TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 25 / 25 İlkİlk ... 152122232425
Toplam 362 mesajın 361-362 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    RennieTR Avatarı

Son Giriş
    19.11-2019
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar göz tembelliği mağduruyum bende bir gözüm tam iken tembel olan maalesef bir doktora göre %70 birine göre 50/60 diğerine göre 40/50 görme yüzdesi veriyorlar tembel gözümle günlük tüm işlemleri yaparım allah korusun gözümü kaybedersem ama eğer gözüme bir şey olursa okuma vs hiçbir şekilde yapamama gibi küçük yazılar üst üste biniyor büyüteç vs anca olur diye düşünüyorum bilmiyorum var mı benim gibi olan arkadaşlar varsa konuşabiliriz sağ olsun askeriye falan komple eliyor almıyorlar kafayı da yedim bu yüzden şimdi mühendislik okuyorum birine göre ağır iş raporu alabilirim diğerine göre alamam iyice karıştı anlayacağınız.

Üye
    bycinaris54 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selâm arkadaşlar,
    Benim bir arkadaşımın her iki gözü küçüklükten beri hipermetrop idi 9 numara gözlük kullanıyordu. 2006 yılinda %65 ile vergi indiriminden emekli oldu.2014 yılinda gözune mercek taktırdı ve şimdi gözlüksüz görüyor.Bu arkadaşıma engelli kimlik kartı almak istiyoruz, fakat elinde rapor örneği yok.Nasıl bir yol izlenmeli?
    Birde mercek ameliyatı olduğu için yarın birgün kontrol muayensi vs. Sürekli raporda olsa çağırıla biliyormuş insanlar, boyle bir durumda yinede puan alınırmı? Şu an kendisi nde şeker hastaliğida var. Eğer kontrol muayenesi olursa şeker hastalığıyla beraber % 40 tuttura bilirmi? Tip 2 şeker hastalığının engel oranı % 20 şuan.

Sayfa 25 / 25 İlkİlk ... 152122232425