Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
Toplam 99 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ognbgn Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    14:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba aradaşlar,

Forum yeni üye oldum ve forumu inceleme şansım oldu.

Açıkcası ağır konuşacağım. Bence herkes kendi üzerine alınsın ve durup 1 saat hakkıyla düşünsün.

Öncelikle şunu belirteyimki Bende sol ayağından ortopedik engelliyim.

Forumu incelediğimde, sürekli kanunları eleştirmişsiniz, hadi şurada buluşalım hadi buradaki otele gidelim şunu yapalım bunu yapalım diyerek gününüzü günüzü iyi bir şekilde değerlendirmemişsiniz.

Aslında o kadar çakalızki biz sakatlar akıllıyız sağlamlar aptal. Utanmadan sıkılmadan bengelli olarak araç aldım bilmem ne maaşım keslirmi. Hay mubarek insan madem araba alacak gücün var neden bilmeme ne maaşı alıyorsun devlete kambur oluyorsun, babam şizofren babam bakım maaşı alabilirme devletin başka derdi yoktu babası şizorfren olana ben aylık 5000TL maaş bağlayayım diyordu. Devlet senin şizofren babana ne yapsın bu şizofren denilen hastalığın tedavisi yok ve kişi her dakika şizofrenle gezmiyor arada bir kirz vurur o kadar.

Madem bu kadar burada engelli var. Neden adam gibi örgütlenmeyip gözle görülür çalışmalar yapmıyorsunuz.

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hoşgeldiniz.
    yazınızı toparlayıp daha güzel sözlerle dile getirirseniz daha da hoşgörücez..

Yasaklı Üye
    serkanabi Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

y o r u m s u z

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bence burdakı arkadasa bır bakıma hak veriyorum vermıyorum değil.

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Güzel kardeşim bu formun amacı da bu zaten engelli arkadaşlarımızın en ufak sorularını dahi yanıtlayabilmektir.Eğer böyle bi amac olmasaydı zaten ortada da böyle bi site olmazdı değilmi?Aptallık konusuna gelince nice akıllı insanlar var engelli adını kullanan engelsizler bunlar bile az yani öyle bi toplumda yaşıyoruz ki aklımızı kullanmassak eğer aptal yerine konursun

Yasaklı Üye
    serkanabi Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben hak veremiyorum, çünkü işyerinden arta kalan zamanı (şu an işyerindeyim mesela) engel grubumdaki arkadaşlara (2 i.eng. derneğinde yöneticiyim, ayrıca eski federasyon yöneticisiyim) yardımla geçiriyorum, daha 2 hafta önce idari iznimi yine onlar için kullanıp TBMM ye kadar çıktım, şu anda işsiz işitme eng. için bilgisayar kursları düzenledim ve 40 kişi eğitim görüyor ayrıca yine bi okadar kişilik lisanslı oyuncumuzla spor klubundeyiz. Buradaki herkesi otellerde gezmelerde yatıp kalkar gibi görmenizi yanlış buldum. Ayrıca engeli ağır arkadaşlarımız var bırakın oteli gezmeyi tozmayı evden dışarı çıkamıyorlar, onlarıda üzüyorsunuz bence. Neyse bu siteye birçok engel grubuna destek olan dernek fed. yöneticileri ve gönüllü insanlar giriyor... Sanırım siz engellileri tanımıyorsunuz o yüzden böyle konuştunuz. Saygılarımla.

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

ognbgn,
    epey bir vermiş veriştirmişsin de, merak ettim, sen ne yaptın engelliler için...ya da ne önerirsin, sadece veryansın etmek için buradaysan yanlış yerdesin...

Üye
    matematik Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    23:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Recep T.?

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

ayşecim bu tür insanların böyle sitelere girmekteki amacları sitedeki üyeleri birbirine katmaktı görünen o ki beceremedi

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle verdiğin örneklerdeki gibi istisnalar genele indirgenmez arkadaşım,

Ayrıca burası bilgi amaçlı bir paylaşım platformudur, kişlerin kendi özlük hakları konusundaki soruları, paylaşımları vb, senin dediğin gibi çakallık kapsamına girmez. Kendi özlük haklarını öğrenme kapsamına girer.

Sen doğru düzgün iletişim kurmayı öğren öncelikle.

Üye
    masiva Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

"ben engelli olarak araç aldım bilmem ne maaşım keslirmi." bunlar grubun yalnızca bir parçası, evet varlar.. her sınıfta aklıevveller olduğu gibi burada da olacaktır ama onuru ve hakkıyla yaşayan insanları aynı genellemenin içine almayalım lütfen.

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

alaimisema;

budur semacım...

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    20:58
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

enson cümlene atıfla sözüme başlayayım nedenmi senin gibiler yüzünden herkes sadece konuşuyor eleştiriyor fikir veren odak noktası olmak isteyen yani elini taşın altına sokmak isteyen yok şimdi sana sorsak görevini tamamladın kenara çekildin bilmem bidaha bu siteye girermisin pek sanmıyorum şimdi sosyal devlet olmanın birtakım gereklilikleri var sanırım birşekilde devlete kapagı atmışsın tuzun kuru rahat konuşuyorsun eminim hiçbir bok yapmadanda maaşını alıyorsundur senin rahatın yerinde ya sanıyorsunki herkesin rahatı yerinde benimde ayda bir buçuk milyar maaşım olsa niye alayım ayda 300 milyon şimdi soruyorum sana benmiyim salak yoksa ....... neyse cevap vermek zorunda degilsin evet benimde bir arabam var babam almış sagolsun ulan bu adam benim arabamı alacak benzinin koyaca kaskosunu yapacak bende el ensede gezecem öylemi ve bu araçlar sadece ulaşımda kulanılan araçlar hiçbir ticari amaçla kullanılamazlar yani hep giider kapısı seningibi engelli insanlar tanıdım işleri yoluna girince engelini ve engellileri anında unutursunuz ilk yaptıgınız iş dünyanızı değiştirmek olur şu lafların varya okuyanı sana küfrettirmektan başka hiçbir şeye yaramaz amacında bu olsa gerek nediyim sna tuzun ıslanmaz inşallah..attığın başlıktaki seni kapsayan kısmına yüzde yüz katılıyorum)

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kimseyi zorla tutmuyorlar.sizin ne işiniz var burada o halde!bu çelişki değilmi?bunu yazmak içinmi üye oldunuz o halde.ha oldunuz beğenmediniz yada size uymadı tercih sizin devam etmezsiniz.her konunun burada boş olmadığını,öğretici konularında paylaşıldığına inanıyorum.bu yüzden sizin kadar katı eleştiremiyorum maalesef.

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aLaimisema;

katılıyorum sana semacım her araba alanı zengin sanıyo arkadaş sanırım belki yardımla alacak alla alla bunları düşünemiyon sanırım.Onların sorularına yanıtlamak site görevlilerine gerisi de Allah la onun arasındaki vicdanına kalmıs.

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon