Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 67 mesajın 61-67 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efegenc Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    03.10-2015
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben henuz nakıl olmadım suan test asamasında butun testler olumlu sadece kadın dogum kontrolu kaldı annem ıcın oda yapılınca olumluysa amelıyat ıcın gun verecekler.ya o deilde simdi bu hastalıgada yakalanınca ölüme ne kadar yakın oldugumu anladım evlenmeyi düşünüyorum askerden sonra dusunuyordum ama suan askerlık gıbı bı engel de kalmadı.kız arkdsm tas dusuruyorum dıye bılıyor suanda benı.bu hastalıgı ogrenelı 20 gun oldu.soylersem onu kaybederım dıye korkuyorum,beni sevdiğini biliyorum ama bu durum ayrılma sebebı olabılır dıye korkuyorum.ne yapmlym?

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

efegenç, senin endişelerine cevap olarak başka bir konuda yazdım, onları okursan sevinirim
    http://www.engelliler.biz/forum/yasa...ml#post1065810
    kız arkadaşınla ilgili de... sen önce naklini ol, benim kanaatim durumunu elbette ki söylemenden yana... onu kaybedersem diye düşünüyorsun tamam duygularla hareket ediyorsun, ama ileride hayat arkadaşım diyeceğin insanın da hakkı, senin durumunu öğrenmek... yalanlar üzerine ne kadar mutlu olunur bir de onu düşün...
    hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşallah
    geçmiş olsun

Üye
    HEXE06 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    AYDIN -Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet efe bncede söyle arkadaşına seviyorsa zaten yanında yer alacaktır..sevgi fedakarlıktır...eger ki inşallah olmaz ayrılma aşamasına geldiniz....iyi gun dostununda yanında zaten yeri olmaz bunu sakın unutma

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

tek böbrekli yada böbrek rahatsızlıgı olanlar ,dikkatle okuyunnuz lütfen ....size verecegim süper sonik bir bitki var ,ismi anadoluda çaltı yada çaldere olarak geçer ,çogunlukla daglarda bulunur ,silindir şeklindedir ,aktarlardan bulabilirsiniz ...kullanımı 3 su bardagı kaynamış suyun içine 6 ,7 tane çaldere yada çaltı atılıp 5 dakika demlendirilir ...gün içinde birer bardak içilir , 1 gün ara vererek tekrar içilir ,böbrek ağrılarını ,kanamayı ,ve idrar yollarıda oluşan ödemi tedavi eder ...bunu kullanırken abartmayınız lütfen fazlası iyi gelmez ....azı karar çogu zarar ....osmanlıdan bu günümüze gelen bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim ...deneyen yada denemeyen herkezden yrumlarınızı bekliyorum ...

Üye
    kariss Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay deniz
    Son Giriş
    10.08-2012
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun bende tek börekliyim çoçuk yaşta kaza sonucu kaybettim böbreğimi sağ böbreğim sağlam çok şükür.ben şunu merak ettim tek böbrekli biri rapor alabilirmi devletten ne gibi imkanlardan yararlanabilir.yol gösterirmisiniz.şuan için çalışıyorum 3600 iş günüm var ama yorulduğum zaman vücudum çok halsiz kalıyor.birkaç kez diğer böbreğimde sorun çıkardı taş,idrara çıkamama v.s

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

Sanırım yüzde 30 -40 alırsınız tansiyon şeker felanda varmı rapor içim baş vurun onlar yönlendiriyor

Üye
    kastamonumuzayede Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet yücel
    Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende tek böbrekliyim ama askerlik yaptım şuanda 30yaşımdayım sağ yok soldada protein kaçağı var korkuyorum kırkın altında verirler diye raporada başvurmadım

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345