TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatossdikmen Avatarı

Gerçek Adı
    fatosdikmen
    Son Giriş
    21.08-2020
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Zihniyet değişmedikçe hiçbir şey yoluna girmeyecek. Bence çözüm de biziz ne yazık ki sorun da biziz.

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    103
    Verilen Beğeniler
    59

haberden birşey anlamadım engelli öğrenci taciz mi ediyormuş çocuklarını neden rahatsız olmuşlar
    çocuğun karşısında 1 paket sigara bitirir sorun yok engelli öğrenci yanında oldumu kötü etkileniyor

Üye
    umetinn Avatarı

Gerçek Adı
    Ünal
    Son Giriş
    24.11-2020
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    31

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maalesef sorun temelden geliyor, eğitim önce ailede başlar insana değer vermeyi özgürlüklere değer vermeyi öğretilmeyen bir ülkede yaşamak bu gibi sorunları doğuruyor o yaşlarda ki çocuklar daha önce engelli birini görmedikleri için garipsiyor korkacak hale geliyor. Ne yazık ki engelli bir çocuğu topluma kazandırması gereken ailesi yeteri kadar eğitim veremiyor bu tür haberler 2020 nin Türkiye sinde çok acı herkesin çocuğu ailesine ya prens yada prenses kızım korktu diye engelliyi dışlamak ne kadar acizliktir. Temeli cahillik bu memleketin sağlamlaştırılmadıkça bu ve buna benzer haberler çok sık duyarız

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123