Sayfa 3 / 15 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 222 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    sevgisizz Avatarı

Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    16:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ticet77 Mesajı Gör
    size deniz baykal lazım
    doğru söze ne denir

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

satlas arkadaşım sana yürekten katılıyorum. acaba içimizde birleşmeye sıcak bakan hatta birleşelim diyen cengaverler varsa ben dünden hazırım. öncelikle arkadaşının menfaatini kendi menfaati önünde tutması lazım. kim lider olmak istiyorsa olsun önemli değil ama önemli olan çoğunluğun menfaati. lütfen bu dikkate alınsın.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya tamam muratgüvene katılıyorum istihtam konusunda ama zaten mayıs gibi olacak deniliyor biraz sabredelim olmasa o zaman kimi topa tutacaksak ilk sırada olurum

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bnde Satlas arkadaşıma katılıyorum.Toplanalım birlik olalım,gerekiyorsa dernek kuralım,aidat verelim ve şu problemlerimizi,çözecek herkimse yada hangi kurum hangi partiyse sesimzi duyuralım.Ve bu konuda ciddi olalım.Ozman gercekten biz onları aramayacagız.Onlar bizi bulmaya çalışacaklar. Hadi arkadaslar baslayalım şu işe lutfen

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bize bunları sağlayan AB yasalarıdır yoksa size hiç bi hükümet bu parayı vermez bunu böyle bilin ab önce sosyal devlet şartlariını sunuuyor bunu bilmekde yarar var...gelelim tekerlekli sandelye yada bedava verilen vs vs ...arkadaslar hükümet gereken iş eğitim ortamını sağlarsa bunları saten kendimiz alırız ne gerek var yardıma dimi ... evet yiğidin hakkını yememek lazım % 1500 zam yapmişlardir 2022 maaşlarına bakım ücretide süper saol sunlar, ama AB ççervesinde veriliyor bunlar.Siyasetle olcak değil bu iş ama bu oluşumda yer almak isterim kutuplaşma olmazsa tabi SİZE soruyorum AB zorlamasaa 2 bin tekel işcisine bakamayan hükümet 38 bin engelliye nasıl istihdam bulabilir _? biraz gerçekci bakalım

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yahu arkadaslar, mesele AKP gtsin diger parti gelsin meselesi degil ya!
    Tbiki olumlu seyler yaptılar. Ama bazı haklarımızıda elimizden almadılarmı yav?Yoksa bunlardan haberi olan arkadaslar engelli degilmi yav? En onemlisi ben ve benim gibi arkadasların emekli olma haklarını ellerinden almadılarmı? 3farklı hastaneden %60 raporları hiçe sayıp %30a dusurup emekliligimizi elimizden alanlar kimler peki? benim icin hangi partinin bunu yaptıgı onemli degil!!! kimin iktidarı zamanında yapıldıgıdır. yani cogu zaman karşılaştıgm olumsuz cok sey yazabilirim.ama kişisel engellenmelerimi degil genelimizin ugradıgı haksızlık,hukuksulukları taşıyalım istyorum buraya. Bazı arkadaşlar tutturmus yok AKP'ye haksızlık yapılıyor yok muhalefet ne yapmış falan diye!! Yahu brakalım şu parti bu partiyi!! bnim icn hepsi aynı mesafede. faliyet gormek istiyorum ben faliyet.faliyetmiş gibi gorunen seyleri degil.kendimize gelelim arkadaslar uyanalım silkelenelim ve birbirimizi yıpratmadan sevgiyle davranalım ve beraber arayalım hakkımızı.

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Akp den menfaatlenen nemalananlar akpyi savunuyor.şahsi düşünmemek lazım.genele bakacaksın.akp nin balonlarını buraya yazmaya kalksak 24 saatte bitiremeyiz.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bazı arkadaşlar sorunlarını dile getirip çözüm arayışına gitmektense parti yada partilere kinlerini burda kusmayı çözüm zannediyor konu istihdamdan açıldı ama neredeyse partilerin oy dağılımından söz edilecek ve konunun sonuda hiç iç açıcı gelmiyor sorun gerçekten isdihtamsa ki benim öyle bimeri dilekçe yağmuruna tutalım hiç bişey yapamıyorsak bu tarz atışmalar hem kafa yorar hemde kırıcı olmaya varan yorumlara yol açar haksızsam buyrun söyleyin.........

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar neden anlamak istemiyorsunuz AKP ye sözüm yok diyorum sadece haklarızı korumak için ortaya fikir attım ve kimse ona yorum yapmadı.AKP iyi yada kötü beni ilgilendirmez.Benim ilgilendiğim konu organize olup haklarımız söke söke almaktır.Önerimi belirttim ama balon çıktı.Başlık akp nin icraatleine döndü yani iila bana akp hakkındaki yorumlarımı yazdıracaksınız.Arkadaşlar forumu baştan aşağı okuyun görün engelli kardeşlerimiz nelerle uğraşıyor daha önce kazandıkları hakları kaybeden dolu insan var.Bunlar ne demek 2 sandalye 2 değnek dağıtmakla sadaka olur icraat olmaz bence..

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Satlas sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim. Ama anlamayan ya da anlamak istemeyen bazı arkadaşlar var ki bunlar düşünemiyen insanlar, en basit örneğini vereyim ben size hemen hani 2010 yılı için de 38 bin engelli istihdam edilecekti hani nerede 4. aya geldik beyler hatırlatırım, biraz akıllı olun bunların işleri güçleri milleti oyalamak uyutmak gelmeyin bunlara kahrolsun böyle anlayış.

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

satlas kardeşim yanlış anlaşılmalar olabilir birlikten kuvvet doğar ancak bunu AKP nin engelli politikası halinde yansıtmak yanlış bir durum. neden mi kardeşim AKP den öncede bu ülkede bir çok hükümet vardı. engellilerin kanunları vardı. peki o hükümetler döneminde neler yapıldı acaba. önce bir onları anlatalım birde sözünü ettiğiniz AK partinin tutumunu anlatalım değerlendirelim.2000 yılından sonraki 2022 aylığı almaya başlayanları, işe yerleştirilenleri, çeşitli sosyal yardımları bir araştırıp görmek lazım. ben daha da iyi olacağından ümütliyim. inşallah bu ümitlerimiz boşa çıkmaz.biz burada bir takım isteklerde bulunuyoruz elbetteki engelli istihdamı ve hakları konusunda zamanla daha da iyi gelişmeler olacaktır. bize düşen görev birlikte hareket edip bu durumların ivedilikle çözülmesini sağlamaktır.

canaslan düşünemeyen insanlar lafı buraya yakışmaz.
    ikincisi daha nisandayız hatırlarsan bizim ilanlar daha yeni başlıyor.
    anlatabildim mi kardeşim.

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

-Kurbağaaa sevimli kurbağaa sakın ölmeee bekle dereye su gelicek ama ne zaman bilmiyom
    Bakın değil 38,000 1/10 u yani 3800 kişiyi yıl bazında istihdam sağlasın ben burda bütün arkadaşlardan tek tek özür dileyecem ve malum partinin en koyu sempatizanı olucam

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Erken seçim referandumu yapılırsa görürüm o zaman o engelli istihdam vaatlerini, cart vaatlerini curt vaatlerini. Kimin desteği fazlaysa o tarafa yaltaklanılacak kimin desteği azsa o tarafa biraz daha vaatler savrulacak bekleyelim görelim .

Yok evde bakım maaşını akp çıkarmış yok 2022 maaşları şu kadar yıl önce ne kadarmış şimdi ne kadarmış. Bunlar Devlet'in yapması gereken asli görevler bunu partileştirmeyelim, ben devletim diyorsa devleti yönetiyorsa yönettiği halkının ihtiyaçlarını karşılamak bakımlarını yapmak zorunda buna mecbur. Cebinden ödemiyor o ödenen maaşları ücretleri, açıklayamadıkları mal varlıklarından ödemiyorlar, bizlerden alıp bizlere veriyorlar yok öyle kimse babasının malını dağıtmıyo bütün ödenekler bütçeden karşılanıyo.

Tamam diyelimki bu hükümet yaptı bütün bunları.

Peki ; Özür oranlarını kim düşürdü ?
    Bunca boş engelli kadrosunun olduğunun bir kaç aydırmı farkına varıldı ?
    Yıllardır İktidarda olan parti, hükümet bunun bilincinde değilmiydi ?

Kişiselleştirmeden partileştirmeden yapalım yorumlarımızı kimse övmesin ayranını yoğurdunu . . Kimin ne olduğunu herkes biliyor.

Başbakanın şu söyleminden sonra: "Türkiyedeki Bütün Azınlıkların Sorunları Problemleri var fakat Kürtlerin Sesi Çok Çıktığı İçin Onlar Ön Planda"
    bunu duyduktan sonra bu başlığı açan arkadaşa katılıyorum, birlik olup sesini çıkarmazsan üstüne binip senden nemalanan seni görmezden gelen çok olur. Birleşip sesimizi çıkartmamız gerek . .

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akp oy vermiş biri olarak ilk yazılan mesaj doğru bunun neresi yanlış hep göz boyama işi yapıldı. elle tutulur bir nane yok.!! varsa buyurun tek kelime yazın. erken emeklilik 14 idi sağolsun akp li fatma şahin önerge verdi 18 yıla çıktı bunumu konuşacagım??????
    akp oldugu için bunu yazmıyorum çözüm bulanın elini öpelim.. çözsüz engellileirn sorunlarını AB kriterleri engelliler içinde yapılsın aynı hakları istiyoruz.. kim yaparsa yapsın yeterki yapılsın...

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar 38 bin engellinin işe alımı 2010 sene içersinde sözlü sınav olarak %15 şi kadar işe alınacak oda AKP yandaşları dayıları olanlar kamuda kadrolaşacak.Diğer kalanlar ise merkezi sınav sistemi ile işe alınmaya çalışacak ama bu seçim zamanı olacak.Bu bilgim resmi değildir ama kaynağım AKP nin kendisidir.

Sayfa 3 / 15 İlkİlk 123456713 ... SonSon