TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 80 mesajın 76-80 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ErgunMüdür Avatarı

Gerçek Adı
    Ergun
    Son Giriş
    17.10-2019
    Saat
    00:34
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar hastaligi devdm edenlere Allah şifa versin iyileşenlere geçmiş olsun. Damar yumağı kavernom nedeniyle gamma knife oldum . Daha 15 gün oldu. Uzun bir süreç biliyorum. Inşallah bende sizler gibi en kısa sürede atlatırım.

Üye
    26dilekyagmur26 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2019
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun
    17 yaşında yeğenim felç geçirdi omurilikte baloncuk var dediler 45 osmangazi univ. Tip Fakültesinde yattık su an ankara numune hastanesinde
    Ameliyat olucak
    Benzer rahatsızlık yaşayanlardan bilgi alabilirmiyim

Üye
    RSM Avatarı

Gerçek Adı
    RASİM
    Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

26 ocak 2018 beyin kanaması geçirdim kafamın sağ arkasında görme merkezinde 2,6 cm çapında damar yumağım kanadı yumak olduğunu kanamadan 2 ay sonra anjio ile öğrendik kanamanın etkisiyle her iki gözüm sol tarafı görmüyo yani baktığım şeyleri yarım görüyorum(şuan hala da öyleyim buna da şükür) doktorlar gama knife önerdi acıbadem üsküdarda prof koray özdumana 09.04.2018 gama knife oldum ve 09. 01.2019 da kontrol mr çekindim ve şuan 9 ayda yumak yok olmuş elhamdülillah. Bilgi amaçlı paylaşim dedim. Ama şuana kadar çok dikkat ettim her gün aksatmadan tansiyon ilaçlarımı kullandım ve hep evdeydim işim olmadıkça dışarı çıkmadım hiç ağır efor yapmadım yani yumağı zorlamadım çünkü ağır eforla yumak içindeki basınç artarsa tekrar kanama olabilir oyüzden gama olanlar bunlara dikkat etsinler yorucu işlerden uzak dursunlar

Söylediklerim yanlışda anlaşılmasın bende tansiyon olduğu için ağır efor, yorucu işler vesaire bunlar tansiyonun negatif etkilerini artırdığı için yumak içindeki basınç artar diyorum yoksa tansiyonu olmayanlar benim kadarda pimpirikli davranmayabilir diye düşünüyorum yinede gama olacağınız doktor sizi yönlendirir. Benim doktorum tansiyonunu 14 ün üstüne çıkarma tansiyon ilaçlarını kullan dedi

Üye
    EMREM26 Avatarı

Son Giriş
    05.03-2019
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

26Dilekyağmur26 Şuan hastanızın durumu nedir? İnşallah şifa bulmuş, iyileşmiştir.

Üye
    26dilekyagmur26 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2019
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Başarılı bir ameliyat geçirdi. Çok şükür sol bacakta his kaybı sol kolunda ağrı var fizik tedavi görüyor şuan

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456

LinkBacks (?)

1. Emin
    Refback This thread
    06.06-2010, 10:24