Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayır, ortada haddini aşan bir karakter yok. Nerede haddini aştığını bana söyler misiniz? Ortada tekerlekli sandalye kullanan birine haddini bildirme girişimleri var ve Rory de bunlara yapabileceği her neyse onları yaparak karşı duruyor. Bu kadar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    lider334 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

harika bir film. içeriği dopdolu. ama film sanki yarıda kalmış ikincisi çekilebilir. michael'in ikinci hayatı mesela. ama filmin sonunda insan bi garip etkileniyor tanımsız bi şekilde yani tam anlatılması olmayan. kaçımız rory'nin cesaretini gösterebiliyoruz, hayat karşısında, kızlar karşısında ya da kızlarda erkekler karşısında, özgürlüğü elde etme karşısında...

bülent kardeş filmi izlememize vesile olduğun için çok teşekkürler.

Üye
    hakan_turk Avatarı

Son Giriş
    06.04-2014
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye Cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dans etmek demişken,
    bizler devlet kurumları kapıları önünde dans etmeyi öğrendik. Memurların karşımızda çay içerek kapı ağzında bizleri kaç saat beklettiklerini izledik, mahkemede hakimin bile 'sen özürlümüsün' nağmeleriyle ritim tuttuk sayın bülent kardeşim. Bir parmak dilimize sürülen balın şekeri ve boğazımızı yakan tadıyla herzaman ümitlerimizin arkasından 'belki bugün şeytanın bacağını kırarızda oda artık bizle uğraşmaz' diyerek gittik. Iki taşıtın arasından geçebilme ihtimalini, akılalmaz bir bulmaca mantığı ile düşünerek yaşamıyormuyuz bu ülkede. Rapor için doktorların odalarında ve koridorlarında kendilerinin steteskoplarından daha yakın olduğumuz zamanları yaşamadıkmı! Her sene sürekli rapor denilerek verilen raporlar iki üç seneye bir yenilenmedimi ne gerekçeyle olursa olsun.bürokrasi en çok devlet kurumlarında bizlere etiketlenmedimi sizce! Toplum hangimizi dışlamadı sizce,hangimize uzaylı gözüyle marstan gelmiş gibi bakılmadı ki. Evlenmeyi düşünen ve engelinden dolayı kabul edilmeyen kaç binler var sizce? Hangimiz aşık olmadık ve bu yüzden siyah civciv muamelesi görmedik., girdiğimiz komedi sınavlarda komedi bir şekilde sandalyeleriyle birlikte taşınan arkadaşlarımız olmadımı, asansörü olmayan okullarda sınavlara girmedikmi hepbirlikte! Kütüphanesi olmayan bir ilçeye atanan kütüphane müdürleri gibi. Bence bu ülkede çekilmeli film,inanın çok malzeme konusu hatıralar ve yaşanmış hikayeler çıkacak..

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

izleyeni perişan eder salya sümük ekran başına çiviler gibi

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

lorenzonun yağı. sınırda yaşayanlar. umut.gibi çok film izledim çokda ağladım ama bu film başka eleştirilecek yada övülecek yerleri olabilir ama benim bu filmde gördüğüm tek şey oğlumdu oda DMD tıpkı rory gibi kısaca ben on yıl sonra başıma gelecekleri izledim ve nasıl olduda şimdiye kadar izlememişim diye yakınıyorum şu anda ağlarken eskiden olsa ağladığım için utanırdım ama hayat o kadar acıki artık ağlamaktan utanmıyorum ama beni ağlatan şeyden korkuyorum kısacası 10 üzerinden 10 puanlık bir film .ne derler bilirsiniz sadece filmlerde olur keşke buda sadece filmlerde olsaydı.

Üye
    In Tıme Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu filim harikaydı çok beğendim her sonu acı olan kesitler gibi..

Biraz değil çok ön plana koyulduğumuz bağımsızlık anlamaında 3 zamparanın hikayesi Hoşçakal 7.3/10 : FİLM İZLE – En Yeni ve En Güzel Filmleri HD Kalitede İzle

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar içimde dans ediyorum filminin tükçe dublajlı linkini verebilecek kimse varmı acaba

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu filmi izleyince bende de bir eve çıkma isteği olmuştu gerçekten çok güzeldi engel ve asi olma üzerine

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123