Sayfa 2 / 15 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 222 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benim bir önerim var.İlk önce bu fikrimiz bu sitede ilan edelim bakalım.Kaç bin üye toplayabileceğiz.Diyelimki 500 bin üyeye ulaştık.Daha sonra aramızdan bir lider seçelim bu lider mesala site yöneticisi olabilir.Ona partilerle muhattap olma yetksi verelim.Tabi bu sırada 500 bin üye olduğımuzu resmi olarak kanıtlayalım .500 bin üye partilere mail atalım liderimiz budur.Liderimizle anlaşan 500 bin oyu alır.Liderimiz meclise girmesin sadece temsilci olsun.Sadece haklarımızın pazarlığını yapsın ve bu ortamda sonuçları ilan etsin.Bizde o 500 bin üye o partiye oy verip isteklerimiz gerçekleşmesini sağlayalım.Ayrıca bı iş dernek yada kurum olmaya kadar varırsa derneğide kuralım çok zor değil tek merkezden yeter mesala ankara olabilir.500 bin üye den herkes senede 2 tl.verse 1 milyon tl. yapar buda dernek işlerini kolaylaştırır.Bu para ile reklam yada kamuoyu oluşturmada kullanılabilir.Üyelik sadece sanal ortamda olmamalı interneti olmayanda var.Üyelikler mektup yada telefon ortamındada gerçekleşmeli.Düşünün ülkede 10 milyon engelli var deniyor.Bunun 1 milyonunu kendimize üye yapsak.Derneğimizde 1 milyon oy olduğunu duyan partiler derneğin kapısını aşındırmazmı?Şimdiye kadar biz başkanların ayağına çıkamadık sesimizi duyuramadık şimdi onlar bizim ayağımıza çıkıp seslerini duyurmaya çalışsın.

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Niye site yöneticisi satlas, ben varken...
    Pardon siz 500000 (beşyüzbin) kişiden bahsedince bende gaza geldim. Şurada on-onbeş kişi bile çok sesli çağdaş koro oluşturmuşken bu kadar insanı tek çatı altında nasıl toplayacağınızı merak ettim.
    satlas,
    Ütopya başkadır, gerçekler başka. Bu M. L. King'in "bir ülke hayal ediyorum" söyleminden öteye gitmez.
    Makri bir başka başlıkta "bahar geldi ondandır" diye bir savunma gerçekleştirmişti. Valla bu tezine "dağlarına bahar gelmiş memleketimin" diyeceğim.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar özellikle bu AKP nn maskesini düşürmye çalışan arkadaş sen ya özürlü değilsin ya tuzun kuru ya da olaya tamamen gözü kapalı bakıyorsun ve ideoljik davranıyosun akp den önce sosyal yardımlaşma vakfından bir wc sandalyesi almak için 1yıl uğraştım şimdi ise bana durmadan bedava akülü araba teklfleri geliyor fark ortada bir şeyler konuşmak önemli değil konuştukların yüreğinde yeri varmı elini vicdanına koy söylediğin söz doğrumu onu düşün haydi hep berabr maskelerini düşürelim diyorsun bence düşürülecek maske varsa oda sen ve senin gibilere takılı onu düşürmek lazım

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Ak partiden önce herşey dahamı iyi idi gülüm bişeyler yazmışsın ama. Gurban olasın sen ak partinin politikasınına.sen ya bu milleti kör ve sağar zannediyorsun yada öyle görmek istiyorsun. ak parti dört dörtlük değildir ama diğerlerine oranla dört dörtlüktür...

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şahsen özellikle bu sitede hiç siyasetten bahsetmedim,
    Ama ettiriyorsunuz arkadaşlar,

AKP hükümeti döneminde kalkınan engelli haklarını görmezden gelerek bu tip propagandalar yapmak sadece particiliktir.
    Sol partilerin eline kazara düşünde görelim sizi !
    Bakın elinizdeki AKP hükümetinin sağladığı ve demek ki beğenmediğiniz bir kaç imkanıda elinizden KAÇ AYDA GERİ ALACAK ?

Kesinlikle 6 AYI BULMAZ.

Çok değil mesela 2000 senesinde, Engelliler sadece kaldırımlar vs, bize uygun değil derken bugün hangi konuları tartıştıklarına dikkat ederlerse ne kadar yol alındığını görürler.

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sadaka verceğine istihdama ağırlık verse 38 bin özürlü istihdamı yapılacak deyip te hiçbir girişimde bulunmamak ve bunu alkışlamak asıl particilik değil mi .Engellilerin en büyük sorunu istihdamdır ve bu konu hiçbir şekilde aşılabilmiş değildir .Bırakın aşılmayı adım bile atılmıyo ama mükemmel göz boyoma engellilerin üstünden siyaset ve bunların yandaşları kusura bakmayın herkes sizin gibi alkışlamak zorunda değil

Üye
    cahit gönen Avatarı

Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ve 15 arkadaşım bu dönemde tcdd de işe başladık.şuan engelli kadrosunun fazlası bile var.bizim kurumda.üstelik kurum olarak gerek iş konusunda gerekse sosyal haklarımızda gayet duyarlılar.bunu şu nedenle yazmak istedim. kimse işe alınmıyor diye söyleniyorda ve benim tanıdığım 20 kişi daha iş başı yaptı.onlarıda birkaç yerde beraber mülakata girdiğimden tanıyorum.allah rızası için hiç geliri olmayan ve çalışma gücü olmayan arkadaşların aldığı paralara ve yardımlara sadaka demeyin.akpartiden önce nerdeyse hiç gelirleri yoktu.herşey çokmu iyi hayır ama öncekilere göre kıyaslanmaz bile allah hepimize sağlık ve mutluluk versin.

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Akp nin herşeyi göstermelik.kameraların karşısında garip gureba edebiyatı yaparak milleti kandırırlar kameralar gidince garip gurebanın gırtlağına ilk önce kendileri saldırır.01.04.2008 tarihinde özürlülere müjde diyerek çıkarttıkları kanunu hatırlayın.güya 2008 yılına kadar hem 2022 maaşı almış hemde sgk lı olarak çalışmış kişilere af çıkarttılar.ama gördükkü hepsine ceza kestiler.af falan hikaye.kelime oyunları yapıyorlar.kamu kurum ve kuruluşlarında 38000 özürlü çalıştırması gerekirken yıllardır bu kadroları boş bekletip seçim zamanı gündeme getirerek rant sağlamaya çalışıyor.ondan sonra da özel sektöre kızıyor özürlü çalıştırmıyor diye.ya önce sen çalıştır ki ondan sonra özel sektöre kız.lütfen biraz samimi olun sayın Akp hükümeti.

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Sevgili Cahit gönen kardeşim,

Bazı insanlar hangi siyasi görüşte olursa olsun "yiğidi öldür hakkını ver" düşüncesindedir.Bu görüşteki insanlar desteklemedikleri bir partide olsa onun yaptığı olumlu icraatları alkışlar.Nitekim böylede olması gerekir.

Ancak birde ideolojik düşüncedeki insanlar vardır.Bu grup insanlar için sevmedikleri partinin iyide olsa tüm icraatları kötüdür,eleştirir,karalar.Çünkü ideolojik düşünce böyledir.

Ben AKP oy vermedim ama bu iktidarın engelliler adına güzel şeyler yaptığını reddetmiyor aksine alkışlıyorum.

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MURATGUVEN;

Demek bu konuya girmek artık farz oldu,
    1. İstihdam problemi engelliler için değil ülkemizde maalesef tüm bireyler için geçerlidir. Gelişmeler vardır, eski hükümetlerle kıyaslanamaz.
    2. Engelliler üstünden siyaset yoktur, AKP nin sosyal devlet atılımları, AB Kanunlarına uyum sürecindeki gelişmelerdir.
    3. Ayrıca bizler yandaş falan değiliz, AKP nin getirdiği haklara başvurduk ve sonuç aldık.
    4. Tüm bunlar neticede AKP döneminde gerçekleşmiştir.
    5. Eğer siz ve sizin gibiler AKP nin uygulamalarını beğenmiyorsanız, sizin derdiniz başkadır.
    6. Aslında artık AKP yandaşıda olmalıyım, sizin partiler gibi ezelden beri muhalefet te car car ötmeyi, her salı veya perşembe canlı yayında gündem üstüne konuşmaktan başka hiç bir şey yapmamış güya parti liderlerine inat. evet olmalıyım.
    7.AKP harici bana bir parti gösterin bakalım şimdiye kadar, sizler bizler için ne yapmış, hükümet ortağı veya muhalefette olduğu dönemde, ne gibi bir katkısı olmuş ?
    8. 0 katkı.
    9. Zaten yapmazlar sizler anlayana kadar çok sular aktıda BARAJ OLDU, muhalefet adı üstünde muhalefettir, icraat aramaz bünyesinde, nasılsa başı beğenmeyen bana gelecek, ben oturayım yerimde öteyim bülbül kuşu gibi, HEPSİ BU.

Üye
    ya umutlarda biterse Avatarı

Gerçek Adı
    nazım
    Son Giriş
    16.02-2017
    Saat
    15:18
    Yaşadığı Yer
    ankara/pursaklar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya utanın biraz akp yi eleştirirken 8 yıl önce evde bakım aylığı varmıydı 8 yıl önce alınan maaşla şimdiki maaş arasındaki kıyaslamıyıda siz yapın elinizden gelse merkez bankasının kasasını isteyeceksiniz ama size oda yetmez vallahi bu anti sistematik düşmanca düşüncelerle nereye varacaksınız

Üye
    leventsaritas Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    27.09-2017
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    38

Türkiye toplumunun en sessiz en zayıf sağlıksal grubuyuz biz, ciddi bir örgütlülüğümüzde yok , bizim haklarımza taciz olduğunda bile karşı koyamıyoruz , tacizi yapan ister hükümet olsun ister devlet isterse kurum ve kurum çalışanı olsun.örgütlü olmayan daha çok eziliyor örgütlenlim. sağlık güvencemize bir taciz geldiğinlde resmi örgütümüzle hakkımızı savunalım. sosyal devlet haklarımızı koruma yerine haklarımızı elimizden alıyor.

Yasaklı Üye
    sevgisizz Avatarı

Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    16:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AK parti gitsin istemezükkkk
    Eeee yerine gelecek olan AK partiden iyisnimi yapacak
    Haticeye değil neticeye bakılır siz AKP iktidarın dan önce 2022 maaşları ne kadar dı biliyormusunuz?
    siz AKP iktidarından önce evde bakım üçreti veriliyordu mu biliyormusunuz?
    siz şu an kaç bin engellinin evde bakım kaç bin engellinin 2022 maaşı aldığını biliyormusunuz?
    Bilmiyorsunuz laf ola beri gele işkembeyi kubradan salllamakla olmaz bu işler
    cumhuriyet tarihi boyunca engellilere en fazla hizmeti AKP vermiştir
    sırf muhalefet etmek laf konuşmak olmaz
    biraz akıl biraz izan ee biraz da vicdan lazım yapılanları görmek için.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size deniz baykal lazım

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Siz aslında siyaset konuşmayı bile bilmiyorsunuz şu savunmaya bakın engelliler üzerinden siyaset yapmadı ????????
    Yapmadı mı şimdi .38 bin özürlü istihdamı bir siyaset değil mi bir siyaset çünkü gerçekleşmiş bir icraat değil o zaman bir balondur bir seçim yatırımıdır.
    Efendim neymiş daha önceki hükümetler bişey yapmamış .Siz dilinizin altındaki baklayı çıkarsanız ya .Aslında T.C 1923 de değil 2002 de kuruldu ve bugünkü malum partinin milletvekilleri de uzaydan ışınlandı daha önce hiç meclise girmemişlerdi Türkiyenin sorunlarını hiç bilmiyorlardı öğrendiler ve anında çözdüler deseniz ya

hıhııı evet kıyaslanamıyacak istihdam projeleri var sonuç =25 milyon işsiz
    Malüm partiyi savunmak ta farz mı??Tüm dini kavramlarım bir anda uçtu gitti bak farz neydi sünnet neydi hepsi ben de allak bullak oldu

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 12345612 ... SonSon