Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 83 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:00
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    90

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    adliyede görevli yazan aracın şöförüne bir avukatın bürosunu soracaktım. bastonlarla yürüyorum amputasyondan dolayı.neyse tam abi falan avukatın bürosu nerde diyecektim adam kapıları kilitledi camını kaldırdı yüzünü döndü.cama kibarca vurdum yine bakmadı. öyle zoruma gitti ki baya unutmadım olayı. çok zoruma gitmişti.

dilenci sandı herhalde.

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben mesela hiç düğünleri sevmem herkes gülüp oynarken çocuğun biri çıkıyor sanki son model araba görmüş gibi yakından bakıyor bu yüzden çoğu arkadaşım ve akrabamın düğününe bi bahane uydurup gitmedim birde işyerimdeki abilerin güya düşünceli olduğunu gösterip bi kız bulupta evlen deyip nasıl bir kız istediğimi sorduğunda cevabı alıp olmaz kendine göre birini bulman lazım deyip hayaline bile engel koyması

Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@mkaya64, benim bir arkadaşım var boyu 150 yok sanırım . Kendisi hemşire ve bir oğlu var orta okula gidiyor annesinden uzun boyu kucaklasa taşır annesini. O kadar güzel bir anne ki sevgi dolu ilgi dolu. Şimdi İstanbul da geçenlerde haber olmuştu sevgilisine oğlunu ortadan kaldırması için azmettiren anne de anne, döverek komalık eden anne de anne , Yetiştirme yurduna bırakan da anne, sevgisiz ilgisiz evladına hiç bir şey veremeyen de anne . Şimdi sence kim daha güzel anne? Sen neden baba olamayacaksın ki, biyolojik baba olmak mı mesele sanki?

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pınar hanım haklısınız ama ben yaşadıklarımı söyledim daha önce de söylemiştim kısa olduğumuz için erkekliğimi sorgulayan kızlardan iğreniyorum çoğu kız engelli bile olsa (yanlış anlaşılmasın engelli bir kız da olsa herkesin bir hayali evlenmek istediği erkek olabilir) karşısındaki engelli erkeğin duygularını hiçe sayarak onu yerden yere vuruyor sorunum hayır denmesi değil kibar bir dille ben düşünmüyorum denilse kimse rahatsız etmez ama umudumda yok değil evlenmek için iyi niyetli de çok kız var aklı bel altı çalışmayan yürekten seven umudum insanlardan değil Allahtan

Üye
    ömererdem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli insan herşey den rahatsız olur önenli olan şudur ; sende bir insansın karşındaki bir insan hayatta her şey olacana varıyor sana bagırıyorlar mı sende ona bagır senle dalga mı gecıyorlar sende onlarla geç hayatta hiç bir şeyi takmayın kafanıza ben geldim 30 yaşıma küçükken bana yaprlardı aynısını agızlarının payını verırdım gonderırdım hepsını

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

birde beni rahatsız eden engelli dernekleri var hiç bir işe yarayamayan tek yaptıkları engelliler günü ve engelliler haftasında sabah kahvaltısı birde toplaşmalar hep aynı ortam konuşulan şeylerin yapılmadığı toplantılar boş vaatler engelli milletvekilleri var bir engelli için ne yapıldı ekpss oluyor tamam o konuda bir şey diyemem ama şu konuştuklarımız için hiç çare düşünülüyormu dediniz ya aileleri öğretmiyorki çocuklar ne yapsın ozaman devlet ders kitaplarında ve uygulamalı olarak eğitsin çocukları kendisiyle alay edildi diye okulu bırakan engelliler var intiharı düşünen çocuklar var

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

selamun aleyküm arkadaşlar. insan oğlu ciğ süt emmiş ne laftan anlar ne halden. tabi genel demiyorum. ben distoni hastasıyım istem dışı hareket bozukluğu. benim rahatsız olduğum. tv izlenmesi gibi kitlenip bakmaları. bu durumu nasıl aşarım derken çözüm buldum. biri veya birileri. baktıklarında taciz edermiş gibi. gidiyorum yanına. slm veriyorum. beni tanıyomusun yok. peki etirafda okadar insan varken bana niye bakıyosun. kem küm cevab veremiyor. diyorum heyfimden titriyorum hayatın ritmini yaşıyorum sanane yerime geçiyorum göz ucun dağil ustumde olursa olucaklardan beni sorumlu tutma deyip. arkamı dönüp gidiyorum. ohhh ben rahatladım bu sefer o rahatsız oldu. saygılar.

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bu engelliler derneğinin özellikle bedensel engelliler derneğini kökten kapatacan .hiç bir işe katkı yaptıklarını sanmıyorum ..siyasi brokratlarla hep mesafe var aralarında

Askıda Üyelik
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

@Ufukalp

aynen öyle bende aynı sorunu yaşıyorum. ama bunlara takmamak lazım. yapacak birşey yokki...

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

yıllardır ülkenin tek derdi imamhatiplermiş gibi tv lerde bas bas bağıranlar cahil toplum yetiştireceklerine insana doğaya saygılı insan sevgisi aşılanmış kişiler aileler yetiştirsinler.

Üye
    kardelençiçeği Avatarı

Gerçek Adı
    Sait CAN
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

dilerim hayat karşına daima seni anlayan ve canını sıkmayan seni üzmeyen insanlar çıkarır karşına
    hayat seni ne kadar çok üzerse sen hayata o kadar çok tutunki, senin yaşama sevincinden hayat utansın
    her dilediğn güzel şeylerin gercek olması dileği ile sevgi ile kal hayırlı cumalar.

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

Duyduğumda ürperten cümleler;

Eli ayağı düzgün olsun yeter. (İsterse vatan haini olsun önemli değil yeter ki her azası tam olsun )

Hepimiz birer engelli adayıyız. (Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde yer alan riyakar politikacı ve tanınmış kişilerin klişeleri 10-16 Mayıs Haftası bolca duyacağız )

Ben de bir engelliyim kendimi sizde buluyorum.

Engelli olmak suç değil, onlara acımak suçtur.

Akraba evliliği mi?

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bide facebookta falan engelli resmi paylaşıp halimize şükredelim amin yazarmısınız diyorlar sanki şükretmek için başka nedenlerimiz yok mesela ben kızlarsoruyor diye bi siteye üye olmuştum kısa boylu bir erkekle evlenirmisiniz diye sordum seversem neden olmasın diyor yüzde doksanı sorun orda işte sevmiyorsunuzki

Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Ya bi arkadas var bekar seni düşünüyorum ama işte onun engeli yok , bi sorayım önce engelli biriyle evlilik düşünür mü isterse sizi tanistirayim. Bu cümle kadar igrendiğim bir cumle yok. Bakalım ben isteyecek miyim arkadaşını? Sanki Yaradanla bi gün engelli olmayacak larina dair kontrat imzalamışlar gibi mağrur ve düşüncesizler .

emre1611
    Misafir Üye
    emre1611 Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hayra vesile olmak kadar güzel birşey yok inşallah sonuç olumlu olur

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon