Sayfa 20 / 30 İlkİlk ... 10161718192021222324 ... SonSon
Toplam 436 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    büyük geçmiş olsun çiçek hanım

Üye
    guzgulleri Avatarı

Son Giriş
    10.11-2012
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim çiçek3 size çok geçmiş olsun ben şu an emekliyim ameliyat ücreti ne kadar fahri bey hangi hastanede çalışıyor bu konularda da bilgi verebilir misiniz her şey için teşekkürler

Üye
    magıc50 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    01:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çiçek3;

Çok çok geçmiş olsun.Her geçen gün daha iyi olacak İnşallah. Amelıyatı nerde oldunuz.Sinir gerginliği ayağı düz uzatıp ayak tabanını kendınıze doğru çekme egzersızınde ; dizin arkasında gerilme olup acıyor mu?
    Dr tam olarak geçecek dedi mi? Cevap verırsenız sevinirim.sağlıcakla kalın...

Üye
    çiçek3 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fahri Bey İstanbul Cerrahi Hastanesinde ve Bakırköy Ethica Hastanesinde yapıyor ameliyatlarını. Ben ücret olarak sigortalı olarak 17.500 TL ödedim iki kalça için. Ben İstanbul Cerrahi Hastanesinde oldum ameliyatımı.
    Magic50 dizimin arkasındaki gerginlik acısı ilk 15 gün oldu bende hareketlerimi aksatmadan hergün yapınca o gerginlik azaldı hatta geçti. Benim acılarım ayak tabanımdaki acılar. Elektrik çarpması gibi yanma ve batma acısı bu acılar. İlk önceleri uyuşmayla ve karıncalanmayla başlamıştı. Daha sonra karıncalanma hissi acı hissine dönüştü. Çok daha fazlaydı ama 2 aydan sonra biraz daha hafifledi bu acılar. En azından dayanılmaz olmaktan çıktı. Dr. bu acıların beklenen bir durum olduğunu ve zamanla tamamen geçeceğini söyledi. Bende bekliyorum o zamanın gelmesini. Acıyı hafifletmek için lyrica adında bir ilaç verdi gece bir tane alıyorum hiç olmazsa biraz rahat uyku uyuyorum.

Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    10.08-2016
    Saat
    09:24
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bence protez olmadan önce iyice düşünün ne kadar geç ameliyet olup protez taktırırsanınız okadar iyidir.çünkü protezlerin ömrü maksimum 20 yıldır.o yüzden çok ağrınınzvarsa olun hele gennç iseniz olmayın

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese geçmiş olsun benim kızım 5 aylık doğuştan sağkalça çığı var tedavisini uyguluyoruz haftaya kontrolü var geçen ayki kontrolde dr iyi demişti umarım iyileşir sizin yorumlarını okyunca cok canım sıkıldı
    ALLAH'ım iyileşir inşallah kızım

Üye
    guzgulleri Avatarı

Son Giriş
    10.11-2012
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çiçek hanım verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür eder allahtan size ve tüm hastalara şifalar dilerim

Üye
    magıc50 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    01:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Çiçek hn;
    Öncelikle cvabınıza çok teşekkür ederim.Yalnız siz yaptırdığınız özel sağlık sigorta sından yararlandınız.Çünkü İstanbul Cerrahı'de sağlık güvencesi geçmıyor.Ağrılarınızın daha hafiflemesine sevindim.İnşallah ameliyattan memnun olarak uzun ö
    mürlü protezle kazasız belasız güzel ,sağlıklı günler yaşarsınız. Sizinle görüşmek isterim.Bana e.maille ulaşırsanız sevinırım.

Üye
    çiçek3 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ssk dan yararlandım. Evet önceden ssk geçmiyormuş ama yeni anlaşma yapmılar artık İstanbul cerrahidede ssk geçiyor bilginiz olsun isterim. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Üye
    serkanarslan72 Avatarı

Son Giriş
    23.12-2015
    Saat
    16:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özellikle kalça çıkığı sorunu olan, anne ve babalara yazıyorum. Yeni doğan çocuklarınızı mutlaka hastanede kalça çıkığı varmı diye kontrol ettirin. Anne yada babada olduğunda çocukların birinde çıkma şansı çok fazla. O yüzden erken teşhis çok faydalıdır.

Üye
    saka1 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    25.04-2017
    Saat
    18:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende tektaraflı sağ kalça çıkığı amaliyatı oldum 5 cm kısalıkvar spor yapıyoruum sağ ayağımı kaslandırdım ve 5 cm uzunlukta ayakkabı giyiyorum aksamamaı önlüyor tabiki doktorların kalça protezi önerilerine şuan sıcak bakmıyorum

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkdşlar bende kalça çıkığı var 21 yaşındayım 4 ay sonra ameliyat olacağım pelvik destek osteotomisi ile yardımcı oluym ekleyin 0506 744 75 45 alaattin06kartal@hotmail.com

Üye
    AMETİS Avatarı

Son Giriş
    27.01-2012
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neden kalça çıkığı ameliyatı olupta iyileştim düzeldi diyenler doktorlarının isimlerini verip tavsiye etmiyorlar bu şekilde yardımcı olmak çok mu zor??? oyazılanları okuyorum iyi oldum diyenlerden hiç biri doktorunun ismini verip tavsiye etmiyor reklam mı olacak diye düşünüyorlar acaba, böyle birşey nasıl reklam olur ki burda ameliyat olup iyileşmek isteyen bir sürü insan var nolur sanki söyleseler de bizde iyileşebilsek hani diyorum

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar; ben de katkıda bulunayım. Bende de kalça çıkığı var ve ağrı da yapıyor. Lakin olduğum skolyoz ameliyatından sonra başka ameliyat olmak istemiyorum.
    Kalça çıkıklığı hamilelikte ve aşırı kilodan dolayı deforme olup ağrılar artabiliyor. Yaş ilerledikçe de heralde boş olan kalça kireçlenmeden vs olacakki ağrı yapıyor. Bu ameliyatı 30 yaşında bende olacağım. Şuan yapan bi Dr tanıyorum. Prfs Dr Azmi Hamzaoğlu omurga cerrahisinde sayılı Dr.'lardan bu işde yapıyor artık. Hem Ssk da geçerli. Bi gidin derim. taktığı protezlerin ömrü 30 yıl olduğunu biliyorum. Allah şifa ve sabır versin...

Üye
    blaid07 Avatarı

Son Giriş
    17.06-2016
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi günler ceren hanım..öncelikle geçmiş olsun..ALLAH yardımcınız olsun..benim sizden ricam şu elizatör tekniğini biliyorsanız açıklamanızı istiyorum.yardımcı olabileceğinizi düşündüm..benimde sağ kalça çıkığı var 5 cm kısalık oldu zamanla çok fazla dışa donuk değil ama sanırım bir 40 derece vardır..her ne kadar ortopetik ayakkabılar falanda kullansam kalçadan dolayı aksamayı onleyemiyoruz...şuana kadar hiçbir operasyon geçirmedim..birçok yere gittim eğridir de dahil ama ameliyatın çozum olmadığını ileride dahada zor durumda kalacağımı soylediler. yice zor durumda kaldıktanx sonra bildiğiniz gibi kalça protezi yapılacak..aslında benim çok fazla şikayetim yok aksama denge bozukluğu dışında.redirginliğim de yok değil aslında birçok yorumu okuduğumda çoğu olumsuz olaki bir operasyondan sonra daha kotu olmak ve şuanki hareket olanklarımında kısıtlanması gibi..ama şu baçak uzatma operasyonu kalça çıkığına uygulanıyor mu ve bildiğiniz gibi aksama kalçadan kaynaklanıyor her ne kadar KISALIĞI giderselerde aksamaya çözüm olmuyor sanırım..şimdiden yardımınız içn teşekkür eerim

Sayfa 20 / 30 İlkİlk ... 10161718192021222324 ... SonSon