Sayfa 22 / 24 İlkİlk ... 1218192021222324 SonSon
Toplam 350 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mrvinl_ Avatarı

Son Giriş
    02.04-2015
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    las vegas :D
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben cihazsız duramam kesinlikle yani nerdeyse hiç duymuyorum cihaz olmadan bi tek sevglimi anlıyorum cihaz olmadan alıştım ya bir de atansam süper olcak aslında kafamı yormaktan üzülmekten yoruldum yani. eğer farklı karşılayan olursa bu durumu konuşmuyorum bir daha oluyor bitiyor

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    64

ohooo o esekten dusme bitek duymuyorum diyeyse en bastan kaybetmissinizdir/ yilmamak gerek sen kendini ezik hissetmek istersen aramak gerekmezki salla hayata bi kere gelecegiz baska mutlulukmu yok duymaktan dimiya
    kendine acirsan yetersiz gorursen kaybetmissindir bi kere bak bakalim neler yapabiliyorsun duymasanda o senin begenmedigin iki kulak bende olaymis diyenlerde var
    sana bi tiyo daha vereyim ama toplum duncesi diye takinca gene kabul etmeyeceksin
    benim kucukken cook topal bi arkadasim vardi cocuklar ikimizide hic oyuna istemezdi biz ikimizde kollektif sirket kurduk hic ayrilmadik o olene kadar coook mutlu bir cocuklugum oldu dene istersen

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    64

shukufe çok dogru söylüyorsun,katılmamak elde degil sana,dediklerini uygulamak laızm tabikide teşekkürler...

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakan bende senın gıbıyım aynı durumdayım bende sonardan oldu var olan bırşeyi kaybetmek zor dogusdan yada cocukken olsa buna alısarak buyurdun ama belirli bır yasa gel ve orda dur hayat seni nerelere getiriyor bı bak arkadaşlardan kaçma komsularla dıyoloj kopuk aman bırsey soylerler duymam dıye ıkılı ılışkılere gırme iş hayatında benle dalgamı gecerler dıye dusun ezıldıkce ezıl yanı sen sanslısın hayat arkadaşın var ve sana desdek oluyor oda onemlı hayata tutunmak için bunun kıymetını bıl zaten cıhazda kullanıyorsun cokda zorlanmazsın artık bunada alısacagız ben zor alısırımda ınsallah sen becerırsın gecmiş olsun ıyı aksamlar herkese ha bu arada sagır kelımesınden hıc hoşlanmam lutfen ışıtme yada duyma kaybı dıyelım (shukufe) kulaga hoş gelmıyor sagırlık

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    64

ee sen sagir diilsinki. ben sagirim.

Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    08:51
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Arkadaşlar hepinizi çok iyi anlıyorum. Bir kısım argadaşlar benim yaşadığım sorunları yaşamış. Şunu söyleyim ki işitme cihazı candır canandır!!! memur olana kadar o kadar çok pasif kişiliğim vardı ki sizlere anlatamam! öyle ki işitme engelli fedarasyonlarına gitmiştim işaret dili öğrenirim diye inanmıyacaksınız ama ordakiler de sırf konuşuyorum diye beni dışladılar! yani normaller ile engelliler arasında sıkışmıştım. Ve O Meb sınavı ile kendime geldim daha doğrusu güzel insanlarla tanıştım ve onlar bana çok güzel şeyler öğrettiler.KENDİNİZ OLDUKTAN SONRA HERŞEY OLUYOR ARKADAŞLAR! Hiç Kız argadaşım olmamıştı ama bu geçen 4 senede 5-6 ilişkim oldu ama nasip değilmiş(Bu arada tekliflere açığım )
    Canan gibi çok alıngandım bir zamanlar şimdi çok affedersiniz ... ne demek istediğimi anlamışsınızdır çok ta takmıyorum...
    Saygılar...

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lord_ yazdıklarından cıkardıgım sonuc ne biliyormusunmemur oldun para kazanmaya başladın bır konumun oldu o zaman takmadın çünkü kendını garantıye aldın. Fakat en rapor alamıyorum bu yasdan sonra memurda olamam guvanın bunlarla ne alakası var dıyeceksın belkı ama var gercekden keşke bunlar olmasada saglıgımız yerinde olsaydı neyse senın adına sevındım yolun acıkolsun hep boyle devam eder umarım hayatın.

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    64

kusura bakmayın ama,sonradan işitmesini kaybedipte ben etkilenmiyorum bu durumdan diyene asla inanmam kendimdem ve çevremdeki arkadaşlarımdan biliyorum çünkü,bende memurum,güzel bir işim var,evim var,aldıgım parrayı sadece kendime harcıyorum,şükürler olsun gelecek kaygım yok şuanda,ona ragmen ben etkileniyorum.sosyal hayatımı kısıtlıyorum,kalabalık ortamlara fazla girmiyorum,tabi bunları yazarken hayatada küsmüş degilim,bunada şükürler olsun ama olmasa dahada iyi olurdu diyorum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    64

etkilenirsiniz tabiide. kucukken etkilenmiyormudur saniyorsunuz. sizin bii suru ogrendiginiz birikimleriniz varken sevinmelisiniz. cocuklugunuzda kimse sagir sagir sagir diye alay etmedi. hala bugun aklima geliyor. annem korumak icin hic salmaz bakkaldan ekmek almak icin bile kardesimi yollardi. bi heves ederdimki bende dukkana gitsem diye. uzulup durmak daha kotu gulelim eglenelim. firsatlari mutluluga cevirelim. tabiatin bu kadar guzellikleri varken onlari gorebiliyorken. kimseye muhtac olmadan kendi isimizi gorebiliyorken daha kendimizimi uzecekmisiz. uzulunce duyacakmiyiz.hadi hep beraber gulelim.

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    64

tamam shukufe,hep beraber gülüyoruz inşallahhh,olumsuz yorum yazmak yasak artık...

Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    08:51
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

HAKANCAN dediğine katılıyorum... canan yorumumu yanlış anlamışsın memur olmazdan önce de işitme engelliydim şimdide öyle, ama memur olmazken kendim gibi davranıp kendimi salakça şeylere üzmeseydim şimdi daha farklı olurdu diye düşünüyorum... Bide çevrenin duyarlılığı ve iyi insanlarla dost olup onlardan güzel şeyler öğrenmek benim için de artı bir değer olmuştur. Hakancan argadaşımın da dediği gibi işim ve arabam var ama sosyal çevremiz bir yere kadar lakin çok ta kıstlamıyorum aksine girişken olmaya çalışıyorum shufie kardeşim dediği gibi şu üç günlük dünyada beş kuruşluk insanlar için kendimizi üzmemek lazım diye düşünüyorum

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakancan sen benı yanlıs anlamıssın ben çok hassaas oldugumu anlatıp lord rahatım dediği için onu baz alarak sen memur oldukdan kendını saglama aldıkdan sonra bırazda olsa umursamıyorsun dedim. Zaten lord 'un kendısıde dıyor memur oldukdan sonra kendıme guvenım geldi diyor.
    çocukkende bu rahatsızlıgı yasayanlar illakı kendılerıne gore sıkıntı çekmişdir shukufe ama insan yaşadığını bılıyor ya biz kendımızce başımıza gelenı ve cekdıgımızı bılıyor ve anlatıyoruz.

Burada yazıyor paylaşımda bulunuyoruz ben mesala aa dıyorum ne guzel o takmıyor bu sorunu bende takmamalıyım dıyıp ornek alıyorum dıger bır arkadaş ben budurumda calışıyorum duymasamda onemsemıyorum dıyor ımenıyorum bunlar bana ıyı geliyor . Yeterince uzulduk zaten rabbim hepimizi güldürsün hadi gülümse ))

Üye
    Apache11 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.02-2017
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende varım. 4 yaşında kızamık ve kabakulak hastalığından ötürü sol kulağımı kaybettim total işitme kaybı mevcut sağ kulağımda ise sensorinöral kayıp var.

Üye
    isil Avatarı

Son Giriş
    12.02-2015
    Saat
    07:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşitme engelli olan arkadaşları tanımak isterim...

Üye
    dnznry Avatarı

Gerçek Adı
    eliz
    Son Giriş
    14.08-2015
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm arkadaslar benim kizim 2.5 yasinda sag kulagi hic duymuyor solda yuzde on duyuyor cikti konusamadigi icin heryere goturdum en son test yaptilar bu cikti cok uzgunum ama yinede sukurler olsun cigaz takip duyabilicek ve ozel egitime gidicek onun icin elimden geleni yapicsm sizden ricam bana bilgilerinizi paylasmaniz

Bide bu sonuclar kesin mi yani ben kizimin bir kac yere daha goturucem siz nasil yaptiniz gerci o cocuk derdini de anlatamiyor

Sayfa 22 / 24 İlkİlk ... 1218192021222324 SonSon