Sayfa 7 / 24 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
Toplam 350 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende çınlamadan şikayetçiyim çınlama artınca işitme kalitesi azalıyor ,yorgunluk uykusuzluk sevmediğim ortamlar arttırıyor antioksidan haklısın sigara içmek işitme kaybını hızlandırır demişti vakti zamanında bir doktor

Üye
    mustafa c. Avatarı

Son Giriş
    04.11-2007
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaslar ben de isitme kaybı yasayan bir ınsanım ve su an kulak arkası cihaz kullanıyorum.ben su ana memur olarka calısıyorum yani diger ınsanlarla ıletısımım ıyı.benim aramak ıstedigim kulak cıhazlarıyla ılgılı bilgileri olan arkadsların bana cıhazlar hakkında bılgı vermesı.
    su an yenı cıhaz alacagım
    bilgileriniz ıcın tesekkur ederım

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    65

Bu baslık zaten sıtede var, eger arattırırsan bulabılırsın sorularınızı sorun bıldıklerımızı yazrız

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

surveyor_izmir'e....

size iki adet mesaj gönderdim.. ancak mesajımı almadığınızı yazıyorsunuz.. özel mesaj kutunuz dolu olabilir sanırım..

özel mesajdan msn adresimi göndermiştim.. ama eklemediniz...

görüşmek üzere.

Üye
    melikece Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam bende varımm)sanki bende varım derkenn oyuna katılıyo gibi oldu değilmibakıyorum herkes küçükken geçirmiş bunları bende 17 yaşında ani işitme kaybıyla başladı %100 kayıp.ama dudaktan anladımm allahın vermiş olduğu bir yetenek bence.sonra ameliyat ve implant şükürle olsun şimdi çok iyimm.kendimi engellide görmüyorum.evliyim eşimde yok bir engel.bir oğlum var.işte böyle.önceleri evlenmekten çocuk sahibi olmaktan korkmuştum çouğum olrda onu duyamassam diye.ama allah dağına göre veriyo hrşeyii.bugünkü herşeyimze şükürler olsun.tşk ederim allahımm9

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    65

hosgeldınız melıke aman masallah dıyım ımplantınıla mutluluklar dılerım cok guzel oluyor duymak ama kısmet ısı

Üye
    melikece Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe çok tşk ederimm.evet gerçekten duymak mükemmel.allahımm kimseyi hiç bir organından mahrum bırakmasın.zaten burada öyle şeyler okudumm ki halimize şükretmemiz gerekiyoo.herşey gönlünüzce olsun)

Üye
    ebru24 Avatarı

Son Giriş
    10.02-2008
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Melike,

Bende bu siteye yeni üye oldum. 24 yaşındayım.Benimde sağ kulağım duymuyor..Çocuk yaşlarda geçirdiğim ateşli hastalık sonucu sağ kulağım hiç duymuyor.Sol kulağımla çocuklugumdan beri herşeye tepki veriyorum.Üniv.öğrencisiyim,özel sektörde çalışıyorum.ve ben söylemesem insanlar tek kulakla duyduguma inanmayacaklar.günlük yaşantımda tek karşılaştıgım sıkıntı biri kulağıma birşey fısıldamak istediğinde hemen diğer kulağımı ceviriyorum.bu da karşı tarafta şaşkınlık yapıyor.

Allaha şükürler olsun bir sıkıntım yok ama geleceğe yönelik sıkıntılar yaşıyorum..İleride evlilik yapmaktan cocuk sahibi olmaktan korkuyorum.ya cocuguma da böyle bir etki yaparsa,yada evlenceğim insanın tepkisi tek kulaklı olmama ne olacak cok merak ediyorum.şuan bir aday yok ama ileride karşıma cıkacak insan bana nasıl bir tepki verir bilmiyorum.Burda ki herkese selamlar

Üye
    melikece Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ebru merhaba canım.hoşgeldin bu arada hayırlı olsun üyeliğin.)ah canım benimm hiçbirşey dert değil inan bana helede eşinii severek evlenirsen .bende senin gibi aynı korkuları yaşadımm ama gereksiz korkma allah yazdı ise sorun bile olmaz bunlar eşler arasında merak etmekii senin tek kulak ben ikisede sıfır ama imlant oldum zaten fakat cihazımı çıkarınca bomboşş ne yapalım allah tan gelene boynumuz kıldan ince güzelimm.fakat cihazımla şükürler olsun dedğim gibi ben açıklamasam kimse anlamıyorr.umarım sende sever evlenirsin mutlu bir yuva kurarsınn.alah gönlüne göre versin.sevgiyle kal

Üye
    UĞUR-60 Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    01.01-2016
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende engelliyim az işitiyorum ama anlama bozuk dudak okumasından anlıyorum konuşmam iyi işitme cihazı kullanmıyorum

Üye
    mayka3582 Avatarı

Son Giriş
    03.03-2008
    Saat
    14:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar öncelik bu siteyi kuranlara teşekkür ederim.bazı arkadaşlar sonradan işitme yetisini kaybetmiş kimiside doğuştan hepimize öncelikle allah şifa versin duymamak dünyanın en büyük ve en kötü işkencesi olması gerek. az veya yeteri kadar duyan ancak tek veya iki kulağı olmayan arkadaşlar fiziksel görünümünden dolayı dalga geçilmesi onlara acınacak gözle bakılan, sırf bu yüzden yanlız bırakılan insanlar olması biz engelli insanları kendi engellerimizden daha kötü bir durum olamaz.
    şu yarişma programında olan Evren'nin bütün engelliler için nekadar büyük bir öneme sahip olduğunu söyelmek isterim bizm dışımızdaki sağlam insanların engellire bakış açısın birazda olsa değiştirebildiyse ne mutlu bizlere unutulmamalıdırki bügünün sağlam insanları yarının engellileri olabilirler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    65

buyucu hosgelmıssın nıyı ole dıyosun bızden sızden ole laf olurmu neyseee :lol:

Üye
    Cinar72 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2009
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bi ben eksik tam oldu galiba))))

Üye
    efe can Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar arkadaşlar ben fa lıyım son birkaç yıldır işitme sorunu baş gösterdi sol kulağımda %50 kayıp var anlamada bozuk işitme cihazı verdiler ama ben cihazla rahat edemiyorum devamli ses yapıyor son 8 aydır birde sol kulağıma çınlama musallat oldu bir türlü çare bulamadım hepimize büyük geçmiş olsun allah sabrını verir inşalah

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    65

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    efe ısıtme cıhazının kulak kalıbını guzel yapmamıslardır tekrar yaptır ıyı bır odyometrıste kalıp tam oturursa bırde cıhazın ıyı ayar edılıp dıjıtal yenı teknolojı olurda bu sorununu cozer
    ısıtme sevıyenden memnun olmalısın dudak okumaya gayret et50 desı ıyı bır ısıtme cogunluga gore
    kulak cınlaman ıcınde stresten kafeınden uykusuz kalmaktan kacın
    ben cıhaz takmazsam hıc ses duymuyorum hayatımda hıc televızyonu telefonu anlamıs degılım dudak hareketlerıyle anlıyorum konusmayı

Sayfa 7 / 24 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon