Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bukadar olan bitene tepkisiz kalmamız 70 lerde buyana ailelerimize uygulanan yıldırmalardır.ailelerde yetiştirdiği her bireyi korkularından olsa gerek biraz ben merkezci bana dokunmayan yılan meselesi gibi aman sanane ondan bundan sen okumana bak okulun bitsin naparsan yap okul biter bi hayatını kur iş bul iş bulursun aman bak dışarısı işsiz kaynıyo ses çıkarma telkinleriyle yetiştiriyor. Fakir ülkelerde karın tokluğuna yaşatıldığımız için benden beteri var deyip daha beter olmamak için susuyoruz.engellilerki bende dahil kendimiz için de olsa evlerimizden çıkmıyoruz .bir örgütlenme yok sıkıntımızı yanlız başımıza yaşıyoruz tek başına bırakılmışız çünkü.

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    15:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bizim toplumda hakkını aramanın adı SERVET DÜŞMANI olmuş.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Değerli arkadaşım ayyüzlü;

Çok güzel ifade etmişsiniz. Bir örgütlenmenin olması çok önemlidir. Çünkü tek başına bir yere kadar gidersiniz. Bir noktadan sonra ilerleyemezsiniz. Fakat arkanızda bri güç, bir kitle olduğu zaman o gücün ve kitlenin büyüklüğü kadar ilerlersiniz. Yani o kitle ne kadar büyükse, size de o kadar geniş bir imkan sunulur.

Fakat insanlarımız elindekilerle yetinerek sessiz kalmayı tercih etmektedirler. Tabi burada şunu da sorgulamalıyız. Neden böyledir? İnsnalar neden bir araya gelmekten çekiniyorlar? STK lara neden önyargılı bakıyorlar? Bunun sebepleri araştıtılmalıdır. Buna göre gerekli düzenlemeler yapılarak, daha şeffaf bir hale getirilmelidir. Yani düzgün, imtiyazsız bir altyapı ve yönetimler oluşturularak insnaların güveni sağlanmalıdır kanaatindeyim.

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Sağol beğenin içn eshatcım;ne güzel ne söylemek istediğim anlaşılmış.
    İnsan oğlu koyun misali nereye sürülürse oraya gidiyor.Saedece bazı asi yada mor inek diyebileceklerimiz vardı onlarda çok cılız kaldılar bu düzen içinde .coşkun delikanlılarımızıda derbilere liglerle taşıdılar artık yani anlayacağın günümüzün kavgası benim takım senin takımı döver kavgası.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Evet çok haklısınız.

İşte insanların ağzına adeta bir parmak bal sürülerek susturulduğu bir ortamdayız. Bazı oyunlarla insanlar gündemden uzaklaştırılıyor. Yani kendisine hiç bir yararı olmayan boş şeylerin peşinden koşabiliyor. Zaten düzenin de istediği bu değil mi?

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Halil;
    Selamlar. Arkadasım Bu Sözlerine Ancak kısmen katılabilirim. Çünkü Bütün insanlar Vurdumduymaz olsaydı, bu ülke ayakta duramazdı. Ama bayagıda varyani (Vurdumduymaz).... Ben Haksız Gördügüm herseye karsı cıkmısımdır ama nereye kadar!!! Bizimkisi Adeta Düz duvara tırmanmaya çalısmak degilmi. Bu isler Organize olmakla baslar. Organize isler dediysek Kanunsuzluk degil Yanlıs anlasılmasın. Toplanır imza toplarsın, gerekli mercilere iletirsin. Ama Bu iste saglam bir baskan gerekmezmiii. Varmı böyle biri.... Ben seni anlıyorum ama öyle insanlar varki seninkiler (Vurdum duymazlar) yanında çerezlik kalır....
    BEN KANUNA TERS DÜSMEYEN islerde hep varım, Sonuna kadar.!!! uyu günler.

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

örgütlenmek !!!
    Türkiye'de eğitim seviyesi çok düşük, okuma alışkanlığı yok. Işte bunlardan dolayı kimse haklarını bilmiyor, özgüven kazanamıyor, koyun gibi yaşama kendilerini mahkum ediyorlar. Kalmış ki örgütlenmek nerdeeeeee. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali yaşayıp gitmeyi tercih ediyoruz. Ama nereye kadar. çünkü o yılanların sayısı günden güne çığ gibi büyüyor. Bu zihniyetle yılanlardan nasıl korunursun bilmem.
    Yazdıklarınız da çok haklısınız. Ama bu düzen böle gider. çünkü herkez çektiği eziyetten çok memnun... Insanın en büyük düşmanı kendisidir.
    Içimizde haksızlıklarla, eşitsizliklerle, insanlık dışı muamelelerle cebelleşen bireyler de var ama bu bireylerin sayısı devede pire kalıyor. Bundan dolayı da kimse takmıyor bizleri...
    Azımsanacak nüfus değiliz. 8,5 milyon engelli az mı? Ama 8,5 milyon engelli'nin kaçı haklarını biliyor meçhul... Böle bir toplumdan nasıl örütlenme beklenir.
    Bir takım beleşçi zihniyetler, dernekleri yardım kapısı olarak görüyor. Herhangi bir yürüşde vs bu kişileri görebilir misin? Hayır! Insan haklarını, insan kendi kendine verir. Sen kendi hakkını aramazsan kime ne senin ne çektiğinden...

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Evet haklısınız, Ama herkes de bu şekilde düşündüğü için maalesef bir örgütlenmede söz konusu olmamaktadır.

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Çok karamsarsınız çok. Ben diğer forumlarda " en sevdiğiniz şarkıcı", "üstteki üyeye isim bulalım", "ıssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey", "gıcık olduğunuz üye" "minareden at beni, in aşağı tut beni" gibi başlıklar açan ve yazan arkadaşlarla da bir araya gelebileceğimize inanıyorum.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Elimizden gelenin en iyisini yapmak için her zaman uğraşırız. Ama sonuç istediğimiz gibi olmasa da bu konuda hiç bir zaman karamsar olmamak gerekir.

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    02:56
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Yeterince tepkiliyiz aslında ya..
    Her zaman her yerde tepkimizi bariz bi şekilde gösteriyoruz..
    Çok özel ve güzel seçimler yapıyoruz mesela..
    Fenerlere bayılıyoruz..
    Herkez yardım için yarışıyo..
    O kadar çok düşünülüyorki İNSAN ferahtan ölecez..
    Çıkarımıza olunca hiç sesimiz çıkmıyo nedense..
    İnsanların hakları çok güzel savunulduğu için tepki gösterecek bir şey yok..
    Daha neden o kadar yazı yazıp şikayet ediyosunuz ki..
    Bakın krizler falanda etkilemiyo bizi..
    Yani her açıdan şanslıyız aslında...
    Bağırmaya çağırmaya falan gerek yok..
    Tepki göstermeyin abi biz böle iyiyiz...

Üye
    İRENNA Avatarı

Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    neden mi? tek neden var herkes kendini düşünüyor ..herkes amann bana necii..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12