Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 222 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ARKADASLAR bilinmesi lazimki .. 2022 yasasından yararlananlar bilirler bir zamanlar 150 TL almaktaydık.
    simdi ise en kötü maas 590 olmustur. inanın herkes elinden geleni yapıyor varsa baska bildiyiniz pardi söyleyin

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ben 2022 maaşı istemiyorum arkadaş insan gibi ve sosyal hakları olan bir vatandaş gibi yaşamak yani kısaca iş istiyorum iş......
    Devlettende bunu isterim yani yukarida SALTAS arkadaşta gerkeni sölemiş zaten...

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

satlas;
    sana yerden göğe katılıyorum. peki varmı içimizde o cengaverler buyurun bakalım. bu işte ön planda olmak isteyen yokmu arkadaşlar

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ^^Oylarımız satılık haklarımızı veren oylarımızlı alır^^diye tekrardan yeni konu başlığı açalaım.Bakalım ilk önce o konu içinden kaç kişiye ulaşacağız.Belli bir hedef sayıya ulaştıkmı tüm partilere açık olacağız.Bize en iyi haklarımızı teklif edenlerin yanında olalım.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burda yazılanları okuduğumda bazı insanların ne demek istediğini ve neye hizmet etmek istediğini anlamakta zorlanıyorum burda akp ye ateş püskürenler benim gördüğüm kadarı ile tuzu kurular bunlar 2022 nin bakım maaşının ne olduğunu bilmezeler ama maaşı alırlar ihtiyaç sahipleri yapılan hizmetlerden memnun şu AB zoruyla bu yardımlar yapılıyor diye arkadaşların zihniyetine şaşıyorum ya kardeşim benim ülkemin insanlarının parasından bu yardım yapılıyor AB denen zilletle ne alakası var siyaset ypmayın yapacaksanız dürüst yapın 38000 özürlü işe alınma meselesi var yanlış bilmiyorsam 2010 yılı boyunca alınması lazım burda eleştiri yapmak için yıl sounu en azında 9 ayı beklemek gerekir ön argılı olmayalım ben inanıyorumki AKP hükümeti elinden geldiği kadar bu işe önem veriyor

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar liderlik olayınada şöyle bir açıklık getirebiliriz.Lider hepimiz olalım..Diyelimki konu içinde kayda değer bir sayıya ulaştık.seçim zamanı partileri mail yağmuruna tutalım.Bizde bu kadar sayı oy var.Gelin forumumuza vaatlerinizi yazın.Her partinin vaatlerini dinleriz kendi aramızda tartışırız ölçeriz.Kendi yazdığımız yasayı varmı kabul eden deriz.Burada alabildiğimizi alırız.forumda grafikli evet-hayır butonları koydururuz.Böylece ne durumda olduğumuzu görürüz.Ama dediğim gibi sayıcı ne kadar güçlü olursak alamayacağımız hak yoktur.hepsini söke söke alırız.

Biyo kardeş dediklerin doğru olabilir.Ama belki daha güzel vaatler verebilecek.partiler çıkabilir hepsini dinlemek gerek ağer AKP den iyisi çıkmassa bizde akp yanında oluruz.bu kadar basit ama hepsini dinlemek gerekir.Ayrıca Akp yi tutmayan tuzu kuru olanlar değil.2012 alamayanlar sakatlık oranı düşenler emekli olamayanlar kazanılmış hakları geri alınanlardır.Sen 2012 aldın diye hemen çekip kaçma....Diğer kardeşlerinide bir düşün

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onlarda söz verir iktidar oluncada ananıda al git derler

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fero arkadaşım bazı arkadaşlarımızın tuzu kuru bu yüzden oralı olmuyorlar. normal karşılamak lazım

arkadaşlar bakın seçim yaklaşıyor! bu ele geçmez bir fırsat, değerlendirelim. lütfen bu konuda duyarsız olmayalım.

Üye
    Veritas Avatarı

Gerçek Adı
    Doğa
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Açtınız mı yeni başlık?
    Ben de kafa yormak istiyorum bu konuda ^^

Üye
    mask Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İş siyasi tartıimaya dönüşmesin diyoruz ama gercek anlamda tuzu kurular tarafından konu bu mecraya çekiliyor..Canı yanan,hakkı yenen dogal olarak hakkını arayacak,baştakine hesap soracak..tek başına bir sonuç alamadımıda kendisi gibi magdur arkadaşları örgütleyecek(bir elin nesi var,iki elin sesi var hesabı) ?..hükümet yanlısı arkadaşlar ayda yaşamıyoruz yani en azından şu forumda bir bakın milletin derdi sıkıntısı neymiş..evet kabul ediyorum bu hukümet istihdam yaratma konusunda degil ama devlet yardımını özürlüden esirgememe konusunda digerlerine oranla bonkör davranıyor...ammavelakin bu savundugunuz hükümet kim özürlü kim degil onu ayırt eeeedeeeemiyorrr..uzun uzadıya yazmaya gerek yok,zahmet edip forumu bi gezin,sonra siz elinizi vicdanınıza koyun(gerçi yaşamayan bilmez)..anlaştıkmı arkadaşlarım,kardeşlerim !!!!!

Üye
    huzur Avatarı

Son Giriş
    17.03-2011
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ak parti bunca engele karsi cok sey yapti ama yaranamadi birkac yil icinde türkiyenin dis borclarida bitecek kriz asildi daha ne istiyorsunuz birakin memleketimiz kalkinsin bizde buralardan kurtulalim vatanimiza dönelim insallah

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar konuyu açtım.Bu öneriye açık olanlar lütfen oylarimiz-satilik-haklarimizi-veren-oylarimizi-alir konusuna giriş yapsın.oylarimiz-satilik-haklarimizi-veren-oylarimizi-alir.İlgili sayfa http://www.engelliler.biz/forum/ayri...mizi-alir.html

Üye
    MZÇAĞLAYAN Avatarı

Son Giriş
    04.04-2012
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    ÇORUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli arkadaşlar bizim derdimiz parti falan değil. Ancak bizim durumumuzda olan insanların haklarını elinden alan zihniyetide kınamak ve uyarmak gerekir. Örneğin; ben bir işitme engellisiyim. İşitme cihazlarına iki-üç sene önce devlet 850.00.-Tl yardım yaparken ve cihaz fiyatlarıda sürekli artarken bu yardımı 350,00.-Tl. ya indirdi. Bunu anlamak mümkün değil. Bu gibi konularda zaten bizler madur iken,dahada madur duruma düşürülmemizi eleştirmemiz lazım.Saygılarımla.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet haklısın ama bu sorunu yine senin oyun çözer.Doğru insanı bulabilirsek şartlarımızı kabul edecek birini bulabilirsek bu sorunu çözecektir.Ama dediğim gibi oyu doğru insana verebilmektir.Bunu tartışıp göreceğiz.

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili aklıllı poyraz o senin bizim yeni başlıyor dediğin ilanlar nerede bize biraz bahsetsene, yok sa biz ayrı bir eyaletin mi vatandaşıyız bilmiyoruz bunları

Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon