Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engellileri yada engelli raporu alanları sadece kendi alanlarında kendine getirisi olan yerlerde değil engellilerin ilelebet sorunları olan ulaşım toplu taşım araçlarının engellilere uygun olmaması ve iletişim toplumsal önyargı gibi alanlarda birlik olmaya davet ediyorum..işinize gelince twitter vs gibi alanlarda birşeyler yapan videolar hazırlayan bennur karaburunu her türlü ulaşıp istediğini ileten arkadaşları sadece kendine değil herkese müslüman olmaya çağırıyorum ...

Ne kadar da karakterli bir toplum !!!!

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

Muhammed kardeşimi destekliyorum. sadece kendi işimiz olsun diye değilde bütün engelli kardeşlerimizin işi olsun diye, sadece kendi engelimiz yaşattığı zorlukları sıkıntıları konuşmak yerine tüm engelli kardeşlerimizin sorunlarını gündeme getirip çözümü için uğraşmalıyız. bu dünyada sadece biz yaşamıyoruz bizden başkada engelliler var onlarında iş sorunu var genel ve özel olarak günlük yaşamda karşılaştıkları problemler var. bunları görmezden gelmek insan olana yakışmaz !

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ben sonradan engelli bir insanım 40 yaşımda %40 engellilik raporu aldım şu anda 50 yaşımdayım, çok şükür durumum Malen ve Manevi yeten iyi haldeyim, fakat bütün engelli arkadaşlarım ve benim de içinde bulunduğumuz durumun farkında olmaksızın bazı yaşam alanlarımızı genişletip daha sonrada oraları es kaza terk etmek zorunda kalıyoruz, ve zamanla engelliler suçlu ve korkunç insanlar olarak yorumlanıyor,
    Ben bütün engellileri kader ve hak ihlali olarak görüyorum, Bakıma muhtaç olanlarımiızı kader, hiç yoktan kendisine bakabilecek engellileri de hak mağdurları olarak görüyorum, Çok şükür ne istediğimi bilen biriyim fakat kendine bakan bir engelli olduğum için normal eski halimde olduğum hak ve hukuk kurallarını bağlıyım, bu son derece beni ve diğer engelli arkadaşlarımı zor durumda bırakıyor,
    Halen hayatı en pahalı yaşıyan engelli arkadaşlarım, ve en geri kalanlarda doğal olarak engelli arkadaşlarım, Belki bazı engelliler Allah'tan daha ne istiyor diye bilirler, Hayır birine muhtaç değilim fakat engellilerin sömürüldüğünü kandırıldığını, bir kaç kuruş karşılığı hayatları başkalarının oyunlarına peşkeş çekildiğini, ve zayıf bir Devletimiz olduğuna kanaat getiriyorum,
    Engelliler asla şampiyon ve kahraman olamazlar, olsalar bile hep geçici ve kandırılmış olarak, Başımızı hiç bir zaman. Dimdik tutamıyacağız, tutmuş olsak bile başkalarının geçici hevesleri ile olmuştur, bakıma muhtaç biri değilim sadece hak maduruyum,
    Kendini bilen bir engelli ne yapabilir, senin engelin benim engelim değil fakat sonuçta her insan bir engelli adayı, Bu şuna benziyor bir ebeveynin başkaları tarafından fidye karşılığı kaçırılması, Her alanda engelliler ( zombi) ler hayatın her alanlarında ikinci üçüncü ve hatta beşinci insan olarak karşılanıyor, Hayatı herdefa yüklü olarak yaşıyorlar, güncellemeleri yok,
    Engelliler yaşama tabi insanlar, bilemiyorum cahilliğime bağışlayın, başarılı engelliler Dünya üzerinde yok denecek kadar az, Müslüman bir topluluğuz sonuçta eşit haklara sahip olmasakta, eşitmiş gibiyiz geriden,

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

o zaman gün bugündür destek verin imza kampanyasına buyrun..imza linktedir..https://www.change.org/p/safak-safak...=copylink_long

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

çok haklısınız

Üye
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    615
    Blog Mesajları
    109

Öyle tabi ki herkes karınca kararınca yardım edecek olsa birbirine kimsenin bir sıkıntısı kalmaz. Elden geldiğince destek olmaya devam edelim birbirimize.

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    https://www.change.org/p/safak-safak...=copylink_long arkadaslar desteklerinizi bekliyoruz imza kampanyası linktedir