Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    EVET VAR MIDIR BENİM yuıkarıda yazııp paylaştığım teklif hakkında fikri olan

Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bende ekleme yapmak istiyorum izninizle,engelli personel engelli diye mesleği dışında işlerle görevlendirilmeli. Aldığı eğitim ve yetenekleri göz önünde bulundurulmalıdır. Bir başka tavsiyem daha var meslek seçerken sınav öncesi fiziki sagligi degerlenrilip çalışabilecegi işler belirlenip o doğrultuda meslekler tercih etmeli ve gerekirse sınavda bu bölümler için ek puan uygulanması gerekir.

Üye
    toprak17 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ben de bir iki şey yazayım.

1- Emeklilik için çalışma süreleri göz önüne alındığında Yeşil Pasaport, Yıllık İzin, Mazeret İzni, Derece-Kademe ilerlemesi, Emekli olunca alınan tazminat konusunda engelli çalışanın lehine düzenleme yapılmalı muhakkak.

2- Kamu kurum ve kuruluşlarına binlerce engelli çalışan alınmış olup,iki senede bir yapılacak olan bu sınav ile alımlar devam edecektir. Bu bağlamda kamu kurum ve kuruluşlarındaki yöneticilerin konu hakkında bilgilendirilip, engelliler bağlamında bilinçlendirilmesi, hizmet içi eğitime tabi tutulması gerek diye düşünmekteyim.

Üye
    MUHAMMED YAKIN Avatarı

Gerçek Adı
    MUHAMMED YAKIN
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%40 üzeri engelliler asalet beklemeksizin istediği yere koşulsuz tayin hakkı olmalı

Üye
    TONTİŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Boş ver
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    16

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konu çok önceden yazılmış ama şöylebir eski yazılanlara göz attım da sene 2016 bir arpa boyu yol almamaışız bile senin de dediğin gibi ben devlet memuruyum üstelik normal devlet memurundan fazla alıyoruz sözleşmeliyiz yüksek okul mezunuyum gelir vergisi aynen senin de belirtiğin gibi 40 tl gibi ufak bir rakam geçen yaz yükselme sınavı yaptılar bizim kurumda ben şu an 35 senemi doldurdum emekli olup defolup giden bir Daire Başkanının kişisel kaprisleri yüzünden benim çalıştığım birime şef kadrosu vermediler ben de çok zor bir yere girdim sınava beni kazandırmadılar bizim birimde daha yeni 6 senesini dolduran elemana tek başına sınava girmesi için öyle maddeler koydular ki dolayısıyla o kadroya da giremedim ki çoğu zaman o başkan çalışkanlığımı takdir etmek için beni başkan yapacaklarına seni başkan yapmaları gerekir di derdi yukarda verdiğim örnek gibi daha neler var senesi ben den çok çok az olanlar hepsi şef oldu maaşları beni 4 katladı BİMER'e yazdım sonuç hiç değişmedi ben ne yapmam gerekiyor bilmiyorum Başbakanlık Özürlüler İdaresine yazsam belki bu duruma bir çare olurmu bilmiyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12