Sayfa 13 / 15 İlkİlk ... 39101112131415 SonSon
Toplam 222 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Beliz mesajları silemiyoruz ama mesajını değiştirme şansınız var sanırım oda bir süre için geçerli profilinizden değiştirmek istediğiniz mesajı bulun oradan deneyin.
    Bio haklı göründüğünüz yerler var. Fakat engelliler adına onca açılmış dernek vakıf var hatta etkili insanların ailelerinde engelliler var o kadar insandan hiç kimsenin sesinin çıkmaması gerçekten can sıkıcı bir durum bana göre normalde hak hukuk kavramını gözeten herkesin politik düşünceleri bir yana sadece insani anlamda durumu değerlendirmeleri yeterli basının ve diğer partilerin şu ana kadar ki onca feryada duyarsız kalmaları da aklımın almadığı bir konu.
    Ak partinin yine gözlemlerime dayanarak söleyebileceğim bir olaya direk istedikleri gibi başlayarak gelen tepkilere göre konuyu şekillendirmeye çalıştıklarını farkediyorum. Bu durumda sessiz kalmamız veya yetersiz kalmamız tamamamen aleyhimize bir durum.
    Mutlaka basından destek almamız gerekir aksi takdirde halkın büyük çoğunluğunun farkında olmasını sağlayamayız bu cümlemin üzerinede şu çok iyi gider aslında hatırlarsanız 25 ocakta ki son yönetmelik aynı günlerde başbakan ayrıca fatma şahin hamfendi konuyu öle bir lanse ettilerki halkı kandırmak adına belediyeler ve toplu taşıma ücretsiz gibi bir konuyu ortaya atarak yapılan haksızlığı ört pas ettile halk neznınde yine minareyi çalan kılıfı hazırlamıştı.
    Bilin diye sayısnı hatırlayamayacağım kadar e mail attım ve her protestoya pc üzerinden katıldım ama bir adım dahi lehimize gayret veya uğraş göremedim sonuçlara ki az çok anlayabiliyoruz etkinliğimiz kadar karşılık görürürüz ve şu anki durumuz çok yazıkk çok etkisisiz ve hakkımızda istediklerini yapma hakkı tanıyoruz.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz bak bi arkadaşın daha maaşı ve gss si kesilmiş buyur burdan yak

bu gün açmış arkadaş konuyu: http://www.engelliler.biz/forum/2022...gerekiyor.html
    bu maaşları önceki hükümetler kesiyor değilmi

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Burda bilinçsizce chp borozanlığı yapanlara özellikle belirtmek istiyorum ; sabah acil işim vardı izbana bindim ,izban iki defa arıza yaptı ,metroya bindim metrodaa arıza yaptı,eski püskü otobüslerle ulaşım hizmeti veriyorlar,kışın bindiğimiz otobüsün çatısından içeriye su giriyordu

Üye
    hataylısabri Avatarı

Gerçek Adı
    sabri Atalay
    Son Giriş
    07.04-2016
    Saat
    13:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SATLAS;
    Kaç puan aldın ki böyl einsanları yönlendirmeye çalışıyorsun,herşeyi akp^ye bağlıyorsun...yüksek puan aldında yerleştirmedilermi özel sektörde çok sayıda iş var hangimiz beğenip de gidiyoruz yok efendim illaki devlet işi olsun diyoruz,develt işi olsun diyorsak çok çalışıp yüksek puan alıcaz ve sıramızı bekliycez...iyi o halde her şeyi devletten bekliyelim her yapılanı eleştirip beğenmiyelim her şeki kendimize göre şekillendirelin devletlerinde bir sınırı var....bir bütçesi vardır bende bekliyorum puanım az ne yapalım olacak elbet sabır sabır sabır...insanları tahriklere yönlendirme..yerine göre P sudan indirimin var,toplu taşımalarda ücretsiz faydalanıyorsun vb.bunun gibi bir çok hakkımız var daha neyin peşindesin...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

akpnin bu ülkeye katkıları olaya kimin penceresinden baktığınıza göre değişir en basiti ordu kimine göre olması gereken yere geldi kimine göre çökertildi bu ülkede zamanında kemer sıkma politakısı yapılırken albay ve üstü rütbeye sahip olanlara hatrı sayılır miktarda iyileştirme zammı yapıldı neden sadece üstsubaylara bu zam yapıldı bunu anlamayacak kadar aptal olduğunuzu sanmıyorum 2003 yılında izmirde göreve başladım oradaki insanların halen izmir belediyesini neden bu denli övdüğünü anlayamadım şehir çöplükten farksızdı konakta su şişesi atacak çöp kovası bulamamıştım işin özü bu hükümet ne yaparsa yapsın bir taraf lanet okurken diğer taraf şükredecek ne zamanki bu halk üçüncü pencereden bakmayı öğrenirse o zaman tüm halkın insani hakları yerine gelecek

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

satlas;
    ben hayatta vermem hiç oy vermem partilere daha iyi

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

İnsani yaşam koşullarının olmadığı bir düzende yaşıyoruz,eğer ki besin zincirinin en altındaki halkaysanız herkes sırtınıza biniyor,düşe kalka gidebildiğiniz yere kadar gidiyorsunuz sonra helvanızı yiyor rahmetli iyi biriydi diyorlar,işin aslı bu ,birilerinin tarafında olmayı bırakıp ,kendi tarafımızda olmalıyız,birilerini övmekten vazgeçelim artık

Üye
    tgbrk34 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğberk
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

https://twitter.com/FatmaSahin_ASPB
    t
    witter hesabında yazdı kabul edilmiş tasarı artık bu ibareler yerine engelli konulcakmış ve artık daha ferah daha rahat sorunlarımızdan kurtulmuş engelliler olucağız allah aşkına dalgamı geçiyorlar onca sorun varken bumu düzeltildi engelli maaşları bi sıkıntı araç almak bi sıkıntı yollar kaldırımlar sıkıntı sayın bakana günde 40 50 twet atıyorum yalnız başıma benimle dalga geçermişcesine yazılar yazıyor revamı bu?

ENGELLİ MAAŞI ALAMIYORUZ DEDİM

1 milyon 248 bin kişi 2022 olarak adlandırdığımız engelli maaşını alıyor. 404 bin engelli evde bakım hizmetinden yararlanıyor. DİYOR

ENGELLİLERİN SORUNLARI Bİ BUNLAR DEĞİL DİYORUM

Yapılan düzenlemelerin ne kadar önemli olduğunu engellilerle karşılaştığımızda görüyoruz. Gözlerindeki ışığın artması mutluluk verici. DİYOR

ENGELLİ MAAŞI VE EVDE BAKIM PARASI İÇİN NE YAPICAĞIMI ŞAŞIRDIM GÜNDE 9 SAAT YALNIZ BAŞIMA İHTİYAÇLARIMI ĞÖRÜYORUM %98 RAPORUMLA karşılıklı oturuyoruz kas hastasıyım ğücüm giderek azalıyor beni bu halde bırakanlar utansın.

Üye
    Aziz Özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    Aziz
    Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar engelliyiz evet şu ana kadar hangi başkan bizim için ne yaptı bunu bir düşünün lütfen... kim ömssyi çıkardı kim özürlü kelimesini sakat kelimesini çıkarıcak ben akpli değilim ama unları gözönünde bulundurucaz eğer kötü bir şey yazdıysam affola...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım tamam çok daha ciddi sorunlarımız var bunda hem fikirizde o sorunlar halledilmeden diğerleri düzeltilemezmi eğer öyleyse kimse kusura bakmasın bu ülkenin engellilerden çok daha ciddi sorunları var onlar dururken kaldırımın ne önemi var beklesin

Üye
    orhanneo Avatarı

Son Giriş
    17.10-2014
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım birlik olsan ne olmasan ne engellisine tek değer veren hükümet bu oldu haberiniz olsun bilmiyorsanız eskiden ne sınav vardı ne başka bir şey vardıda yok adanaya gidecek kurumun sınavına girecemde felan fistan engelliye bakan tek hükümet bu mağrifette iltifata tabidir biraz bunlarıda görün arkadaşlar saygılar

Üye
    beyzaa Avatarı

Son Giriş
    30.09-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

orhanneo;

Bu partiden önce de merkezi engelli memur alım sınavı varmış bu parti kaldırmış ve yıllar sonra tekrar verdi eşeği kaybettirdi sonra da buldurdu.

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Arkadaşlar herşeyi o kadar yanlış değerlendiriyoruz ki. Bu son yıllar sadece Türkiye'de değil tüm dünyada değişiyor. 13 yıl kısa bir süre değil. Tüm eksilerini ve artılarını buna göre değerlendirmemiz gerekiyor. Bugün hiç bir parti özellikle belediyelerde gerçek anlamda bizlere değer vermiyor. Kaldırım yapılıyor, kaldırımın tam orta kısmına ya ağaç dikiyor ya elektrik direği geçiyor ya da tabela koyuyor. tekerlekli sandalyeli bir arkadaşımız mecburen yoldan geçmek zorunda kalıyor.
    Evet bir çok şeyi kaldırdılar şimdi biz tekrar koysunlar diye bakıyoruz. Mesela ÖTV de motor sınırlaması yoktu, kaldırdılar şimdi 1.9 a çıkartsınlar diye bekliyoruz. Ülkenin daha ciddi sorunları var elbette, ama her sorunu da ona göre halledecek yetkilileri var. kaldırımı belediye yapacak.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence konuyu açan arkadaş gayet haklı. Neden mi benim yaşadığım yerdeki üst komşumuz geçenlerde bana ne dese beğenirsiniz. Bahsettiğim kişi üniverste mezunu ve birde işi var çalışıyor. Bana dediki keşke bende sizin gibi engelli olsaydım dedi. Neden dedim? Çünkü dedi devlet ne kadar özürlü memur alıyor dedi. Bende engelli olsaydım şimdi memur olurdum dedi. Şaşırdım kaldım ne dediysem inandırmadım. Herşeyin göründüğü gibi olmadığına. Birde engelli maaşlarıyla evde bakım maaşı alanları karıştırıyorlar. Millet zannediyorki tüm engelliler aylık 1000 tl maaş alıyor zannediyorlar
    Sonuç olarak gerçektende AKP işini gerçekten iyi yapıyor. Göz boyama konusunda ve yalan konusunda üstüne yok.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    TOLGA_HAN;
    keşke 1000 tl maaş verse

Sayfa 13 / 15 İlkİlk ... 39101112131415 SonSon