Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 3910111213141516 SonSon
Toplam 235 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uckun68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese Selamlar, Sağlıklı Gelecek diliyorum.

mlkpmb arkadaşım şuanda sedimantasyonum 80 den, önce 53'e sonra 34'e en sonda 20'ye düştü bilgi olsun.Doktorum pek sorun olmadığını söyledi. Önemli Olan Kan değerlerin bilgin olsun

Şuan her şey yolunda gidiyor çok şükür.Kemoterapi almaya devam ediyorum.
    Ayın 14'ünde 3.Kür 6.seans Kemoterapiyi alacağım sonrasında da PET çekimim var. Hepinizden Dua Bekliyorum.
    Şimdiden Dualarınız için çok teşekkür ederim. Hepinizden Allah Razı Olsun. Sağlıcakla

Üye
    insanlarindunyasi Avatarı

Son Giriş
    12.08-2016
    Saat
    04:42
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar güzel haberler verdin bize @uckun68 arkadaşım inşallah Allah'ın izniyle yeneceksiniz hepiniz bu hastalığı dualarımızdasınız.

Anneminde bugün tomografisi vardı sabah 9'da. Midesi bulanmadı, bişey hissetmediğini söyledi gayet iyi çıktı odadan. 10-15 gün sonra sonuçları alırmışız. Boyun ultrasonu 4 nisanda. Annem kötü bişey çıkmayacak Allah'ın izniyle diye beni sakinleştiriyor Bugün bi kez daha anladım bu hastalığın tedavisi var eğer bu hastalığı bir uyarı olarak kabul edip sağlıklı beslenip moralini sağlam tutar kötü dşeyleri hayatından çıkarıp doktorlarını dinlersen 1-0 önde başlıyorsun. Bir teyzecik vardı mesela 5 yıldır tedavisi devam ediyormuş, artık senede bir kontrolü varmış.

Tüm arkadaşların senede bir kontrol olup, sağlıklı olduğu haberlerini alalım inşallah buradan. Allah yar yardımcımız olsun. Sağlıkla.
    Konu insanlarindunyasi tarafından değiştirilmiştir (03.03-2016 Saat 11:06 ).

Üye
    mlkpmb Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Insallah son evrede bile olsa yenilecek Allah dermansiz dert vermesin..Tedavi surecinde de guc kuvvet sabir versin... Hastaligi yendikten sonra da daha saglikli olun bidaha nezle bile ugramasin vucudunuza

Üye
    Gokmaka Avatarı

Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar bildiginiz bir doktor varsa size zahnet bur sorun dun doktorumuz annem icin sifasi var dedi.ama sanki bizi rahatlatmak icin demiş gibime geldi...annemin ki non hodking lenfome ve evresi 4 dedi doktor. ..sizler ne dersiniz doktorumuz hakli midir cunku bizim.panik halimizi görünce ben bu duruma bagladim.ki insallah haksiizimdir.sizlerin yorumu nedir?Rabbim ummeti muhammede SAFII sifatiyla sifa versin ..tesekkurler simdiden

Üye
    mlkpmb Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Annenizin kemiginde veya baska organinda tutulum varmiydi? Emin olun doktorlar icinizi rahatlatmak icin pek bisey soylemez gercekleri soylerler.. 4. Evre de olsa cozumu var cok sukur tedavi sureci yipratici sadece. Benim arkadasim alternatif doktorlari gezdi uygulanan tedavi- protokol yani ilaclar- dozlari ayni oyuzden doktorunuza guvenin ki zaten arastirip gitmissinizdir. Allah acil sifalar versin

Üye
    yilmaz1987 Avatarı

Son Giriş
    15.03-2016
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar nasilsiniz nasil gidiyor tedaviler insallah iyidir bende p.tesi 5.yi alacagim insallah Allah hakkimizda hayirlisini versin

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    9

@Gokmaka

arkadaşım.
    doktorunuz haklıdır. şifası var ve biz yaşıyoruz.
    daha önce yazmıştım.
    biraz gerilere gidipte 110 numaralı mesajımı okursanız sorularının cevabının bir kısmını bulursun.
    bizimde başımızdan geçen non hodking lenfoma ve 4. evreydi.
    yapacağınız tek şey doktorunuza güvenmek.
    hacıydı, hocaydı, koca karı ilaçlarıydı, şifalı bitkilerdi, yakın uzak bir sürü insandan tavsiyelerde, ilaçlarda gelecektir bize olduğu gibi.
    hiç birine aldırmayın. gelenlerin hepsini kabul edin, inanın iyilik yapmak istiyorlardır. ama onlar gidince hepsini çöpe atın.
    kimseyi kırmayın. kırılmayında. emin olun herşey düze çıkacaktır.
    herşey gönlünüzce olsun.

Üye
    mlkpmb Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim arkadasimda 5. Ilacini aldi. 1 tane kaldi sonrasinda pet ve radyoterapi. Allah hepinize sifa versin

Üye
    uckun68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese Selamlar, Sağlıklı Gelecek diliyorum.

Şuan 3.Kür 6.seans ilacımı aldım. Kemoterapiye başladığımda 91 kilo idim şuan 100 kiloya yaklaştım yan etki olark sadece 5-6 gün ağız tadım kaçıyor o kadar.Ne yersem demir tadı alıyorum..

Kemoterapinin faydasının
    kontrolü için 31 Nisan 2016 da pet çekimim var. Hepinizden dua bekliyorum. Şimdiden hepinizden Allah razı olsun. Kalın Sağlıcakla.

Üye
    Gokmaka Avatarı

Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar merhabalar.. YELPAZE arkadasim cok tesekkur ederim yazdiklarin için. ..sizlere anneme NON HODKING demislerdi diye yazmistim fakat bu ön taniymis.yarin annemin biyopsisi cikacak. Ve doktorlar bize dun yuzde 80 marjinal zone lenfome olabilir dediler ama biyopsoyi bekleyelim dediler.ben diger tum raporlari baska bir doktora belki tanırsiniz TAFLAN SALEPCI hoca gosterdim o da marjinal zone dedi.
    Acaba bu marjinal zone daha mi agir veya hafif ya da böyle siniflamak yanlis mi arkadaslr ayrıca anneme neden PET CEKTIRMEDILER bunu da anlamadim nedeni ne olabilir acaba biyopsi sonucuna gore mi cekecekler ...YELPAZE arkadaşım inanir msin bunu yasayan biriyle konusmak daha iyi ve inandirici su an senin yazdiklarini okudum da icim 25 gunden sonra ilk kez ohhh dedi.bana bu ani yasattigin icinde tesekkuer.buarada sizin hastalik nasil geçiyor. ..ne asamadsiniz...

Mlkpbm ....UCKUN68. ...YILMAZ ve tum ARKADASLARA ALLAH'TAN ACIL SIFALAR INSLLAH ...ARKADASLAR .dua

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    9

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Gokmaka Mesajı Gör
    buarada sizin hastalik nasil geçiyor. ..ne asamadsiniz...
    2 ay öne kontrole gittiğimizde doktor '' artık benim kadar sağlıklısınız, yılda bir kontrole gelin '' dide

Üye
    mlkpmb Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah acil sifalar versin guc kuvvet sabir versin.. Insallah gelmemek uzere gitsin hastaliklar.. "Artik gayet sagliklisin yilda bir gelmen yeterli " biz de su guzel cumleyi duyariz insallah..

Üye
    Gokmaka Avatarı

Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cok sevindim ..YELPAZE buarada sizin 110 nolu mesaji bulamadım. Siteyi tam taniyamadim nasil bulabilirim acaba o yazdiklalrinizi ve Arkadaslar marjinal zone hakkinda bir bilginiz var mi

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    9

@mlkpmb
    inşallah. bir an önce sıkıntılı günler geçer.

@Gokmaka
    yazdıklarım 6. sayfada.
    şu an 10. sayfadayız. sizin yazdığınız 193. yorum.
    yani 4 sayfa geriye gideceksin
    http://www.engelliler.biz/forum/ayni...kim-var-6.html

Üye
    Ozgecan Avatarı

Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İyi geceler geçmiş olsun herkese benim eşime de non hodgkin lenfoma 3. Evre teşhisi konuldu toplam 8 kür kemo alacak diye 1 hafta önce 8. Aldı nisan başında kontrol var inşallah hersey yolunda gider non hodgkin de olsa tedavi şansı yüksek unutmayın Rabbim tüm hastalara eşime şifa versin inşallah Gokmada

İyi geceler herkese sayfa 1 den 13 kadar tümü yorumlarını okudum Rabbim herkese şifa versin inşallah hodgkin de olsa non hodgkin de olsa tedavi şansı yüksek ve burdaki yorumlar içimi ferhlatti herkese iyi geceler dilerim

mlkpmb geçmiş olsun sizinde non hodgkin lenfoma sanırım tedaviniz bittimi acaba durumunuz nasıl gidiyor güzel şeyler duymak bi nebze de olsa rahatlatiyi r Rabbim herkese bizede acil şifalar versin inşallah bir

Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 3910111213141516 SonSon

LinkBacks (?)

1. 22.09-2010, 20:03