Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 39 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alt yazida bosbakan suna bi bakin manasina bisiler yaziyodu izledigim kadariyla
    korumada ayi gibi gucu yettigine
    ama bisi var
    insan biraz uzvu eksikse basbakan denen seyde boyle ilgilenirmis
    kiniyorum basbakani ve cevresindekileri bu iktidardan engelliye iyi bisi cikmaz

Üye
    kuyucak Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    17.11-2010
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Dün akşam haberlerde izledim;
    4.Özürlüler Şurasında Sakatlar Konferasyonu Başkanı konuşmak istiyordu ama konuşturulmuyordu..Ortaya traji komik hatta kara mizahlık görüntüler çıkmıştı..
    -Başkan iri yarı bir adam pes etmiyor korumada onun ağzını kapatmakta epey zorlandı..Az kaldı Başkanında adama saldırmasına ama kendini tuttu..
    -Oradan bir katılımcı bağırıyordu; ''Gücünüz Köre mi yetiyor?'' diye..
    -Başbakan o sesten rahatsız oldu ve dediki;''Gereğini yapın.Bu adamla ordu başa çıkamaz.''

Özürlüler şurasında konuşturulmayan Sakatların bütün örgütlerinin en tepedeki örgütünün başkanı..Tüm sakatları temsil eden adam özürlüler şurasında konuşamıyor, bu şürada sakatlara söz verilmiyor..Yaka paça dışarı atılıyor..

Çok düşündürücü bir olay aslında.. Sakatlara deniyorki; ''Sen karışma senle ilgili olaylara.İlla karışırım diyorsan şiddete maruz kalırsın.Haddini bil sakat! Sakat olduğuna bakmadan bu işlere karışıyorsan dayağı hak edersin''
    İşte şiddet dediğim bu benim. Bize dayatılan yaşama karşı çıkmayı bırak onu eleştirme hakkımız bile yok. Eğer bunu yapmaya kalkışırsanızda ağzınız anında kapatılıyor.
    Önüne atılanla yetineceksin deniyor..

NOT:ADMİN KUSURUMA BAKMASIN BU İBRETLİK OLAYI İKİ YERE YAZDIM.BU AYNI ZAMANDA SAKATLARA GÖSTERİLEN ŞİDDETE HARİKA BİR ÖRNEK.BURADA İSE PROTESTO HAKKIMI KULLANIYORUM.

Üye
    sdsby Avatarı

Son Giriş
    29.03-2012
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Böyle bir zihniyete oy verip, iktidara taşıyanlar utansın...

Bulunduğu makamı bile idrak edememiş tamam, peki insan olarakta mı hiç vicdanı yok. Karşısındakinin kim olduğuna bakmadan, kabadayılığa, hep küçümsemeye devam.Sömürüsünü yaptığı din konusunun neresinde yazıyor bu olay? Bundan bile bihaber.

Fakat hak ediyoruz, millet hakediyor bu davranış ve nicelerini.
    Durmak yok, oy vermeye devam.

Üye
    Sugaremro Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    150

Yukardaki yazımda da söyledim bu konu üzerinden çokkkk siyaset yapılır diye. Ne alakası var oyla,oy verenle?

Senin oy verdiğin adam özürlünün altına tahtmı yaptıracak,eline megafon verip konuşturacakmı sanıyorsun?

Kardeşim çıkarın at gözlüklerinizi gözünüzden.Kim o makama geçerse geçsin hangimizin oy verdiği geçerse geçsin hepsi ama hepsi YEMİN ederimki aynısını yapacak.

Boşuna birilerini karalamayın.Seninki benimki yok hepsi aynı bunların.Bari gerçekleri söyleyin bizim oy verdiğimizde aynı deyin...

AYIp yahu..

Üye
    sdsby Avatarı

Son Giriş
    29.03-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım, olayın özürlü birine yapılmasıyla ilgisi yok, kime yapılırsa yapılsın tepki vermek lazım. Tepki vermek ne zamandan beri siyaset yapmak olmuş. İşinize göre yönlendiriyorsunuz olayları.

En güzel tepkide bana göre o makama nasıl bu millet getirmişse, tekrardan onu indirmektir. Sen bu yapılanları gayet normal buluyorum orantısız güç kullanılsın, istediğini aşşağılasın, bağırsın çağırsın benim midem herşeyi kaldırıyor diyorsan senin bileceğin iş tabi ki. Oyunu da ver, ne yaparsan yap kimseyi ilgilendirmez. Ama tepki verene de, kınayana da siyaset yapıyorsunuz diye tepki göstermek çocukca Helal olsun ah kameralar olmasaydı da 2 de tokat atsaymış başbakan mı deseydik siyaset yapmış olmamak için

Dünya da başbakanların üzerine pasta atarlar, yumurta atarlar, her türlü karikatürü yayınlarlar, tepkilerini gösterirler korumaları gidip kimseyi dövmez, hiçbir eylemci tutuklanmaz, anlayışla karşılanır, neden çünkü onu oraya getirenler zaten millettir, her türlü tepkiyi göstermek hakları. Bizde maşallah bizzat başbakan kendisi saldırır. Ve bunu savunanlar çıkar ayıp ediyorsunuz der gerçekten yazık.

Dedim ya hak ediyoruz bu tarz davranışları, insanlar icraatlara göre değil, sempatizanlığıyla bakıyor herşeye. Balık hafızalıyız, bir çuval kömüre, pirince bakar bu işler. Üstüne de az din sömürüsü serpersin gelir oylar.

Üye
    Sugaremro Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    150

sdsby;
    Yahu ben Oyumu şu partiye verdim demicem ama senin oyunu ak partiye vermediğin açık

O bulgur piriç dağıtıyor diyenler neler dağıttılar bu seçimde

Ak partinin bulgurunu kömürünü görenler bunun için laf atanlar kart dağıttılar.Neymiş bize oy verin bu kartlarla seçimden sonra gelin sizi belediyede işe alacağızmış.. Mış da mış mış...Neler var bildiğimde susayım bari.Hiç biri sütten çıkmış kaşık değil.Ben kimsenin savunmasını yapmam çünkü hepsi aynı Akı neyse karasıda aynı.Ama emin olun sizin savunduklarınız aklardan KARA bizzat gördüm gözlerimle..Sadece lafla savunmak için savunmayın.Sancaktepede CHP millete neler vaad etmiş araştırın.Kömür dağıtmakdan bile rezildi yaptıkları...

Akıda bir pokuda...

Üye
    sdsby Avatarı

Son Giriş
    29.03-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi onca yazdığımdan, bunları mı anladın. Tepki vermek özünde yazdım açıklama yaptım, siyasetle ne ilgisi var dedim?

Sen cevap vermek yerine, chp'den, kömürden, karttan, belediyeden bahsetmişsin, siyaset yapan sensin bence

Sözün özü dostlar, hak ediyoruyoruz yapılanları millet olarak, gerçekten hak ediyoruz bir kez daha anladım.

Üye
    sadık Bayram Avatarı

Gerçek Adı
    sadık
    Son Giriş
    30.05-2010
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    Rize/ fındıklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gerçekten çok atbetmiş ,hani özürlülerde birinci sınıf insandı,havada kalan sözler..

Üye
    Sugaremro Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    150

sdsby;

Yahu arkadaşım herşeyi yazan sensin ben senin yazdıklarına yorum yapıyorum sadece.Benmi yazdım kömürü,dini,pirinci bulguru...

Neyse yaa seninle tartışmak yersiz.Ben siyasetten nefret eden biriyim. hiç tınlamam kim naparsa yapsın umrumada gelmez.Ben sadece gördüğüm yanışları söylüyorum.Hiç bir siyasi lideride övmedim farkındaysan.Başbakanın ayıplarınıda yazdım tek tek. Sadece dünyaya farklı gözlerden bakmayı dene.Gerçekler senin görmek istediğin gibi olmayabilir.Gerçek gözlerle bak.

Üye
    sdsby Avatarı

Son Giriş
    29.03-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nerede ne yorumu yapmışsın?

Tepki verenlere, siyaset yapıyorsunuz deyip durdun? Kimin siyaset yaptığı da apaçık ortada.

Sana tek katıldığım nokta tartışmayalım bencede,konuyu kişileştirip bana öğüt vermeyede başlamışsın çünkü ikili diyaloğa girmesin konu diye cevap yazmıyorum sana daha.

Üye
    murat_ist Avatarı

Son Giriş
    25.05-2015
    Saat
    21:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teröriste bi istegin varmı diye soran bu şerefsiz insanlar özürlülere gücü yetiyor inşallah bunu yapan vede yaptıranlarda birgün görme yeteneklerini kaybederde o zaman anlarlar nasıl bir duygu oldugunu özürlülere kalkan eller kırılsın yazıklar olsun teröriste yapamadıklarını engelli varandaşımıza yapanları RABBİM beter etsin amin

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

boyle mi hamd oluyormuş??

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Döverler, Söverler, Kovarlar...
    Bir Özida, bir Lokman Ayva, Bir Başbakanlık, Özürlüler Federasyonu olay sonrası ne demiştir. Sitemizin müdavimlerinden, çevir kazı yanmasın mantığı ile umut tacirliği yapan R. Gazel'e en derin saygılarımızla... Bu olay karşısında siz ne düşünürsünüz Özida ve yetkiler ve etkililer?

Üye
    UYGAR Avatarı

Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Toplumda yaşayan öğrenci,öğretmen ,emekli,özürlü,memur,işçi gibi tüm bireylerin sorunları ile ilgili toplantılarda bu alışılagelmiş görüntüler hep var olmuştur.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yazmayacaktım kendimi tutamadım kardeşim burada ağznı açan sn başbakana hakeret etme yetkisinede haddine de sahip değil bizler özürlü insanlarız ayrıcalıklı yada özel insanlar değiliz özürlüler konfederesyon başkanı olan arkadaş orada kaba kuvvete maruz kalmış bunu başbakan mı yapın dedi hayır şunu bilmek lazım elini kulunu sallayarak herkes başbakanın yanına yaklaşamaz bu dünyanın hiç bir yerinde böyle değildir madem arkadaş konfederesyon başkanı daha medeni yollardan sn başbakana ulaşmanın yollarını deneyebilirdi özürlülere bakış açısına gelince bakış açısı denen şeyi göstermek için yapılanlara bakmak lazım bunu da tuzu kuru olan insanlar anlamazlar ben kendim bir wc arabası için 1yıl devletin kapısında beklediğim günleri iyi hatırlıyorum son olarak söylemek istediğim bir söz söyleyeceksek elimizi vicdanımıza koyarak söylemek doğru olur

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon