Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 74 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: skolyoz53 Mesajı Gör
    ırmak degısıklık yok kucukken belkı yanlıs anlamıs olablrmama buyudm artk 22 yasndaym ve bence tamda söledıgım gıbı hersey eger öyle olmasaydı evden kactm onları bırakıp yazdm notta yazanlar hakknda kımse benı karsısına alıp konusmadı bıle neden cunkı gerek bıle duymuyorlar. :s
    canım onlar tam manasıyla söleyecek kelime bulamıyorum.
    Neyse baya bi şey yazardım ama ne olursa olsun ailen onlar incinirsin belki...
    Susayım...

Üye
    serenat Avatarı

Gerçek Adı
    Sena
    Son Giriş
    31.08-2015
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

skolyozcum canım çok üzüldüm ama söyliyecek kelime bulamıyorum... bazen gerçek bir dost aileden bile daha yakın ve destekçi olabiliyor..umarım bizler sana dost oluruz ve hayatını paylaşırız..

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Buna cevap verebilmek için ana baba olmak lazım.
    Kendim sakatım, anam ve babamın benden hiç utanmamış olduklarını
    ancak ana baba olduktan sonra anladım.

Üye
    skolyoz53 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2009
    Saat
    14:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkur ederım ırmakcm cok sagol dostta tabı guzeldır ama anne baba gııbı olurmu bılemıyorm :S yınede tesekkur ederm dusuncen ıcın yapcakcm ben onlara sölıcek kelıme bıle bulamıyorm artk ben ıncınecegm kadar ıncndım onlardan cok kendımı dusunmek zorndaym cunkı onlarn benı dusundugu bıle yok

Üye
    sahaf1972 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet salıh
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    06:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Bahçelievler /van merkez,
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar mutlaka herkesın bır hayat hıkayesı yada aile yaşamı veya bulunduğu yöreye göre yaşam tarzı mutlaka vardır (ben kendımde sız saygıdeyer arkadaşlardan örnek vereyım çumku hem cocukluk hemde babalık olan her ikı konumdada bulundum şu andada bır baba olarak hayatımı ıhtısdam etmekteyım cocukken anada doğma görme pıroblemım vardı okula başlarken bunu farkettım cumku kara tahtada yazılanları goremıyordum ve yanımdakı arkadaşa bakmak zorunda kalıyordum ve buşekıl ilk okulu 3/uncu sınıfa kadar geldım ve durumumu aileme actım durum bu görme pıroblemım var dedım hıc unutmuyorum alah rahmet eylesın anem dedıkı oğlum baksana faltaşı gıbı gözlerın var nıye böyle duşunuyorsun dedı budurum öyle devam etı oarta okulu yarıda bırakarak dışardan bıtırdım doktorla tanışma surecım kendı hayatımı takı kazanana kadar dır ve ozamandan ıtıbaren gözluk kulanmaya başladım daha erken yaşlarda kulansaydım gözluk veya tedavı göz pıroblemı bukadar buyumezdı hıc bırzaman onlara gucenmedım cumku onlarda kendılerını gelıştırmemış ve yol yordam bılmedıklerı içindırkı belkı benı doktora göturme gereksınımı duymamşlar ) şu anda allah bağişlasın herkesınkını de benım cocuklarımıda okuma .doktor. veya hayatın gereksınımını taşıdığım her konuda bunu acıkca dıle getırıyorum onlara elımde geldığınce bır baba gıbı değilde bır arkadaş gıbı olmaya çalışıyorum kı her konuda bana acıla bılsınler içlerıne kapanık kalmasınlar her hangı bır konuda careyı başka yerlerde arama gereksımını duymasınlar dıye elımde geldığınce madı ve manevı tum desteğimı göstermeye calışiyorum onlara mutlaka gungelır anlar buyurler ane veya babaolurlar onlara görede benım eksıklerım oluşur ama dıyalog kapısı ve ev ortamındakı adeletı gözetmek lazımdır dıye duşunuyorum herzamanda eşımle evle ilgılı herkonuyu muzakere ederız dıyaloğa acık olduğunuz zaman uzlaşma zemınını bula bılırsınız. herkese acısıyla tatlısıla mutlu yaşam dıletıle[/I][/I]

Üye
    pınar ve özgür Avatarı

Son Giriş
    23.02-2011
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sahaf Allah huzurunu hep daim etsin diyorum ...
    skolyoz53, durumuna cidden çok üzüldüm şuan halen ailenlemisin yoksa ayrımısın?

Üye
    skolyoz53 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aılemleyım baska carem mı var :S

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

uzatmadan yazıyorum Ailem enqelli olduqum için hiç utanmamıstır hep gurur duymustur. Azimliyiz her iş elimizden geliyor!

Üye
    skolyoz53 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

keske bende sızın gbı olablsem :S

Üye
    yaren17 Avatarı

Gerçek Adı
    yaren
    Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    18:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence utanıyorlar benim babamıda hastaneye götürmemşler çevre ne der diye küçükken götürselerdi şuanda gayed saglıklı olbilirdi bütün doktorlar aynı şeyi söylüyorlar ve şuan dedem babannemde bizle yaşıyor ve öbür çocukları ilgilenmiyor bile allah çok büyük beyenmedikleri utandıkları evladı bakıyor onlara.

Üye
    Engel_yoK Avatarı

Gerçek Adı
    Abdurrahman
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Şükürler olsun ki ben böyle bi olay hiç yaşamadım bugüne kadar..ailem bana hiç hissettirmedi bunu bana.bir yere gideceğimiz zaman(arabayla değil yürüyerek)benden sıkılmadan yanında olmamdan utanmadan gittiler benimle..ben mersin-tarsusda ameliyat olduğum zaman 13 yaşındaydım ve babam beni kucağında taşıdı otobüsle istanbula tekrar geri döndüğümüzde taksiye kadar..hiç gocunmadan çekinmeden aldı beni kucağına..işte o zaman dedim..İŞTE BENİM BABAM diye...

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    15:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kendinden utanıyorsa,çocuğundanda utanır.

Yasaklı Üye
    begüm Avatarı

Gerçek Adı
    begüm
    Son Giriş
    27.11-2015
    Saat
    18:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim aylemde acıyarık bakar bana normal bir insan gibi görmezlerkardeşim ön palandadır herzamn evlilik konusnda çevredekilerde hep öyle bakar acıyara bakar

Üye
    skolyoz53 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

moonserose sana katılıyorum aıleler saglam cocuklarıyla önplanda olmak ısterler hep benm aılemde tıpkı anlattıgın gıbı yanlısken butun ıslerı yaparm evde ama mısafır geldımı ya annem kendı yapar yada kız kardesıme söler bense evn bı sus esyasıymısım gıbı kösede otururm hep. belkı ayrımcılık olarak gormuolardır bunu ama bana öle hıssetttırıolar acıkcası

Üye
    elyasa Avatarı

Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    01:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    10 Yaşında %94 özürlü otistik bir kız babasıyım. Utanmak ne demek hiç insan olan evladından utanırmı. Ben onunla gurur duyuyorum Evimin direği gururum paşam bana dünyada bahşedilmiş cennet nimeti evimin en asil üyesi .............. anlatmakla bitmez. Allah kalbimin en derinlerini bilir o şahit ki Bin canım olsa hiç düşünmeden onun için veririm bin hayatım olsa hepsini onun yoluna tükedirdim. O na yapmaya çalıştığım herşey Annesinin ak sütü gibi helal olsun. Hiç bir hak iddiam ve beklentim yok. Rabbimden tek dileğim Ahiretteki onun saltanatını bana bir kez olsun göstermesidir.

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Başlığın Etiketleri