Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 82 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş yıllarda Popstar yarışmacısı olan Serkül için jürinin sözleri "bu iş görsellikle yürür" olmuştu.. Yani Serkül'ün sesi tamam güzel ama tipten kaybeder denilmek istenmişti..Yani hangi bayan sadece sesi için Serkül'e hayranlık duyardıki? Bi Tarkan gibi olamazdı! Armağan Çağlar'ın sözleriydi bunlar..Zaten zaman içindede silinip gitti Serkül..Balon şöhretlerden biri oluverdi..Yarışmada belli başlı bir derece aldıysada sadece engelli olduğu için diskalifiye edilmedi..Halkın tepkisini almamak adına yapıldı bu..Engelliden Popstar olur muydu? Çokca tartışılmıştı yarışma boyunca izleyenler hatırlayacaktır..

Engelini kullanmadan bir yerlere gelen benim bildiğim tek bir isim var o da Edip Akbayram hatta çok zaman sonra öğrendim ben engelli olduğunu.. Artık günümüzde yarışı kazanmak için ya çok acıklı bir hikayenin olması gerekiyor.. Yada filinta gibi olmalısın veya çok güzel yani görsellik ön planda artık..

Ben yarışmanın final gecesini izlemediğim için Bilal "duygu sömürüsü yaptı,engelini kullanmak istedi" sözlerine yorum yapamıcam..Açıkcası Bilal'i çok da yetenekli bulmuyorum..Farklı bir becerisi var o kadar..

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Katılıyorum bilal engelinin arkasına sığınarak o yarışmada 2.liği aldı duygu sömürüsü yaptı ve seyircinin ilgisini çekti....

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ortaya konulan eserler ne kadar güzel ve beğenilir olursa o kadar başarılı olursunuz.Yalnız başarı kriterinizin ne olduğu da önemli.Tarkan olmak mı...?

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Yeteneğin yanısıra mütevazi bir kişilik kesinlikle daha samimi ve sevimli geliyor.Yeteneğinin yanısıra Kaan Baybağ çok efendi ve tatlı bir çocuktu.Bila&Uğur ikiliside öyleydi kendine güven duymakla ukala olmak birbirine karıştırılabiliyor bazen ne yazık ki Bilal Göregen dereyi görmeden paçaları erken sıvadı ama olmadı işte.

Bilal Göregen yarışmaya ilk çıktığında hepimiz sevmiş,desteklemiştik ama yarışma süresince çok aşama kaydetti tabiki aleyhinde ve kendini hayali birinciliğinin zaferine çok erken inandırdı,rakiplerini ezdi,halkın vicdanlarına oynadı eğer ki bu şartlarda birinci olsaydı asıl haksızlık o zaman olacaktı.

Üye
    exalans77 Avatarı

Gerçek Adı
    cihangir
    Son Giriş
    18.01-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

real yaşamdaduygusallıga yer yok bılal dogru kanalı kullandı ama sonucun başarısız omasına sevındım nedenı ben başkalarının bana veya bizlere çekik gözlerle acırcasına bakması beni özürümü ortaya çıkayıyor oysa ben dunyamda özürlü deyilim çogu normal insandan zekiyim çalışkanım dogru bılal kaybettı üzülmedim bu tarz prg ızlemem nedenı bır zamanlar bayhan vardı muzık seçımlerınde halkı kullanıp bırıncı oldu sonra kaset çıkardı sonra eroın ve sılah çatışmaya gırdı v.s vs örnek atatürk tür sanatcı olmak ezik olmak deyil
    sanatcı ögretici olmak kendi dişinda başka gönüllerde çiçek açmaktır

saygılarımla

Üye
    LODOS DENiZCiSi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Yarışmanın amacı en iyi olup birinci olabilmekti. Bilal Göregen de çevresinden gördüğü ilgi,reklamlar ve poh pohlar sayesinde birinci olacağı izlenimine kapıldı. Aslında Bilalin orada birinci olması önemli değildi.Oraya çıkıp engellilerin dünyasını bir şekilde izleyenlere lanse etmekti.En azından görme engelli birinin hayatının nasıl olabileceğini, ne gibi zorluklarla karşılaşabileceğini bazı çevrelere bir şekilde anlatma fırsatı buldu.

Bu başlığı açan sayın Kuyucağın sorusuna gelince bilal göregen gerçek anlamda kaybetmiş olabilir ama kalpleri yosun tutmuş,engelli bilinci yerleşmemiş olanlara ufakda olsa birşeyleri kazandırdı.

Bilalın duygu sömürüsü yaparak biryerlere geldiğini söyleyenlere katılmıyorum.Bu bir yarışmadır ve yarışmanın kurallarında engelliler katılamaz yazmıyor ayrıca bilal engelliyim bana oy verin diye dilencilik yapmamıştır. Sonuçta bu engelin fiziksel olduğunu düşünenlerin bir hüsnü kuruntusudur. Halk yeteneğini iyi gösterene oy vermiştir.Yani engelli-engelsiz ayırt ememiştir. Bizim amacımızda bu değil midir.Engellisin sen yapamazsın demelerime sinir olmuyormuyuz.Yani bizlerde bu toplumun parçasıyız ve başarabildiklerimiz diğerlerinden az değildir.

Üye
    Cigdem Kuyucak Avatarı

Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yetenek yarışmasımı tartışılıyor yoksa engellilerin kaybetmesi mi?
    Başlık sanki sitem dolu. "ENGELLİLER KAZANDI MI????"
    Bilal yeterince iyi olsaydı engelliler kazanacak mıydı?
    Yada kaybeden engellilik mi?
    Bilal'in ilk beşde olması bile şaşırtıcıydı bana göre. Sadece engelli olduğu için yarışmayı buraya kadar getirmemiş olabilir diyelim hadi. Eğer gerçekten sevildiyse ve yetenekliyse bundan sonrada var olacaktır.
    Edip Akbayram neden varsa, Metin Şentürk neden varsa yada dünyaca ünlü bir isim Stevie Wonder neden varsa o da var olacaktır.
    Ama "yarışmayı kazanırsam gözlerimi açtıracağım" derseniz ,belki birinci de olursunuz ama yeteneğizden geriye hiç bir şey kalmaz. Konuşulan sadece engeliniz olur.

Üye
    yunusbuğra Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    24.07-2011
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Erken öten horozun başını keserler.
    Bilalin bir hemşehrisi olarak şunu ifade edeyim EN BÜYÜK hatası erken ve ukalaca konuşması oldu,zaten yorumların nerdeyse hepsi aynı yorumu yapmış kendini birinciliğe iyice kaptırmış.
    Hülya Avşar'dan ise hiç bir şekilde jüri üyesi olamayacağını gördüm.

Üye
    GuLeNKIZ Avatarı

Son Giriş
    17.03-2013
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    uzaklar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

katılıyorum Bilal çok ukalaca konuştu ve o yüzden kaybetti. Ayrıca bence doğal davransaydı yani her konuşmasında engelli olduğunu ifade eden ibareler kullanmasaydı başarılı olabilirdi. Ancak kazanan ikili zaten benim favorimdi çokta sevindim kazanmalarına.
    Türk halkınında yeteneğe oy verdiğini düşünüyorum çünkü bilal ilk başta neyse finaldede aynıydı üzerine bişeyler katması gerekki başarılı olsun elime her darbuka alıp şarkı söyleyen yetenektir diye bişey yok. Burda engelli sağlam ayrımı yapmayalım bence çünkü gerçekten yetenekli olan kazandı.

Üye
    Kalbiselim Avatarı

Gerçek Adı
    abdül
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

oylama içinde oylamamı olurmuş..
    10 yaşındaki bir çocuğun org çalması ne kadar yetenekse bilalinki de o kadar yetenektir.

engelliler kazandımı bilmem ama tek kazanan acun ve bu tür programlarla halkı kandıranlar..bilal göregenin hayaliylede oynamıştır jüri rayting uğruna..

Üye
    Carabian Avatarı

Son Giriş
    28.05-2010
    Saat
    23:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilaldeki yetenek tabi yetenekse eğer, oradaki birçok yarışmacının yeteneğinden çok çok iyi değildi, birinciliği hakketmiyordu buraya kadar gelmesinin sebebide engelini güzel kullanması (zaman zaman hepimizinde, inkar etsekte yaptığı gibi ) ve reklamını güzel yapmış olması oldu .

Bilale hiç oy atmadım çünkü baştan beri konuşmaları beni açıkçası itti. Hele ki dün akşamki tavırları..
    Acun ılıcalı ;
    -Bilal yanına Tanem geliyor diyor
    Bilal;
    -Başkası yanıma gelemez ki diyor.
    Arkadaşımız henüz şöhret olamamışken bile şöhretin, tanınmışlığın kendisine ağır geleceğini hissettirdi bize ve tüm Türkiyeye..

Fikretkaradenizin tespitinede aynen katılıyorum
    "Bilal &Uğur birinci olunca şok yaşana Bilal üzüldü tabi ama hani kardeşlerdi,çok değerli dostluklar kurmuştu ve kalbinde herkese yer vardı ? Arkasına bile bakmadan,birincileri tebrik etmeden çekti gitti,bu davranışıylada kendi dostluk söylemleri ile fazlasıyla çelişti.
    "

Tüm Türkiyenin kalbinde yer bulmuş ve ordaki yanına gelecek arkadaşlarının kalbinde yer bulduğunu iddia eden Bilal'e açıkcası tebrik bile etmeden çıkıp gitmesini yakıştıramadım .. O ki elinde mikrofon varken Acunu bile susturuyordu

Üye
    zeycanımbenim Avatarı

Son Giriş
    20.08-2013
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasan abim çok güzel bir konuya değinmişsin.bence bilal kesinlikle engelini bir araç olarak kullandı ve bence hiç de kazanabilecek yetenekte değildi...onu izlerken o kadar eğilip bükülmesinden gerçekten yara aldım...
    Bir örnek vermem gerekirse bu sitede çok değerli bir arkadaşım var ve kendi müziğini kendi yapıyor.işte o arkadaş katılsaydı ki(hiç engelini kullanması söz konusu olmayan biri)kesinlikle yeteneğiyle karşımıza çıkmış olurdu...
    yazıcaklarım konusunda lütfen beni yanlış anlamayın...2009 yılına kadar hiç bir engelli arkadaşım olmadı ve hiç bir zaman engelimi bir araç olarak kullanmadım,aksine bunu kullanmak isteyenlere ısrarla karşı çıktım...Şuan sağlıklı insanlar nerdeyse ben de ordayım...Demek istediğim ve altını çizmek istediğim konu şu:
    engelli arkadaşlar edindim ve bir kısmındaki genel düşünce ve mantık engelli oldukları için herşeyin hoş görülmesi gerektiğini düşünüyorlar...öyle şeylere sahne kaldım ki benim yıllarca mücadelesini vermiş olduğum bu ''acımayın savaşı'nı ''sanki kaybetmiş hissettim. Oysa ki bizler toplumun bir parçasıyız ve imtiyazlarımız, acındırarak işlerimizi kolaylaştırmakla gerçekleşmeyecek.ne kadar yapabileceklerimizi sergiler ve aklımızın ne kadar çalıştığını ortaya koyarsak işte o zaman imtiyaz ve kolaylıklar gelecektir...bu acındırma psikolojisiyle inanın hergün bir adım daha geriye gidiyoruz...

Üye
    NAZLIM01 Avatarı

Gerçek Adı
    NİLGÜN
    Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    10:11
    Yaşadığı Yer
    İST
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilal bencede hak etmedi arkadaşlar tamam akıllı çocuk iyi çocuk ama orada gerçek yetenekler vardı sevdiğim kız banayla yarışma kazanılmaz.Orada Jimlastikçi Hakan vardı ki yazık oldu çocuğa hele o kaya adamlara hakketten çok üzüldüm.Bu kazananlar ise gerçekten hak ettikleri için kazandı tebrik ediyorum

Üye
    nesli06 Avatarı

Gerçek Adı
    neslihan
    Son Giriş
    02.08-2017
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yarışmayı sürekli izliyodum kazanması gerekenler kazandı bence.Gerçekten emek verip çalışmışlar kazanan çocuklar, farklı bir dans sergilediler ve alışılmışın dışında bir yetenekti sergiledikleri.Eğer Bilal Göregen kazanmış olsaydı yarışma amacına ulaşmıycaktı çünkü herkes onun gibi şarkı söyleyebilir büyük bir yetenek sayılmaz farklı bir yarışmada kendini değerlendirebilirdi, bence hak eden kazandı.

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilal kazanma ihtimali cok yuksekti, ama bugun inanamadıgım bir olay olmus bugun yetkilimiz söyledi, Başakşehir belediye başkanı Başakşehirlilere Telefondan sms yoluyla destek istemiş, sevsenizde sevmeseniz bile başakşehirin tanıtımı için gönderin diye yazmıs cok komik bi durum ne diyim,

ama su da var ki Bilal kazanmamalıydı o da oldu, Bizim insanımız bizim milletimiz Merhametlidir sanırım merhamet duygusu agır bastıgı için Bilal arkadasımız finale cıktı ama Keske Kaya adamlar veya Hakan akdogan kazanması lazımdı bence

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon