Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 90 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sibel AŞUT Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eğer İstanbul'da oturuyorsanız size ALİ ZIRH'ı tavsiye ederim.ben kendisiyle tanışmadan önce bu hastalığın geçici olduğunu söylediler,sağolsun Ali bey bana bu hastalığın geçici bir hastalık olmadığını pille eğer erken tanı konursa çok fayda göreceğimi söylemişti,ama ben iki defa beyin ameliyatı geçirdiğim için ve geç kalındığı için bana herşeyi olduğu gibi anlattı herşeyi kafamda hiçbir soru kalmadı.ben size adresi ve telefonunuzu vereyim arayıp aramamak size kalmış (medica tıp merkezi:Adresi Hüsrev Gerede Caddesi.No:75 TEŞVİKİYE
    TEL:0212 236 45 45
    CEP:0532 256 29 99

Üye
    m.k. Avatarı

Son Giriş
    02.05-2011
    Saat
    22:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba...ben de 2007 yılında distoni hastalığıyla tanıştım.2 sene mücadele ettim.ankarada tedavi gördüm.doktorum cenk akbostancı idi.süper bi insan.çok ilgilendi.3 sefer botox uygulandı.3.de mehmet demirci beyle beraber denendi.fayda görülmeyince ameliyat kararı alındı.iyi ki alınmış.ameliyatı yapan doktor ALİ SAVAŞ...MUHTEŞEM Bİ DOKTOR.herkese tavsiye ederim.2009 mart ayında beyin ve pil ameliyatı gerçekleştirildi.günden güne iyi oldum.ameliyat sorası başarı %50 iken zaman geçtikçe bu daha da arttı.şu an çok şükür çok iyiyim.her işimi kendim yapabiliyorum.eski halime döndüm.hiçbir sıkıntım yok.çok mutluyum şu an.ama çok kötü bi hastalık ve allah cidden hepimizin yardımsısı olsun.

merhaba...evet biraz masraflı doğru...ben de bu ameliyatları 2009 mart ayında oldum.çok faydasını gördüm.şu an hiç kasılmam yok.tamamiyle eski yani sağlıklı halime döndüm.dışardan beni tanımayan insanlar hiçbir şekilde hastalığımı anlayamazlar.zaten şu an hiçbir belirtisi yok.%k kaçlık oran diyosun ama bu kişiden kişiye değişiyomuş.bana çok az ümit vermişlerdi ama ben %100 iyi oldum.cerrah araştırmasına gelince ben ameliyat öncesi çok yapmıştım araştırma.kararı Ali Savaş ta kıldım.iyi ki öle yapmışım.çok memnun kaldım.süper bi doktor.ameliyat olacaklara kesinlikle tavsiye ederim.ben bu arada ankara TDV hastanesinde oldum ameliyatları.devlet bi kısmını ödedi pilin.başka sorusu olan varsa rahatlıkla sorabilir bana...her koşulda yardımcı olabilirim.sizi en iyi anlayab ilecek insanlardan biriyim.

Üye
    elif75 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2017
    Saat
    03:08
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yares merhaba.ben de distoni hastasıyım.benimki yaklaşık on senedir devam ediyo. ben bu hastalığın servikal distoni olduğunu kendi kendime araştırarak buldum.10 senedir gitmediğim dr kalmadı ama hiçbir sonuç alamadım ve hastalığım ilerledi.artık bütün sosyal yaşantımı etkileyecek durumda.evden çıkmak istemiyorum,kimseyle görüşmek istemiyorum.çok zor durumdayım.
    bu siteyi ve sizleri burda bulunca nasıl mutlu oldum anlatamam yares. sanki bu dünyada bu rahatsızlığı çeken bir benmişim gibi hissediyodum çünkü. senin başında da titremeler oluyo mu yares. benim en büyük derdim bu işte. ah sana sormak istediğim o kadar çok şey varki.allah beterinden saklasın tabi ama o kadar zor bir hastalıkmış ki bu, allah bunu çeken herkesin yardımcısı olsun .

benimle hastalığını sıkıntılarını paylaşmak istersen çok sevinirim yares. sevgiyle kal.

arkadaşlar merhaba. siteye daha önce üye olmuştum ama o günden sonra hiçbir paylaşımım olmammıştı bu sitede. bugün girdim ve sizlerin msjlarını gördüm.ve yalnız olmadığımı hissettim inannın çok mutluyum. siteyi yeni keşfettiğim için az önce msjları okurken derdimi anlatmak adına, genel bir msj nasıl gönderilir bilmediğim için yaresin şahsına yolladım msj ı. ama sanırım sizlerde görebiliyosunuz. bana da bu konuda bilgi verip yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim. msjlarınızı bekliyorum.

Üye
    excerement Avatarı

Gerçek Adı
    UĞUR
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kardeşimde distoni hastasın beynin oksijensiz kalması sonucu 15 yaşında yani geçen sene yakalandı kasılma için verilen tüm ilaçları kullanıyoruz fakat kasılma bir türlü geçmiyor bu kasılmalar hiç azalmıyor mu yada bu hastalığa sahip olan arkadaşlarda ne kadar düzelme oldu cvp yazarsanız sevinirim

Üye
    demirkan Avatarı

Son Giriş
    30.11-2010
    Saat
    13:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende servikal distoni hastasıyım 10 yıldır çapa da tedavi görüyorum botox kullanıyorum ismim sadık istanbulda oturuyorum demirel-1960@hotmail.com

Üye
    Sibel AŞUT Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar ben şimdi iyiyim distoni azaldı bende.allah diyorum benim boynumda kasılmalar var ama çok az ,ben de bu yüzden kadı kızında bile kusur olur diyerek birşey yapmıyorumama bu hastalıkla uğraşmak çok zor ben 15 yıl neler çektim çekenler bilir

Üye
    TARIK_25 Avatarı

Gerçek Adı
    tarık
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende distoni hastasıyım hafif kasılmalar oluyo bende doktorum bana rivortrin diye bi,r ilaç verdi o rahatlatıyor

Üye
    B.Y.F Avatarı

Son Giriş
    04.02-2016
    Saat
    10:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

elif75 slm bende bu hastalıgı 6 yıldır cekiyorum,bu hastalıkta erken teşhiş konursa.tedavi imkanı daha çok,ama geç kalınmış ise tedavisi çok zor malesef,gitmedigim dr. kalmadı,botoksun diyer ignesi çok azda olsa işe yarıyor ama sdece biraz rahatlatıyo,ismi DYSPORT olan igne yani.bu hastalıklan kurtulan arkadaşların sayısı oldukça az malesef,burda M.K arkadaşımızın yazdıklarına kulak vermeni öneririm,şimdi botox oldugum hastaneden bana,ankaradaki DR. MEHMET DEMİRCİ yi önerdiler şimdi ona gidecem kısmetse. M.K. arkdasım gitmiş kurtulmuş ne güzel onun adına sevindim. DR.MEHMET DEMİRCİ gibi botox yapan yokmuş,normalde boyundaki iç kaslara botoks yapan dr yok ama MEHMET DEMİRCİ yapıyormuş.insallah bi fayda bulurum .çok zor bir hastalık allah sabır versin herkese

Üye
    emada Avatarı

Gerçek Adı
    Emel
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul /
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar ben ameliyat oldum 15 şubatta 2 hafta oldu ama şimdi yok denecek kadar az kasılmam ve dr a gidiyorum ayarlar yapılıyo daha iyi olcacağım inş.

Üye
    lider_27 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2011
    Saat
    13:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oromandibulolingual Distoni hastası annem acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı konuşmada zorluk çekiyor dilini rahat kullanamıyor böyle bir hastalığa düşen var mı ne tavsiye edersiniz çok teşekkürler

Üye
    irfantekin Avatarı

Son Giriş
    15.08-2011
    Saat
    00:57
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende servikal distoni hastasıyım botox oluyorum ama bir faydasını görmedim ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.. boynumda sık kasılmalar var..

Üye
    mesutt Avatarı

Gerçek Adı
    mesut şahin
    Son Giriş
    25.05-2015
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

slm ben ankarada yaşıyom distoni hastalıkım var bana benimle tanışmak istiyen meja atsın yaş 17

slm bana ankarada iyi bi doktor önerin hastalıkım distoni

Üye
    fuatsuat Avatarı

Gerçek Adı
    fuat
    Son Giriş
    21.05-2011
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    brisbane Avustralya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar
    bendede ne yazikki bu hastalik mevcut.yaklasik 11 aydir cekiyorum.
    ozellikle son bir aydir gozle gorulur bir iyilesme var.ve giderek iyilesme umudum artiyor.
    baska turleri hakkinda bisey soyleyemem ancak bendekinin nedeni asiri duzeyde bilgisayar kullanmamdir.simdi bu nedemek diye dusunnebilirsiniz.ayni sekilde hasta olan bir kisinin annesiyle tanisma sansim oldu.bahsettigim hasta suanda iyilesmis ve normal durumda.onun hastaliginin nedeni ise playstation.

Üye
    mesutt Avatarı

Gerçek Adı
    mesut şahin
    Son Giriş
    25.05-2015
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ben distoni hastasıyım yaşım 17 bana ankara da önerceniz doktor var mı?

Üye
    nazlı59 Avatarı

Gerçek Adı
    nazlı
    Son Giriş
    30.07-2011
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba,

Gerçi çok zaman olmuş,bu yazıyı yazdığınız.ben de 7-8 aydır bu rahatsızlıkla uğraşıyorum.daha yeni öğrendim sayılır,hastalığımın adını.benim ki dil distonisi.ağrım normalde yok.ama konuşurken zorlandığımdan çenem kasılıyor.ilaç tedavisi gördüm dediğiniz için merak ettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

ben de yeni öğrendim sayılır hastalığımı.benimki dil distonisi.bu hastalığın tedavisi var dediğiniz için merak ettim.yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon