Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Islık Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:41
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dur sen yapma en sevmediğim sözlerden biridir.Birde ben seni bırakırım ben seni alırım niye ben çantamıyım.Gezmeye gittiğimde ararlar nezaman kalkıyorsunuz geliyimmi? Gelmeyin almayın ben gelirim yada ben giderim dediğinde bir de küsmezlermi beni kırıyorsun niye kırılıyorsun kırılma.İyilik yaptıklarını düşünüyorlar beni sevdiklerinden yapıyorlar ama beni böyle yaptıları için üzdüklerini hiç bilmiyorlar.

Üye
    CaMaDaM Avatarı

Gerçek Adı
    Zekeriya Ünal
    Son Giriş
    03.04-2012
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben "sakat" sıfatını pek sevmiyorum.. O yüzden de kendime uygun görmüyorum.. Gerçi özürlü/engelli de uygun bir sıfat değil.. Hem zaten kime göre engelli, neye göre engelli? Konumuza gelince; dış görünüşüm diğer insanlardan farklı olabilir.. Bu farklılıktan dolayı da mutsuz değilim.. Aksine, farklı olmak bence iyi birşey.. Ama bunun haricinde ben tamamen toplumun içinden biriyim.. Herkes gibiyim.. Bu yüzden üzerime titrenmesinden hoşlanmıyorum, zaten kimseyi de üzerime "titretmiyorum"..

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234