Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 82 mesajın 76-82 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    QuetZalCoatl Avatarı

Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet arkadaşlarımla gittik o yarışmaya değişik bir atmosfer heycan insanlara kendimizi gösterebilmek ve tabi yarışma ödülünü kazanabilmek amacıyla tatlı değişik zor bir ortamdı en çok zorlananda bizim devremizdi gittigimizde sahne bile yoktu acunmedyanın ilk canlı yayınıydı acemilği tozu dumanı biz cektik o studyoda zorlukları cektik ama bi değişiklik yaşadık eğlendik çokta yıkılmadık açıkcası kaybettik diye şanssızlığımızda vardı biraz pek üzülmedik eğlenceliydi bizi ve beni öven cok kişi oldu tebrik eden cok kisi oldu o günden sonra bence bu kazanılmış birseydir kendi adıma sanada teşekkürederim Hasan abicim yazdıkların icin sözünüde gördüm bi ara artık yaparsın bana jestini

Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

bilal kaybetti evet ama bence bilale biz engelliler olarak oy göndermedik bilal ondan kaybetti

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

yarışmanın adı yeteneksizsizin sizlerde kimin nekadar yetekli oldugunu tartışıyosunuz bence yanlış yapıyorsunuz yinede bilal göregeni bu olayın dışında tutmak gerekir onu seviyorum

Üye
    corcoris Avatarı

Gerçek Adı
    FİLİZ
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Ben yarışmaya katılanlar içinde en cok takdire değer olanları dansçılar olarak gördüm cok yetenekli gencler vardı.Ses kategorisinde opera söyleyen ikili cok iyiydi..
    Bilal in sesini falan beğenmedim ayrıca ama kendisini bu konuda geliştirmesi takdir edilir.Ama cok fazla egilip büküldü cok fazla kendini iifade edemedi yetenekli ama finale kadar gidecek bir yeteneği yoktu.
    Yarışmada kategori olmaması benim hep dikkatimi çeken ve bu yarışmaya karsı en büyük eleştiri noktamdı.Dans edenler , sesi güzel olanlar , enstürüman calanlar sporcu kimliği olanlar karma karışık bir değerlendirme içinde idiler.
    Engelli yaşlı hasta bu durum içinde bulunanlar için her zaman duygu sömürüsü yolu açıktır.
    Bunun bir cok örneğini diğer yarışmalarda gördük jüri üyeleri yada sonuçta oy atan herkes duygusal yaklasıyor.Toplum içinde veremedikleri için bu platformlarda kendilerinimi aklıyorlar bilmiyorum..

Üye
    merovenj Avatarı

Gerçek Adı
    Alp
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Buyrun birde bu pencereden bakın engelimize,engellerimize...
    [ame=http://www.youtube.com/watch?v=8QUOy83po60]YouTube - ESREF ARMAGAN[/ame]

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

O yarışmadaki seyredebildiğim ve gördüğüm tek yetenek Kaan idi.

Yarışmanın formatı gereği jurideki 3 kişinin tavırları vs zaten dünyadaki heryerde aynı..

( Bir seksi geri zekalı
    Bir çirkin ukala
    Bir popüler de tv programcısı ) Siz yerleştirin artık.. İsterseniz bakın youtubeden falan, tüm ülkelerde hep aynı etki-tepkiler.

Bilal veya benzer başka bir engellinin işi veya eserini KENDİSİ ORTADA GÖRÜNMEDEN sunsalardı, Bilal daha ilk girişte reddedilirdi.

Kapayın gözlerinizi dinleyin ey oy veren halkım Bir an için olsa da, siz kör olun şu yalan dünyaya.

Düğünlerde şarkı söyleyen kişiler bile daha becerikli... (ağzıyla çıkardığı bağlama sesi falan son derece itici...)

Neyse, müzik ustası olmasak da, az çok kulağımız aşina. Daha fazla yorum yapmayayım...

Ben Andrea BOCELLI yi yıllarca zevkle dinlemiştim. Ama onun kör biri olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu. Ve o meyanda hiçbir söylem de duymamıştım. Birgün bir CD kapağında dikkatimi çekince anladım!!!..

Uzatmayayım, sanat veya yetenek konusuna girmeyeyim...

Buradaki asıl konu şu:

Duyguları (ve para sayanları) atın bir kenara.. Bu ve benzer durumların engelli ayrımcılığına ve topluma fayda zarar oranı nedir?

Dünya bir sirk midir? Engellilerin maaşı alkışlarla mı ödenir? Veya çerez mi atılır?

Hı?

Uzatırsam çok sert konuşacağım..
    Eminim çok kişi gardını alacak.. Şimdilik gerek yok.

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla benimde kesinlikle ve kesinlikle bilal değildi favorim düşüncemi daha öncede beyan etmiştim...Ve sırf bilal olmasın diye oy atabilirdim diğer rakiplerine uğur ve bilal'e çünkü alın teri var emek var kareografi var sevimlilik var empati var varda var....
    Bilalde ne vardı oy çabası....
    Vallla yarışma sonucundan memnunum gönlüm isterdi kesinlikle Kaan olsun...Ama Bilal yüzünden üçüncü oldu...
    Ve Bilal'in bi terbiyesizliği RAKİBİNE Bİ HAYIRLI OLSUN demesi oldu ASTI SURATINI GİTTİ İÇERİ....
    AYRICA BEN SESİ YETENEK OLARAK BAZ ALMIYORUM BU ARADA....

yarışma kurallarını ihlal ediyor boy boy kanallara çıkıyor birde halktan oy istiyo oldu....bende oeuz'u ve ekibini tebrik ediyorum bu konuda iyi yarıştı ev güleryüzle ayrıldı bilalden daha fazla yetenek vardı dans başka bir şeydir...keşke bilal yerine onlar kalsaydı büyük finale ama bilalin final starejisi çok kurnazca

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456