Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 80 mesajın 76-80 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serenat Avatarı

Gerçek Adı
    Sena
    Son Giriş
    31.08-2015
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben kendimle dostum şükür utanılacak bi şey yapmadım yapmıyorum ayağımıda çok seviyorum özellikle ortezimi ..hem olan bi şey nasıl gizlenirki keşke mümkün olsada gizlense..bence herkes haline şükredip sevmeli..

Üye
    nermin karahasanoğlu Avatarı

Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    20:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende özürlü bir insanım.. hemskolyozum hemde boyum kısa. bu güne kadar ne yaptımsa kendimi saklayamadım bazen boyumun kısa olduğunu farketmesinler diye ayağa bile kalkmadım. ben bir bankadan emekliyim. bacaklarım güzel olmadığı halde yıllarca etek giydim. pantolon serbest olduktan sonrada birdaha hiç etek giymedim. evet bunun nedeni bacaklarımı saklamak. bizlerin duygularını insanların anlaması çok zor. bıraksınlar içimizden geldiği gibi davranalım. bizi bir kalıba sokmaya çalışmasın kimse.. saygılarımla

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Daha önceki zamanlarda bazı ortamlarda rahatsız olup yerimden kalkmak istemediğim anlar olurdu..Sanıyorum yaş ilerledikçe daha umursamaz olunuyor yada ben başardım bunu,takmıyorum başımı özellikle kaldırıp giriyorum ortamlara,bazen saçma sapan insanların arasında kalıyorumda hepimiz yaşıyoruz bunu,rahatsız olduğumuda özellikle belli ediyorum sözlerimle yada hareketlerimle o insan bir daha yapmasın yapamasın diye ben nasıl dikkat edip kimseyi kırmamaya çalışıyorsam karşımdakide bana öyle davranmak zorunda,yani engelimi saklamaya çalışmıyorum çünkü atsam atamam satsam satamam benimle birlikte oda yaşlanacak kabullendim çoktannn..

Üye
    consiglier Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ada;
    Çocukken futbol maçlarında sen koşamassın diye beni hep kaleci yaparlardı,oysa ben gol atmak istiyordum, işte o durumlarda bende hep aynı şeyi düşünürdüm keşke herkesin engelli olduğu bir yer olsada gidip orda yaşasam,futbol oynayasam diye, o zaman ben hep gol atabilirdim...
    O zaman herkesin hayatta istediği mevkide oynayabilme şansı olurdu, O zaman biz bu konuyo tartışıyor olmazdık....

Ahmet Haşim kendini çirkin olarak gördüğü için sadece geceleri sokağa çıkarmış. Engelini saklamaya çalışma duygusu , bu ve benzeri şekilde toplumdan kopmaya yol açmadığı sürece saklamak isteyen saklayabildiği kadar saklasın,mızrak çuvala sığmazki zaten...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zaten nasıl saklayacağızki..tekerlekli sandalyemi sırtımda taşışam gören olurmu acaba?

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456