,DBP vs.Bu ülkedeki bütün partiler insanlara hizmet için var.Çünkü her partiyi destekleyen bir engelli mutlak vardır.Olayı iktidar partisine saldırarak sadece durumu zorlaştırırsınız,mademki bir iyileşme istiyorsunuz kimseye saldırmayın saldırarak değil isteyerek bu iş hallolur yani daha önceki yazımda engelli açılımı konusunu açmıştım oysaki kimse yazı yazmadı yada görmedi eğerki birlik olmak isteniyorsa gerçekten birlik olunması gerekir daha doğrusu isteklerin isteme şeklini bilmek ve önemli olan insanın kendisini ifade edebilmesidir bir engelli siyaset yapabilir fakat bir engellinin siyaseti engelli siyaseti olmalıdır

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zafer hayır yazın göründü fakat siyasi propaganda yapılınca kimse yazmamayı yeğledi haksızmıyım

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mevcut engelli dernekleri ve konfederasyonları malesef çok pasif hatta rant peşinde bu sebeple yeni bir oluşum gerekmektedir ama her kafadan bir ses çıkarsa bu mümkün değildir ne yapılması gerektigi konusunda mutlak bir şekilde bir araya gelinmesi gerekir bunun nasıl olacağını ve nerde nasıl bir araya gelineceğini tartışmak gerekir

evet siyasi propaganda yaptım doğru itiraf ediyorum ama yaptığım propagandanın adı engelli siyasetidir ve bununlada gurur duyuyorum çünkü engelliler için tabiki siyaset yapacam çünkü bu ülkede istediğini almak yanlızca siyasetten geçer

Sayfa 5 / 15 İlkİlk 123456789 ... SonSon