Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 289101112
Toplam 173 mesajın 166-173 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akebci Avatarı

Gerçek Adı
    ebru
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sağolun cevap yazdığınız için ardak. evet aslında farkındayım herşeyin.gelecekte çok sorun bekliyor oğlumu ve bizi. ben sırf ona bakmak onunla ilgilenmek için çocuk bile istemiyorum artık.tek çocuğum var.her dakikam onla geçiyor.bizimde sağ topuk yere değmiyor.biraz sallanıyor yürürken.allahım hepinize benim oğluma da şifa versin. 6 yaşında ameliyat olabilir. kendiyle barışık olsun başkakarının sözüyle üzülmesin istiyorum. gelecek korkusu çok var. botoks olunca haber verin. allah iyi eder inşallah

Üye
    ardak Avatarı

Son Giriş
    14.08-2016
    Saat
    01:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Botox bana iyi geldi.bacak gerginligim azaldı.(tabanlıklı ayakkabıyla neredeyse normal yuruyorum).ayakkabısız ise kendimi hiç zorlamadan sag topugumu yere temas ettırıyorum.fakat ayakkabısız topallamam bariz belli oluyor(kaslar çok kısa).onuda yogun germelerle minimize ederim insallah

Üye
    ardak Avatarı

Son Giriş
    14.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fizik tedavide 6.ayımdayım hergun 2 saat calısıorum germelere.ve botoks cok yaradı,hidroterapiyede başlıcagım.başlangıc videolarım ve şuan cektıgım vıdeolarda fark olumlu anlamda bariz belli oluyor.
    0 indirecegım bu lanet sakatlıgı insallah.adeta deli gıbı calısıyorum 1. Ay-3.ay-6.ay videolarım birbirinden çok farklı.benı tanıyanlar abi yuruyusun toparlamış baya dıyorlar,yenı tanıstıgım insanlarda noldu,gecmiş olsun dıyorlar.
    Yani son halımden memnun degılım ama 6aylık gelısmelerden memnunum

Üye
    OguzZ' Avatarı

Son Giriş
    07.07-2017
    Saat
    15:04
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Öncelikle hepinize merhaba diyorum. 7 aylık doğum ve doğum sırasıda beynin oksijensiz kalmasıyla bende sereblar palsi sekeli olmuşum. sol bacakta sinir çekmesi ve kas zayıflığım var.
    @ardak sana sormak istediğim bir şey var

bende 2 yıl önce botox olmutum fakat pek etki etmedi tabi küçüklük mü diyim gençlik mi bilemiyorum tabanlı ayakkabıda giymedim fizik tedavide ne gibi şeyler yapıyorsun ? ne kadar yararı oldu ve ne sıklıkla yapıyorsun ? fazla zorluyor musun ? teşekkür ederim

Üye
    benan Avatarı

Son Giriş
    29.05-2016
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi günler dilerim. Aramızda herediter spastik parapleji tanısı konmuş arkadaşlar var mı?

Üye
    ardak Avatarı

Son Giriş
    14.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu gecen surede sakatlıgı yarısından cogunu bıtırdım,2.botoksumu bu ay ıcınde oldum,fızyoterapistım bacagımdakı 2,5 cmlık kısalıgın önemlı olmadıgını ,normal ınsanlarında bu kısalıkta bacaklarının oldugu,asıl sorunumun arka ust adelede(hamstring) oldugunu belırttı.bir bacak yerdeyken digerı en az 70 derece kaldırabılmem gerekiyormuş.benım sağ bacagım suan 40-45 derece kalkabılıyor gercektende.Kasım-Aralık ayında 3.botoksumdan sonra durum değerlendirmesi yapılacak,hamstring kasımdan gevşetme ameliyat olabilirim.

Üye
    ibrahim yavaş Avatarı

Son Giriş
    07.04-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iyi geceler arkadaşlar benim 5 yaşında cp hastası oğlum var sadece ayakları etkiledi parmak ucu yurumesiyle başladı şimdi iyice ayağı diklesti haftada 5 gün Fizik tedavi desteği alıyoruz ona rağmen hızlı ilerliyor çapa tıp fakültesinde ameliyat olacak sinirler buyumedigi için özellikle sağ diz kemiğinde egrilik yaptı bir çok hastahaneye gittik bir çok tedavi denedik ama bu verim alamadık bu durum beni maddi ve manevi yönden çok yordu varmı onetebileceginiz tedaviler yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca evde bakım maaşı alabilir miyiz?

Üye
    ÖZGÜR T Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZGÜR TOPRAKÇI
    Son Giriş
    08.07-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İST/BAHÇELİEVLER
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ardak arkadaşa sormak istiyorum bu fizik tedaviyi hangi hastanede oluyorsun?

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 289101112