Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 99 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ABİ BU OTURTMALI ŞAKŞUKA VARYA ONUN GİBİ OLMUSS ANLAYA helal olsun REİSİM yine baskanlıgını yaptın iyki varsın

DAHA ALİ REİSİN BU LAFINDAN SONRA YAZININ Y SİNİ YAZMAMBİZ OSMANİYELİİYİZ BANA Bİ ARABA FIRCASINDAN FAZLA YAKLASMA

ENGELSİZ BİR YASAM İÇİN EL ELE

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

sen gibi adamları meraklandırıp siteye cekebilmiş ve bu şekilde yorum yapabildiğine göre tüm konularımızı,yorumlarımızı okutabilmişiz ya gerisi boş

Üye
    deryaya Avatarı

Gerçek Adı
    derya
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayat ta öncelikle en kötü şeylerden biri genelleme yapmaktır sizin yaptıgınız da buna çok iyi örnek teşkil edebilir..

sizin cafelerde buluşma dediginiz şey e biz bir arada olmak diyoruz.şizofren bir yakınınız yada tanıdıgınız kimse yok sanırım çünkü atak arada bir vurur gider ya da geçer gibi kelimeler kullanmanızı bilgisizliginize veriyorum.Devletin işinin gücünün ne oldugunu da yazarsanız hani bu konularla ,ilgilemesin birde biz kambur olmayalım diye yazdıgınız için merak ettim dogrusu ....
    sitedeki tüm yol arkadaşlarıma saygılarımla derya

Üye
    ognbgn Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    14:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakın son kez yazıyorum. İlk başta yazdığımı doğru düzgün okuyun ve bir-iki dakika saldırmaya geçmeden önce düşünün.

Öncelikle ben durduk yere haksız hiç kimseye saldırmam. Yazdığımı adam gibi okumayan 3-5 kişi akıllarına geldiği gibi saldırmaya çalıştı ve görüyorumki diğerleride ona uyup saldırıya geçti.

O saldırıya geçen arkadaşlara şunu soruyorum yaranız varda gocunuyor musunuz?

Düzgün üçgağıçtı olmayan insanlara boynum kıldan ince istesinler hiç tereddütsüz canımı vereyim.

Sizce durduk yere buraya gelip neden böyle bir yazı yazmış olabilirim. Hiç işim gücüm yok geleceğim sizin formu kasten proveke edeceğim. Lütfen biraz mantıklı olun.

Sitenin sahibide hiç düşünmeden pervasızca saldırıya geçip üyeliğimi kapatmış ve özür dileyen mail at üyeliğini açayım demiş. Kendisinden kesinlikle özür dilemedim çünkü haklıyım.

Benim bu yazıları yazmamın nedeni, ibadet'te gizli yapılır yardımda gizli yapılır derler. Ancak aranızdakiler öyle bir kaşındıki. açıklayayım. Ben her ay 5 tane engelli çocuk 5 tanede ileri derece fakir ailelere yardım ediyorum ve yardım edilmesini sağlıyorum.

Şimdi bunu niye açıklıyorum eğer sen bilmem ne maşını alırken aynı zamanda 10-13bin TL ye araba alıp devletten o bilmem ne maşınıda almaya devam edersen o 5 tane yetim çocuğa resmen tecavüz etmiş olursun. Ben engellilerin arabaya binme veya alma hakkı yoktur demiyorum. araba alacak ve o aldığın arabaya benzin alacak paran varsa bırak şu devletin verdiği bilmen ne parasını alma bırakmıyorsan ağzından burnundan fitil fitil gelsin. çünkü senin yüzünden oradaki 5 tane çocuk sürünüyor. Devlet saten özürlüleri çok düşünmüyor hiç değilse birde sen gölge etme.

Lütfen tekrar düşünerek yazın veya saldırıya geçin. Benim düzgün insanlarla bir alıp veremediğim yok benim zoruma giden hunharca yapılan olsuzluklar.

Gelin hep beraber bunların üstüne gidelim sitede böyle insanlar varsa gerekli kuruma şikayet edelim. Sen yaparsan ben yaparsam hep beraber boyun kaldırırsak herşey düzelir. Böylece mantıklı olan haklarımızada kavuşmuş oluruz.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:34
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Bunda haklısın kardeş
    Son model arabaya binerler ellerinden son model telefon eksik olmaz maddi durumu çok iyidir ama gel gör ki yeşil karttan faydalanmaya çalışan..
    Yine aynı annem babam çalışıyor 2000 tl geliri var bende 2022 maaşı alabilirmiyim diyenler
    Yine en ufak bir hastalıkta ben 2022 maaşı alabilirmiyim diye siteye soru soranlara ...
    Ben de çok kızıyorum ama elden ne gelir bu sadece cahillikten kaynaklanır..
    Herzeman derim ve diyecem de haksız yere 2022 maaşı alan Yeşil karttan faydalanan ve aklıma gelmeyen onca şeyleri yapandan bende nefret ediyorumm
    Bırakın bu BU HAKLARDANDA GERÇEKTEN HAKKI OLANLAR FAYDALANSIN...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

bu kadar nazik birisi cok begendip ovgulerle goklere cikardiginiz site sakinlerine hitlervari sozlerinizle incitmeyi hala surduruyorsunuz isminiz nemeyse
    istenmediginiz istemediginiz bir yere tekrar damalamanizi anladiysam arap olayim

Üye
    ognbgn Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    14:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"İlker" bey sonunda beni birilerinin anladığı bilmek güzel.

shukufe yazdıklarımı anlamamışsınız damalanmak tabiri çok çirkin ben burada ve her yerde hukuk savaşı vermeye çalışıyorum. Ama ne yazıkkı anlaşılan kimse anlamayacak. ,
    Boşuna kürek çekiyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

eger maliye bakanliginda gozunuz varsa unakitani ornek almanizi onerecegim
    burda gonlu kirik arkadaslarimin incitilmesinden rahatsizligimi dile getiriyorum

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

size olan tepkiler gayet normal. çünkü genel olarak konuşmuşsunuz. bunu anlamak için açtığınız konunun sadece başlığını okumanız yeterli...

Üye
    öğretmennn Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ognbgn bey efendi ilk yazınızda bu kadar sade yazmamıştınız. Bir sürü argo kelime ve hakaret vardı. Güzel yazarsan güzel cevaplar alırsın. Ilk konu ile bu kez yazdıkların arasında da çok fark. Biraz daha saygı ve sevgi ile yazılarımızı ve tepkilerimizi yazarsak çok güzel olur. Tartışmak güzel ama tartışmanın da bir usulu vardır. Bir de genel konuşmayalım lütfen.

Üye
    iremsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vayyy konu çok alakasız ama şunu soruyum bir ara çıtlatıver
    nededinde senin çizgini kaldırdılar?rengini kırmızıya boyadılar.....
    acaip merak ettim

bak gördün mü sen yazınca şuraya yardım yapıyorum filan diye biz öğrendik
    biz yazmadığımızdan sen de bilemedin herhal o baştaki uslupla daldın konuya...

ozaman kimse hakaret işitmemesi için hurra herkes neyapıyorsa yazsın

bide son bir ekleme türkiyede ıkı çocuklu bir ailenin kiravererek yemek içmek öyle lüks
    filan olmayacak nekadar gerekli? sakat bir aile babasına nekadar gerekli
    verilen rakkamlar nekadar?

bunları toplayın çıkarın kalan rakkam yetiyorsa ondan sonra eleştiri yapın.

ben hiçbirşeyden yararlanmıyorum...(yazıyımda)

hadi bir son daha;
    siz bu siteye neden üye oldunuz? bilgi almak için ...bilgiyi neden alamadınız
    sürüsepet kurumun infoları var vermediler...eeee
    buraya üye olan derdini dostoğru ifade edebilecek ki derman varmı yokmu
    öğrensin........

ilker can dostum bide butaraftan bak bakılım konulara

dur bitane daha geldi aklıma;siz diyiverin hele mesaj attınızmı kashastalıklarıyla ilgili

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

her şeyde suistimaller oluyor. şimdi bir iki kişi suistimal yaptı diye topyekün bütün engelliler hakkı alınsın mı.senin bu hakların ne kadar az ve aslında ne kadar gerekli olduğunu idrak etmen gerekiyor.

bu kadar sömürü karşıtısın,bu kadar ahkam kesiyorsun ülkemizde yolsuzluklar hat safada kimin eli kimin cebinde belli değil hadi çık alanlarada seni safta görelim.en büyük yetim hakkı orda savunulur

Üye
    iremsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hah işte doğru dedin ayyüzlü
    bu uslubunda süper onlara yakın (ilki)hemen en revaçta ki parti kapıverir seni

sonra sende başlarsın bu yolsuzluk yaptı at içeri diye zaten bu hızla içerdekiler dışardakilerden fazla olacak

Yasaklı Üye
    hocaoglu Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçenlerde 38bin memur alımı için biri yorum yazmış diyor ki yaww kardeşim belki ben memur olmak istemiyorum işçi olmak istiyorum...bu adama ne diyeceksiniz böyle çakallarda var işte...Tabiiki adam olamayacağız Allah dağı görüyor kar yağdırıyor ... sağlam olsaydık Allah bilir ne yapardık... Yarabbi çok şükür ..

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    her olaya engelsiz söyle düşünür böyle yapar ama engelliler yapmaz etmez düşünmez düşüncesi kadar tehlikeli bir düşünce olmadığını ne yazıkki bizzat gören biri olarak,artık insanların düzgün olmasının bedenlerindeki engellere bağlı olmadığını anlamalıyız arkadaşlar.

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon