TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 51112131415
Toplam 219 mesajın 211-219 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fates6 Avatarı

Son Giriş
    14.09-2019
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ömer Bey merhaba...son durumunuz nedir? İyi olmanızı umarım...Ömer Bey ben de sizin 20 lik diş olayına takıldım ve daha önce çektirdiğim çene filmim aklıma geldi. Tekrar dişçiye gittim ve olayı anlattım. Dişçim 20 lik dişimin sol üstte olduğunu ve bunun distoniye neden olamayacağını çünkü oradan sinirlerin geçmediğini söyledi. Yalnız ben yine de çaresizliğin verdiği bir umutla aldırmak istiyorum 20 lik dişi. Merak ettim sizin 20 lik dişiniz sağ alttamıydı? Bunun önemi vardır mutlaka...Benim 4 yirmilik dişim de çıkmış fakat bu gömülü olan 5’inci 20 lik gibi sol üstte gömülü...ne düşünüyorsunuz bu konuda fikrinizi almak istedim...tşk ederim

Serkan Gürel merhaba...Benim de sıkıntım servikal distoni...botox oluyorum 3 ay da bir... Belli bir seviyeye kadar faydası var ama sıkıntımı gidermiyor. Ama şunu söyleyebilirim. Botox un etkisi zaten geçici o yüzden sizin botox un faydasını bloke eder düşüncesine katılmıyorum. Bence tedavi şansınızı deneyin olmazsa botox olmaya devam edersiniz. Ayrıca ben de düşünüyorum diş olayını...fayda görüp iyileşirseniz mutlaka paylaşın lütfen...

Üye
    Serkan gürel Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ömer beye bi ulaşabilsek kafamızdaki sorulara cvp verecek kişi o ama bi türlü ulaşamıyoruz.Ömer bey bu yazılarımızı okuyorsanız lütfen bize cvp verin malum distoni çok zor bir hastalık.Teşekkür ederim

Üye
    Ömer mala Avatarı

Son Giriş
    11.09-2019
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun bende servikal distoni hastasıyım boynumda sürekli kasılmalar oluyodu botoks igne hepsinin geçici faydasını gördüm en son gittiğim doktor bana bu sorunun gömülü 20 lik dişten oldugunu söyledi sorunlu olan 20 lik dişi çektirdim ve ortalama 1 sene kadar nöralterapi gördüm şu an tedavim bitti ve rahatım çok şükür kasılmalar ım ve boynumda ki çekme kalmadı ben gaziantepte yaşıyorum gittiğim doktorda gaziantepte netten yazınca çıkıyor zaten mustafa karakan diye

Serkan bey mustafa hocanın yaptıgı tedavinin botoksun etkisini kesermi bilmiyorum ama kendisiyle konuşsanız daha kesin Bi bilgi alırsınız yanlış yönlendirme yapmak istemem şimdiden Allah acil şifalar versin yinede yüzyüze konuşmak isterseniz tlfn numaram 05426901924 elimden gelen yardımı yaparım

Üye
    Serkan gürel Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ömer bey,bende dr mustafa beyde tedavi olmayı düşünüyorum kafamda 2 tane soru var botoks yeni oldum gerçi bi faydasıda olmadı ama bu nöralterapi denen yöntem botoksun etkisini azaltırmı veya tamamen ortadan kaldırırmı?ikinci sorum ise bu seanslar ne kadar aralıklarla yapılıyor?ben balıkesir de yaşıyorum Gaziantep e 1300 km 😊

Üye
    Ömer mala Avatarı

Son Giriş
    11.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serkan bey mustafa hocanın yaptıgı tedavinin botoksun etkisini kesermi bilmiyorum ama kendisiyle konuşsanız daha kesin Bi bilgi alırsınız yanlış yönlendirme yapmak istemem şimdiden Allah acil şifalar versin yinede yüzyüze konuşmak isterseniz tlfn numaram 05426901924 elimden gelen yardımı yaparım

Ben ilk başlarda haftada Bi sefer seansa gittim anestezi tedavisi yapıyo zaten igneyle tedavi yani boyundan belden karın bölgesinden ve agız içinden igne yapıyor ben 10 seans kadar gittim ve 5 seansta sonra 2 haftada bir ve daha sonraları ayda bir seansa düştü ve ortalama diş tedavisiyle birlikte 10 bin lira kadar bi maliyeti oldu

Serkan bey dogru söylüyosunuz mesafe biraz uzun ama bu hastalıkla bir ömür yaşamaktansa gidip gelme sıkıntı ama inanın sonuçları dünyalara degiyor çünkü sizin ve bu hastalıgı çeken herkesin ne sıkıntılar çektigini en iyi ben bilirim

Üye
    Serkan gürel Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim.Ömer bey sormak istediğimiz birşey olursa sizi oğluma aratacağım çünkü benim distonim çenemde ve dilimde konuşamıyorum.Şimdiden yardımlarınız İçin ALLAH RAZI OLSUN🙏

Üye
    Ömer mala Avatarı

Son Giriş
    11.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim eger bir faydam dokunursa elimden geleni yaparım Allah acil şifalar versin herkese

Üye
    fates6 Avatarı

Son Giriş
    14.09-2019
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ömer Bey aydınlatıcı bilgileriniz için çok teşekkür ederim...Ben İstanbulda yaşıyorum...Burada Mustafa Bey gibi bir uzman bulursam önceliği buraya verip tedavi olmaya çalışacağım. Umarım sizin ki gibi başarılı bir tedavi olurda şu lanet hastalıktan kurtulurum...Ancak diş doktoru biraz umutlarımı kırdı gibi ...fazladan bir 20 lik dişim var gömülü olan o da beşinci 20 lik diş gibi bişey ..sol üst çenede gömülü...ordan sinir geçmiyor o yapmaz dedi...ben yinede başka doktorlara danışacağım...o dişi çektirip şansımı deneyeceğim...yine de sizden ricam istanbulda mustafa bey ayarında bir uzman duyarsanız (veya tanıyorsanız ) bilgi verirseniz sevinirim...tşkler

Arkadaşlar İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorum..Servikal distoni konusunda da tecrübesi olan iyi bir nöralterapi uzmanı tanıyorsanız bilgi verir misiniz lütfen!

Üye
    elif75 Avatarı

Son Giriş
    13.09-2019
    Saat
    03:10
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Figen hanım tekrar merhaba. Barış Muslu'yu instagramdan takip ediyorum ama, öyle çok ki videolar sizinkileri bulamadım Bu arada kitaplarını okuyarak iyileştim demişsiniz, euroformat tekniğini mi uyguladınız? O kitabını okudum ama tam, net bir şekilde, kendi başıma uygulayamadım ben

Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 51112131415