Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 37 mesajın 31-37 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ahhh sizde evlenmeyiverin hemcinslerim yaaa bu kadar kadin ezilmesi diye yirtinicaksanizzz
    ne diye aklinizi kullanarak ezdiriyorsunuuzkii veya ezilen numarasi cekiyorsunuz
    engel kadin icinde erkek icinde zordur aklini kuullanip erkekleride kullanmaya bilenler hayatini kolay yasar bence

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

sevgi adina herseyinizi ayaklar altina serip erkekleri simarticaginiza aklinizi kllanin demek istedim burda laf akrobasi yapamiycam sayin hayalperest
    kisiligi kvvetli kadin guzellikle aile hayatinda erkeklere akla yatkin istekleriyle cok guzel gecinir demek istedim
    yani anlayis lazim idare lazimaile hayatinda ilk ailenin cikari
    buda zannedersem akil sahibi erkek kadin farketmes
    engelli kadinda erkekte ayni ezilir bence fark yoktur
    bi fark kadinin aklini kullanmasi ole ciyak ciyak oterek kadin eziliyor deyip durulmasi bir kadin olarak gururumu kiriyor acikcasi

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kadın haklar hiç sevmem kulağımada her zaman çok çirkin gelmiştir. yine feminist duygularım kabarıyor neyse içimi dökmekten vazgeçtim

gelgelelim engelli bayanlara
    ezilmeye sömürülmeye müsait algılanan her iki kimliği taşıyorsun, heralde engelli kadınlar daha fazla eziliyor.

akıllı olan ezdirmez diyenlere gelince herzaman büyük konuşmamak lazım derim aklı olsun çekmesin demek doğru değil, önce derde cefaya katlananın imkanlarını yaşama koşullarını bilmek lazım yoksa kim mutlu güzel bir yaşam varken mazoşistler hariç cefayı tercih etsin.
    son noktayıda,
    bir bayanın ekonomik özgürlüğü sünnetse engelli bayana farz'dır deyip kapatıyorum.

Üye
    brukan Avatarı

Gerçek Adı
    haydar
    Son Giriş
    26.11-2010
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seker kiz;
    belkı sız şanslısınız ama ben bır erkek olarak özelıklede engellı bayanların daha çok ezıldıklerıne şahıt oldum ve kavgamıda ( mucadelemı) verdım. sız iş açısından düşünüyorsunuz ama gerçek sadece iş hayatı değilki
    saygılarımlai

Üye
    mehmet_barcin Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    izmir/buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bencede hayatın her alanında olduğu gibi yine kadınlar eziliyor engelli kadınlar daha bir çok eziliyor

Üye
    koçero Avatarı

Son Giriş
    16.09-2010
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    istanbullll
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kapital toplumda ezilmeyen tek bir kesim olabilir onlarda burjuvalardır veya ekonomik karar vericiler başka bir deyişle parayı elinde tutanlardır. bunun dışında akla gelen tüm kesimler sümürülerek ezilirler. bunlara kadınlar yaşlılar engelliler çocuklar vb. dahildir!

kısacası parası olmayanlar herzaman ezilir!

Üye
    defne Avatarı

Gerçek Adı
    Defne
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yapmayın şimdi engelli bayan ezilmez cinsiyeti yoktur ezilmenin bazılarıda gurur yapmış şahsen ben ezilmedim yapmayın allah aşkına ata erkil bi toplumda yaşarken erkekler daha zor iş bulurken engelli bi bayan için zaten küçük gözle görülürken acınırken nasıl çalışabilsin bunun dışında ailelerin engelli kıza bakış açılarına bakalım erkek çocukları engelli bile olsa gelin olarak engelli istemiyolar engelli bi bayan saglıklı bi erkek sevemez ha bazı iyi evlilikler var gördügümüz ama onlarda çok az egitim alma konusunda genelde bayanlar kısıtlanırken aileler neden fazla zorlukla mücadele edip kızlarını okutsunlarki evde otursun işde neyine lazım zaten çalışamıyacak biraz gerçekleri konuşalım

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

LinkBacks (?)