Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 57 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biz engelli diyoruz adam diyor ki Ak Parti,Adalet Kalkınma Partisi.

Bırakın bunları da sen iş verebilecek misin?Normal insanlarla ben eşit olacak mıyım?Kaldırımları düzeltebilecek misin?rampa yapabilecek misin?Tekerlikli sandalyeyi verebilecek misin?İlaç verebilecek misin?Korumayı sağlayabilecek misin?İnsanların kafalarında engelli/özürlü ayrımını silebilecek misin?İnsanların bana öküz öküz bakmasını değiştirebilecek misin?Sen engellisin senden olmaz lafını sildirebilecek misin?Vergi indirimi,ücret gibi değişikliklerde benim hakkımı arayabilecek misin?
    Bana bunlarla gelin!Bu nedir yahu?Adam utanmasa benim altımda sandalyeyi alacak yada ilaçımı kesecek siz diyorsunuz ki Akp yok Ak parti bırakın arkadaşım boş muhabbeti!Şafak pavey bile beni savunamıyor iken ben daha ne diyeyim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

yasin akp den milletvekili olmaya ne varindir parmagi, kaldir parmagibakan gecinenlerin saglam insan modeli olduklarinin tatmin araci olursunuz, garip zavalli aglayanonlarda kucuk tanri gibi sisnirler engelliye is verip zaten bilgi degilde tatmin araci olcak secilirse

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bir insan anca bu kadar aleni bir başka birini, hem de yol arkadaşı olacağını açıklayan birini sabote edilir.ben bu olayda o zatın partinin üst yönetimindekilerine yaranabilmek için heycanlı bi garibanı kullandığını düşünüyorum.saçma sapan tüzükler,prosedürler için bir insan onurunu,kalbini kırmak tam bir vicdansızlıktır,bencilliktir.olur heycana yenik düşülür dil alışkanlığı hatalı da söylenir ayıbı örtmek erdemlikken bir telefuz farklılığı için ölümcül hata yapmış gibi tavır alıp mahcup etmek ne.o şahsiyet partinin ismi için harcadığı o çabayı biraz bizim insani değerlerimiz (parti muhafazakar parti ya) için harcasa daha makbule geçer.

Üye
    Tekprens Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan Yarar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bence ak değil neden ak diyorlarki ??

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Vekil 1 kez uyarmasına rağmen aday aynı hatayı tekrar yapınca vekilde tepkisinigösterdi , buraya kadar normal , ama bir vekilin bunu en azından engelli bir vatandaşa yapmaması lazım . Vekil biraz egoist biri tavırları bunu gösteriyor .

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

akp ordaki davranışıyla ortaya fıtratını yani mayasını koymuş , tepkimiz doğal fakat şaşmak yersiz!
    zira akp daha önce gerek basına da yansıyan engelli politikasındaki açmazlarıyla,
    gerekse hal ve haraketleriyle bu insanliğa sığmaz engelliye ayrımcı
    aşağılık bakış açısını defalarca sakınımsız sergiledi ki bu da onlardan biri, hepsi bu?

asıl şaşırılması gereken akp nin tüm engellilere geri zekalı, gereksiz idareten oyalama, mümkünse kullanma
    ve ağzının payını vererek kenara atma politikasınına alet olanlarımızdır derim.
    iyice despotlaştılar başımıza baş edilemez tiran kesildiler. ama hepimizi aynı kefeye koymasınlar sakın!

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

İşte bu sayfada yazılanlardan da örnek teşkil edeceği üzere, 2 kelime tartışmayı bile hakaretler ve küfürlerle geçirdiğimiz (niz) için siyasette engellilerden bir BİRLİKTELİK olmaz.

Üye
    karakas69 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    26.01-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

easi sağlık bakanı görme engelli kardeşimize ne demişti,gözlerin görmüyor sana iş vermişiz daha ne istiyon diye hakaret etmişti,unutmadık.akp bırakın engellilere sahip çıkmayı olan haklarımızıda elimizden aldı....

Üye
    ibrahimerbas Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    02.05-2015
    Saat
    12:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ohalde sosyal politikalar bakanı boş atıp tutmayacak biz engellilere şöyle yardımcı oluyoruz böyle yardımcıoluyoruzdiye

Üye
    ibrahimerbas Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    02.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar ben ankarada ikamet ediyorum emekliyim 1,000tl maşalıyorum ve üniversitede bir çocuğum okuyor dolayısıile yetmiyor kısaca %67 engelliyim iş ihtiyacımvar hem yaş hem ilk öğretim mezunuyum buyüzden iş bulamıyorum birileri işkonusunda yardımcı olabilirse çok sevinirim saygılar

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Bugun telefonuma mesaj geldi, mersinde doktorun biri akp adayı olacakmış oy istiyor . Ben İstanbuldayım ömrümde Mersine gitmedim bu nasıl seçim kampanyası anlamadım.Milletin içinden mi cebindenmi cıkaçak bu adaylar anlamadım

Üye
    promete41 Avatarı

Son Giriş
    16.04-2016
    Saat
    02:29
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiçbir partiye guvenmıyorum engellı arkadaşlar toplanıp kendi partısını kursa turkıye demokrasısı bır adım ılerı gıder partının adı vaatlerı bızı baglamaz asıl yapmadıkları bızı baglar

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

promete kardeşim.kusura bakma ama senin mesajına çok güldüm,diyelim engelliler parti kurdu,ve iktidar oldu,sen sanıyormusunki herşey düzelecek demokrasıi gelecek bu seferde bizi onlar sömürecek,burda önemli olan parti meselesi degil,öenmli olan insan meselesi,kalite meselesi, bu halk bu millet bu kadar saf oldugu sürece bu ülkede mutlu olmak çok zor,çok kişi çevremde mutsuz ama bakıyorum ülkeyi yönetenler yinede rekor oylarla bu düzene devam ediyor,bügün ve yarın iktidarda olanlar kendine göre kanun yapıyor.olan yine bu gariban halka oluyor,bütcede açıkmı var,iki dakikalık iş,koyuyor sana vergi istersen ödeme,sonuç olarak bu sistemi bizler yaşatıyoruz,almanyada fransada,hollandada,ve buna benzer ülkelerde böyle yapamzsın işte,orda kanunlar vardır ve kanunlar kişiye göre uygulanmaz.halka göre uygulanır,orda mahkemelerde başbakanda birdir normal sıradan vatandaşta birdir,biizm bu seviyelere gelecegimize ben ihtimal vermiyorum yada biz göremeyiz diye düşünüyorum,onun için engelli başbakanımızda olsa bizde degişen bir durum olmaz yani

güldüm dedigim içinde lütfen bir hakaret olarak algılamayın,sadece çok masum bir dille ifade etmişsiniz,ve buna inanmışsınız...

Üye
    promete41 Avatarı

Son Giriş
    16.04-2016
    Saat
    02:29
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne kızıcam kı dogru dıyon ama hazırlıklı olmak gerek eger hıtler gıbı bır dıktatorun elıne duşersek ilk once sakatlar fırınlara gıder arkadaşım senın anlattıkların sıyaset avrupanın turkıyeden aşagı kalır yanı yoktur avrupada demokrat başbakanı varmıkı orada yaşam sevıyesı yuksekdıye demokrası varmıkı bu arada bende guldum sende yedın partı kuralım dıye

Üye
    ibrahimerbas Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    02.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili kardeşim boşuna nefes tüketiyorsun sen sanıyormusunkidemokrasiyok diye yırtınanlara yalansöylüyorlar dünyanın neresinde görülmüş bi hatsiz çıkıkıp televizyonlara meclis kürsüsüne cumhur başkanına recepdiye hitap edecek adamımillet götürürbe alın işte size özgürlük demokrasi bundan iyi özgürlükmü olur

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon