Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 51112131415
Toplam 222 mesajın 211-222 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyzaa Avatarı

Son Giriş
    30.09-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Burada kimse inadına a parti ya da b parti demiyor. Birlik olalım siyasete de girelim kendimizle ilgili düzenlemelerde biz karar verelim.

Üye
    kalpkası Avatarı

Son Giriş
    16.05-2013
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnadına Akp diyen konuyu dahi okuma saygısını göstermeyen, Parti Holiganına karşı bu yorumu yaptım, tüm AKP genellemesi olarak algılamakta fanatizmdir.

Kaldıki bunu AKP olarakta görmüyorum, CHP Vekili Engelli Vekil Şafak Pavey ne tuaftır, Engellilerden kendini soyutmalmış halde.Kendi kafasında kurduğu bir Dünya ve Dünyada yarattığı kendi hayalleri ile sözüm ona Engelli haklarını savunuyor, bana göre Show yapıyor birde böyle Engelliler var, İktidar için Engellileri merdiven olarak kullanıp istediğini alınca, Birden kafamıza Stalin zihniyeti ile dikiliyorlar.

Engelliler aslında hiç bir şey istemiyor, sadece biraz daha güzel hayat şartları, hiç birimiz Lüks Arabalar,yazlıklar, tatiller demiyoruz, İnsanca Engelli hayatımızda hayatın güzelliklerini yaşamak istiyoruz.

Zaten kendi yüreğimizde Engelli kimliğimizle eziliyorlar, İnsanlara yük olduğumuzu düşünüğ hayata kendimizi dahada kapatıyoruz, agresifleşiyoruz, bunu yapan bizler değil bunu yapan Cahil zihniyettir.

Siyasi partiler sadece para peşinde koşan, sadece kendi menfaatini düşünen en güzel rantı kapabilmek için, karşısındaki her şeyi kendi menfaatine merdiven olarak kullanan siyasi kuruluşlardır.

Özetlersem, Türkiye Avrupa birliği derken aslında çok iyi biliyor, Avrupa Birliği bu gün Türkiyeye seni kabul ediyoruz dese, buraya imzamı atıyorum Türkiyenin cevabı net HAYIR olacaktır.

Çunki Türkiye sadece partilerin para kazandığı bir Ülke, yani hiç bir sosyal hak ve güvencenin olmadığı bir Derebeylik gibi yönetiliyor, AKP olarak demiyorum 80 senelik geçmişinde hep aynıydı, Derebeyleri ve Derebeylerin beslediği Ağalar ve kendi terafındaki dal kavuklardan oluşan sözde siyasi partilerdi.

Ünlü geçmiş bir Başbakanımız vardı, ismini yamıyorum tarişhi bir Aile fotorafı hiç unutmam Hürriyet gazetesinde yayınlanmıştı, yanındaki 15 kişiden 10 tanesi Devleti net olarak dolandırmış bankaları boşaltmış, kişiler olarak sonradan ya yakalanmış yada yurt dışına kaçmışlardı ve bu Adam halen Basında çıkıp konuşuyorsa bu Ülkede kimse Haktan Hukuktan bahsetmesin.

AKP görüyoruz, AKP torpili olan %40 engelli her haktan sonuna kadar yaralanabiliyor, benim gibilerin Haklarını gasp edip, kendi parti yandaşlarına dağıtıyorlar.

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

yapalım o zaman engelli partisi engelli seçmen gitsin o partiye oy kullansın nasılsa heryerde ayrımcılık söz konusu engelliler için ayrı seçmen sandığı ve oy pusulası basılsın kökten ayrımcılık olsun

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    120

zaten engelli partisi var

Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zihniyet aynı olduktan sonra iktidara kim gelirse gelsin sonuç değişmez. Engellilere bakış açısını değiştirmek gerekiyor. Bunun için de mümkün olduğu kadar örgütlenmek ve medyayı kullanmak gerekiyor. Evet, engelliler hiçbir partinin umurunda değil partilerin amacı oy ve iktidar ama korktukları birşey var o da medya. Hakkınızı her platformada aramaya devam edin ama akp karşıtı söylemleriniz size zarar verebilir ve haklarınızı almanıza engel olabilir.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kalp kası senin psikolojik sorunların var hak verlmez alınır malesef ülkemizde sen 2022 evde bakımdan yararlananların hepsini akparti üyesi yaptın bakımdan ve engelli maaşından yararlanan yüz binlerce kişi var bi okadarda rebilitasyon merkezlerinden yararlanan var hiç sosyal hak ve güvence yok bu ülkede diyerek yalan konuşuyorsunuz yeterli olmasada devlet yüz binlerce engeliye bakım maaaş reabitasyon egitim saglamakta malüm siz yararlanamadıgınız için bütün kız gınlıgınız bu bence ayrıcada ben vatanımı hiç bir şekilde bırakmam kaçmam her ne şekilde yönetilir ise siz gidersenizde bu ülkenin bir kaybı olmaz bütün maaş ve bakım dan yararlananları yandaş ve akp ci diye yaftalayarak herkese hakaret ediyorsunuz yazık ayrıca belirteyim akparti rozetim ve üyeligim yok akparti üyesi tanıdıgımda yok toplantılarına dahi gitmedim sen yinede benide taklacılardan say bende yararlanıyorum bir çok şeyden

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi;

kardes sen hangı ulkede yasıyorsun karnın tokmu cebınde 1 lıra paran varmı basını sokacak evın kıranı odıye bılecek gelırın her gece yastıga basını huzurla koyuyormusun kapı zılı caldında heran ıcracılar gelecek endısesı cekıyormusun hafta sonu parka veya pıknıye gıde bılıyormusun evet belkı bunlara sahıpsın bu saydıklarıma onlarca engellıde sahıp olabılır ama sunu unutma bunlara sahıp olamayan mılyonlarca engellı var talıh her ınsanın yuzune gulmez ınsnalar cektıklerı zorlukları hayatın acımasızlıklarını dıle getırıyor haklılarda onlarda ınsan snn sahıp olduklarına onlarında hakkı var snn vıjdanın buna ramen rahat ıse bısey dıyemem ama ınsanlık olarak bnm vıjdanın rahat deıl ve evet fırsat olsa ırtıca ederım cok net soluyorum cunku kendı ulkemde yasama hakkım yoksa yasama hakkımmın oldugu bır ulkeye gıderım ...

Üye
    antohan Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım Türkiye değişiyor ama sizin gibi olumsuz düşünen arkadaşlar bir türlü değişimi algılayamıyor ve dünyayı takip edemiyorsunuz. neden .. ?

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

:umut)::;

Sonuna kadar katılıyorum. Örgütlenip kendi haklarımızı bu şekilde aramak çok daha kolay ve pratik çözüm. Diğer türlü meclise girsek bile çoğunluk olmadığından şimdiye kadar meclise girenlerin yaptığı gibi ancak koltuğa oturup kalırız. Gerçekten iş yapacak birebir hem medya hem de siyasilerle görüşmeler yapabilecek kişilerle dernek gibi birşey kurmak.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

uyanın babalara geldik..

Üye
    furina35 Avatarı

Gerçek Adı
    koray
    Son Giriş
    29.09-2016
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın baskan53 sanırım siz yetkilinin dediği gibi devletin engelliler tarafından sömürme cümlesine katılıyorsunuz.Nedir bu ya sosyal devlet anlayışında önce yükümlülüğü zorda olsa yerine getir sonra sömürüyor kelimesini kullan.Bu arada sağlık bakanı bir görme engelliye sarf ettiği cümleyi hatırlıyor musun?*Körsün sana iş vermişiz daha ne istiyorsun*işte koyun olmadan asıl sorun devletin zihniyetini anlamaktır.Bu konu partilerle ilgili değildir.Evet mevcut hükümet engellileri artık eve kapatmıştır uyguladığı politikalarla.Bakım parası yok maaş sen bunları ver engellinin çalışmasına izin verme vasıfsız bir şekilde aylık evde paralarını almalarını bekle.Engelliler dışarı çıkmalıdır ve çalışmalıdır okumalıdır kendini kültürel yoldan geliştirmelidir ancak bu şekilde birey olunur.sokağa çıkan engelli ne isteyecek düzgün kaldırım,herhangi kamu kuruluşuna giderse rampa isteyecek eğlenmeye giderse o mekana girmek için rampa isteyecek.Ha sakın zaten bunlar var demesin kımse bu ülkede sadece füze rampaları var.Hükümet politikaların göre bilinçli engelli istenmiyor.Dileklerini söyleyenlerde hemen yaftalanıyor aynı sen sağcı mısın solcu mu laik mi dinci mi?Bizim konularımız bunlar değil.Bizim konularımız siyasi partiler de değil.Bizim konumuz bize karşı oluşturulan engelleri ortadan kaldırma ve koyanları kovmak.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim kimse akp chp mhpye zorla oy vermiyor herkes inanmak istedigine oy vermekte şu anda 10 10 beş sene önceki durumumuzda bence daha iyiyiz kat kat siyasetede yön veren bizleriz suçlu varsa şayet suçun büyügü bizde avrupayı örnek gösteren arkadaşlarada sadece gülüyorum onların ekonomisi ile bizimki birmi birazda elinizi vicdanınıuza koyun cözüm üretmekyerine iltica etmek isteyen arkadaşlarda istedigi ülkeye gide bilir bu arkadaş ların kendilerine yararı yokki vatana millete hayırları olsun sıkıntıyı görünce herkesi satarsınız cünki benim hayatım dört dörtlük bir elim yagda bir elim balda sanıyorsunuz fakat benim cektiklerim allah bilir asgari ücretle calışıp hafta sonları oyuncak satım ayakta dahi duramıyacak halde iken evimin nafakasını cıkardım vede kimseye hakaret ve dilen cilik yalakalık yapmadım bazı arkadaşlar devleti bankamatik yerine kullanmak istiyor ona kızıyorum ucuz bezi ucuz araba olmadı şöför olmadı 5 yıldızlı otelde tatil imkanı verseler kusura bakmayın kanmayız daha fazlasını isteriz doyumsusuz hep hazıra konmak için se bebimiz var ENGELİYİZ ÇÜNKİ

Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 51112131415