hepinize saygı selam. anladığım kadarı ile söz sahibi olabilmek için parti kurmak gerektiği fikri tomurcuk halini almaya başladı.bu işin maddi boyutu ne olabilir? bilen varmı.geçmiş seçimlerde enteresan kişilerin parti kurduğuna çok şahit olduk .bunlar dahaçok bireysel gayretten öte geçmeyen girişimler olduğu için başarılı olamadılar .bizler Türkiyenin gerçeğiyiz bunu unutmamak lazım .ben inanıyorumki engellilerin parti kurma girişimi fikri duyulmaya başladığı anda bu güne kadar bizlerin adını seçim meydanlarından öte götürrmeyenlerin kulağına kar suyu kaçacaktır.sitemiz üyesi bir arkadaşımızın fikrini hatırlatmak istiyorum engelliler bakanlığı iyi olabilir.ben örnekliyorum yaşadığı ilçede geçen belediye seçimlerinde x partisi ekibine ilçede yaşayan engellilerle ilgili seçim çalışmalarına fikir verdim beni dinlerken dikkatimi çeken nokta engellilerin sorunlarını anlattıkça ve ne yapmalarını söyledikçe ilk defa olayın cidiyetine vardıklarını gördüm.ve gerçekten daha önce programlarında olmayan çalışmalar yaptılar sonuç x partisinin aldığı sonuç 4veya 5 sıradan yukarı çıkamayan parti burun farkı ile seçimi 2 .parti olarak bitirdi. ve şunu itiraf ettiler engelliler projesine geç başladık .