Sayfa 12 / 15 İlkİlk ... 289101112131415 SonSon
Toplam 222 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yıl 1950 chp secimleri kaybeder ve inönü yenilginin tek nedeni dini kullandılar der yıl 2013 chp zihniyetinde bir milim ilerleme olmaz siz daha 63 yıldır neden kaybettiğini anlamayan ahmaklar akpye oy vereni aptallıkla suçlarsınız hani at gözlüğü takıyorsunuz diye akp seçmenini suçlarsınızya o gözlüğü çıkarıp siz etrafanıza bir bakın size bu siteden basit bir örnek serafim arkadaşımızın cinsellik konusunda yazılarına bakın birde burdaki akp tutumuna 60 yıl önce ülke muhteşem adil cağdaştı her hakka sahiptik bu namussuz sağcılar geldi bizi mahvetti değilmi ikinci dünya savaşında alman işgaline uğrayan fransa türk halkı kadar gıda sorunu yaşamadı o rejim bırakın halkı vatan severleri gerçek kahramanlarımızı yedi menderesi boş verin Mehmet Akif ve Fevzi Çakmak'ın cenaze törenlerine bakmanız yeterli

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turan ben anlamadım bana yetmez de sende yapılanları görmüyorsun iyiliğide görelim yapılan haksızlıklarıda yani ortada yapılan haksızlıkları görmüyorsanız siz harbiden bakar kör olmuşsunuz demektir bunu hakaret olarak söylemiyorum geçen gün bir yerde o kudum vilademir putinin bir sözü rusya asla terösitle pazarlık yapmaz teröristi ortadan kaldırır ve dediğinide yapıyor bak kendilerince teröris saydıkları müslimanları teker teker tr içinde bile şehit ettiler bu konun akp ye oy vermek veya vermemek meselesi olmaması lazım yapılan haksızlıklar karşısında susuyorsunuz ya anlamıyorum neden şunları çok çabuk unuttunuz gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz diyen sağlık bakanı chp hükümetinin bakanımı konu burda akp chp veya başka bi parti değil bak hala 25 ocaktaki yönetmelik ortada değişiklik varmı yok anlayın artık başlarda bi arkadaş bi mvekiline ithafen yazmıştı devleti engellilere sömürtmem doğru sadece kendileri sömürüler dimi

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ben sana chp yi mi savundum ben sana diyorumki haklarımız elden birer birer gidyor hala sen chplisin yok o akp li ya yukarda okadar örnekler verdim yanlış uygulamalarla ilgili hiç biri ile alakalı yorumun yok sadece parti sempatizanlığı yapıyorsun turan kardeş boşuna buyrulmadı NEYE LAYIKSANIZ ONLA YÖNETİLİRSİNİZ hadisi şerif

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

50 den beri sağcıların elinde falan diye ben bir şey yazmadım o 50 yukardaki yazdığım oy oranı ile alakalı % işaretini yapmayı unutmuşum benim derdim sağcılık solculuk değil ama sen okuduğunuda anlıyamıyorsun galiba benim derdim yapılan haksızlıklar turan yılmaz ok o videyou yüklememdeki amaçta haklarımız elimizden gidiyor neler söylenmiş sonra nasıl inkar edilmiş onu göstermek için yükledim mv kili murtaza beyin yazdığı mail forumlarda önümüzdeki günlerde 2022 ile yapılacak değişiklilkleri hepberaber göreceğiz demişti ama malesef yapılan hiç bir deşiklik yok onu kanıtlamak için yükledim

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Chp li mr Walera ile akp li mr Turan'ın birbirlerini gagalayarak yaptıkları bu atışmayı keyifle okudum Hayalperestler

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

serafim kardeşim güzel kardeşim yukarıdaki yazılarımı okursan ben bugüne kadar hiç bir partiye inancım gereği oy vermediğimi söyledim sen benim hakkımda chpli olduğumu nasıl yazıyorsun ama ben senin yazılarını okuduktan sonra sanki sen sex partislisin gibi sezi aldım

Demokrasi ikiyüzlülüktür.
    Eğer demokrasi özgürlükse neden bizim insanlarımız özgür değil.
    Eğer demokrasi adaletse , neden biz adalete sahip değiliz.
    Eğer demokrasi eşitlikse neden biz eşitliğe sahip değiliz.

Demokrasi ikiyüzlülüktür..

Malkolm X ne güzel söylemiş ALLAH şehadetini kabul eylesin hatırlarsan bunuda yazmıştım serafim kardeşim

bu kanıya da nasıl vardığıma bi örnek bak açtığın bir konu başlığı Cinsel renginizi öğrenmek istermisiniz milletein işi gücü kalmamışta cinsel rengini çok merak mı ediyormuş

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Walera çok şekersiniz,Chp li olun ya da olmayın benim için bir önemi yok ,ben sadece edindiğim izleni paylaşmıştım ,doğru ya da yanlış bir izlenim olabilir,sorun yok ,yalnız benim açtığım konu başlıklarına teyakkuzda bulunmanıza bir anlam veremedim ,olsun sağlık güzellik olsun değerli insan

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

ne diyim ben size hersey ortada görüenen köy klavuz istemez resmen engelliler sürünüyor bazi cikarcilar burada laf ediyor

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

kimse nankörlük etmesin ömss yolunla devlet kurumunda işe başlayan bi mahluk bile hala kin kusuyorsa bu hükümete sözün bittigi yerdir. şükürsüzlüktür insafdan yoksun kalmaktır ve yedigi kaba pislemektir. ben yerleşemedim bile ama binlerce kişi güsel bir iş sahibi oldu onlar adına bile seviniyorsam demekki benim düşündüklerimin tam tersini düşünenlerde bi sıkıntı var demektir...

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ist01;

aynen katılıyorum 25 ocaktaki yönetmelik durduğu sürece biz hep yazmaya devam edeceğiz bazılarıda nankörlük yapma diye yazıyorlar ne yapılmışda ona nankörlük yapılıyormuş 25 ocaktan önce rayiç bedellerimi vardı , yoksa 3294 sayılı kanuna göremi maaş bağlanıyordu devleti engellilere sömürtmem diyenlere hala yaranabilmek için ellerinden gelen gayretti gösterenler var bravo alkışlıyorum

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    15.04-2017
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne istiyorsnuz başı agrıyanı emekli etsinler 5000 tlde maaş baglasın oldu canım sonra yunanlar gibi ab de kurtaramaz bizi birde konuyu açan iyiki dememiş ulusal tv yi izleyin eksik kalmış

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Genel manada bir çok yorumu okudum ancak kimse kendisinden bahsetmemiş ya a partisinin sözcülüğü ya b partisinin sözcülüğü yapılmış peki engelliler olarak bizler ne yaptık diye kendisine soran yok, Hak yiyenlere karşı dik duruş mu sergilediniz yürüyüşler, mitingler mi düzenlediniz, Bir sınav yapıldı onca haksızlığa sistemin bozukluğuna karşımı geldiniz yoksa önünüze konulana bugüne kadar hep razı mı oldunuz buraya çok şeyler yazılır ama maalesef herşeyi çok bilenler var ama sadece bildiklerini sananlar var ötesi yok.... kaç kişi sakatlık cetvelinin bozukluğuna haykırdı, kaç kişi sınavdaki eksikliklere karşı mücadele etti kaç kişi 2022 aylığının değiştirilen yasa ile kaybeden kardeşlerini arkadaşlarını savundu Herke işin lokma yeme kısmında takılı kalmış ancak eşşeğini yükleyen yol almış gerisi ne halt ederse etsin düşüncesiyle bu yüzden bu devran kısır döngülerde devam eder gider yanlı olursan çözemezsin her kim olursa olsun kim haksızlık karşısında susar ise dilsiz şeytandır bugün başımızdakiler dahi haksızlık yapıyor olsa ve desteklesek susmayın haksızlığı makul bir dil ile anlatın kayıtlı 9,5 milyon kayıtsız 14 milyon olduğunu düşünce çok büyük bir güç olduğumuzun daha bir çok kişi farkında değil Umarım bu gücün farkına varılır ve engelliler masaya vurduğunda önüne atılana değilde hakkı olanı alır DUA MUHABBET VE SAYGI İLE......

Üye
    Beliz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet çok güzel açıklama..Eğer bu tepki gösteren kardeşler 10 yıllardır bu tepkileri gösterselerdi her şey daha güzel olur ve çok yol kat edilirdi ..Kendi adıma teşekkürler ederim Bio

Birde şu yazdığımız mesajlar nasıl siliniyor? tarif ederseniz sevinirim hhehehehe)))

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Beliz; Rica ederim olması gerekeni söyledim yazılarım nettir elbette siyasi bir görüşüm var ama ben herkes ile görüşürüm bütün partilerde vardır büyüklerimiz ancak bunu siyasi sempatizanlık olarak değilde işe yarayacak bir dille anlatmak hem akılcı hem makul olandır. Yoksa hükümetin yaptıklarını bende bir çok konuda tasvip etmiyorum yazsam destan olur ama bana faydası yok arkadaşlarıma engelli olup gerçekten sesini duyuramayan kardeşlerime faydası yok mühim olan Allah rızası için o sesleri çıkmayanların sesi olabilmek....

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar iyi güzel birlik olalımda nasıl olacak o iş biz engelliler dahi şerefsizlik yaparken tek yumruk olmak hayalden öteye geçmez dün hastaneye gittim bir bayan arabasını kaldırımdaki rampanın önüne park etti uyardım kaldırım fazla yüksek değil yardım ederler dedi ha bu sık sık karşılaşılan bir olay ama işin acı kısmı o bayanında ortopedik engelli olması engelli engelliye bunu yaparken devletten ne bekliyorsunuz ki

Sayfa 12 / 15 İlkİlk ... 289101112131415 SonSon