Sayfa 14 / 35 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon
Toplam 512 mesajın 196-210 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayvalık Avatarı

Son Giriş
    11.10-2010
    Saat
    22:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    [Akdeniz];

denizciğim,eklemesine eklerim de,benim bebeğim çok küçük olduğu için devamlı aktif durumdayım.msn e ne zaman girdiğim açıkçası pek belli olmuyor.yazışamazsamda yanlış düşünmeni istemem...durumun nasıl oldu?iyi haberlerini bekliyorum...sağlıcakla kal!

mstf umit;

aramıza hoşgeldiniz.bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.ayaklarınızda afo...vs var mı?bu zamana kadar ne tür tedavi oldunuz?beslenme şekliniz nasıl?sigara-alkol var mı?spor olarak,bizlere neleri tavsiye edersiniz?çalışma hayatınızı bu hastalık sekteye uğrattı mı?özür dilerim çok soru sordum ama,hastalıkla 2 yıldır tanışığım ve alışmaya çalışıyorum.görevim öğretmenlik,fiili olarak yapamamak meb'in duyarsızlığı açıkçası beni bu hastalıktan daha çok üzüyor...saygılar...

Üye
    [Akdeniz] Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    08:11
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sevgili ayvalık abla
    sen beni ekle zamanı gelince inşallah konuşuruz.ALLAH bebğini bağışlasın ben sana mail de atarım.
    ablacımm şuan da durumum da allaha şükür birazcık gelişme var.artık perdeden tutunarak
    yataktan kalkabiliyorum.dizlerimide yavaş yavaş çekmeye başladım.kollarımda azda
    olsa kuvvetlendi bunlar + yönlerim daha çok - yönlerimde varr.mesala duyu organlarım zayıf kulağım hiç duymuyor. ağzımda çok uyuşma var.pencereden dışarıya bakamıyom vucudumda his çok az
    inşallah zamanla bunlarıda yeneceğizz.
    ablacığım senin şuan ki durumun nasıl kendi işini kendin görebiliyormusun...inşallah iyisindir.

huzun abla senin durumunda değişme varmı inşallah sende iyisindir. bir kader arkadaşınız olarak iyi haberlerinizi bekliyorum.

merhaba mustafa ümit
    aramıza hoşgeldiniz nekadar zaman bu hastalıkla boğuşuyorsunuz

YÜCE ALLAH HEPİMİZE ACİL ŞİFALAR VERSİN
    salıcakla kalın...

Üye
    aksit Avatarı

Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    13:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar aslında bende bu hastalıga interette derman araken sizlerle tanıştım.aslında 7 aydır takip ediyorum. bütün yazıları okudum gün gün takip ediyorum. bir yönden iyi oluyor takip etmek bir yönden kötü.gercekten bir çok şeyi burdan ögrendim...ama arkadşların bulundukları durumlarını okudukca bunalıma girdim....herneyse ben bu hastalıgın farkına 15 yıl önce vardım bir çok doktora gittim ama ne oldugunu bulamadılar.ama bir gün çukurova üniversitesine gittim orda çekilen emg de polinöropati olldugum söylendi... pek rahatsızlıgım olmadıgı için ciddiye almadım. ama hastalıgı bulan doktor çok telaşlandı surtının şekli degişti bende herhalde dedim 3 aylık ömrüm kaldı.... bendekki bazı belirtilerin hangi aşamada oldugunu sordu... bende anlattım... ama bende rahatsızlık aşırı degildi sadece ayagımı tabanında uyuşma vardı. çukurova senseimotor buldu . 5 yıl sonra gazi üniversitesine gittim.biobsi sonucları felan derken dogustan oldugu anlasıldı. suan hatayda özel bir dersanede calısyorum sosyalbilgiler ögrt. yapıyrm.ama bu sene rahatsızlık iyice arttı.. artık bedenimde ince bir titreme var. şuan çukurova üniversitesinden filiz koç la tedavimi sürdürüyorum ....

Üye
    ayvalık Avatarı

Son Giriş
    11.10-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sevgili akdeniz,senden güzel haberler aldıkça çok mutlu oluyorum,inanıyorumki daha dahada iyi olacaksın!olay umudunu yitirmemekte ve tedavine devam etmekte bitiyor.canım,ben seni ekleyeceğim.dileklerin için teşekkür ederim.ben,günlük işlerimi yapabiliyorum,okuluma gidip gelebiliyor,yemek,temizlik...vs yapabiliyorum amaaaaaa kendimi çok yormamak şartıyla...benim durumum hamilelikten oluştu,tanı cıdp.her şerde bir hayır var rabbim hepimize dayanacak güç,vücudumuzada şifa versin...doktor tedavine gittin mi?neler kullanıyorsun şuan?atak durumundasın sanırım...sevgiler........
    sevgili aksit
    değerli meslektaşım,ben de sınıf öğretmeniyim,aramıza hoşgeldniz.dilerim biran önce sağlığınıza kavuşursunuz.moral,bu hastalıkta en önemli faktör.lütfen güçlü olmaya çalışın...sevgiler

Üye
    [Akdeniz] Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

svgili ayvalık abla
    senin günlük işleri yapabilmen beni çok mutlu etti.inşallah daha iyi olacaksın
    bana gelince ben şuanda atağı atlatmaya çalışıyorum bu geçirdiğim en kötü atak olmasına rağmen yeneceğime ALLAH ın beni iyileştireceğine inanıyorum.bunun için moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum
    daha iyi bir nöroloji doktoru arayışındayız kime gideceğimize şaşırdık şuan da ömer coşkun un verdiği bitkisel kürleri ve eski ilaç larımı kullanıyorum.ömer coşkun bize 2 ay sonra kontrol yaptırmamızı söyledi. bende bu 2 aylık sürede iyi hazırlanmak istiyorum şuan çok feci bel ağrısı çekiyorum ilaçlar ağrıyı geçirmiyor sanırım
    şimdi bana neler önerirsiniz

merhaba aksit hocam
    aramıza hoşgeldiniz

Üye
    Edanurum Avatarı

Son Giriş
    28.05-2010
    Saat
    00:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 9 yaşındayım bana senserimotor polinöropati teşhisi 5 yıl süren üniversite tetkikleri sonunda 9 Eylül Tıp fakültesi tarafından konuldu,ancak herhangi bir ilaç tedavisi verilmedi,kaslarım ve içinde bulunan sinirlerim güçsüz ve gelişmiyor,3. sınıfa gidiyorum,boyumda uzamadığı için büyüme hormonu kulanıyorum.Şu an ayaklarımda PAFO kullanarak düşmeden yürüyebiliyorum arkadaşlarım gibi Beden eğitimi derslerinde koşup oynamak istiyorum.Bana fizik tedavi merkezine gitmeyi öneriyorlar yeni rapor çıkarttık 20 gün içerisinde inşaallah bir merkezden fizik tedavi alacağım,faydası olur umuyoruz.Benim durumumda olup yada tedavi hakkında bir bilgisi olanlarla yazışmak istiyorum. Herkese Acil Şifalar Dilerim.AMİN

Üye
    [Akdeniz] Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkeze merhaba
    kimseden ses çokmıyorr.
    şu anda kim ne durumda
    herkez iyimi??

Üye
    aksit Avatarı

Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    13:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Edanur ablacıgım Allah yardım etsin. bence sen hastalıgını hiç kafaya takma.ayrıca ilgilenenler için söylüyorum xcell center diye bir merkez varmış Almanyada kök hücre tedavisi yapıyormus. ben baglantı kurdum ama sorun başarılı olma şansı biraz düşükmüş.bence arkadşlar bunu bir araştırsalar iyi olur.hastalık konusunda türkçe bilen bir bayan yardımcı oluyor..

Üye
    kadiryapmaz Avatarı

Son Giriş
    18.06-2010
    Saat
    10:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb herkese Allah tan acil şifalar dilerim Allah kimseyi hastalık ve sevdikleriyle sınamasın. Eşim de Polinöropati hastası ama sohbetlerde yazıldıgı gibi eşimde agrı ,sancı veya ilerleme yok ama denge bozulugu ve yürümede zoluk çekiyor bu rahsızlıgın tedavisi için veya hangi hastaneler de daha iyi tedavi ettirebilirim bunun la ilgili sizlerden bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız minnettar olurum şimdiden teşekkur ederim sagılarımla...

Üye
    utopik06 Avatarı

Gerçek Adı
    Serhan Balkanal
    Son Giriş
    09.05-2011
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. Aranızda Ankara'da oturan varsa yardım etmek isterim. Ya da Ankara'ya gelip 14 gün kadar kalabilecek olan. Yeni bir tedavi yönteminden bahsettiğim http://www.engelliler.biz/forum/sagl...ullanilan.html başlığına bakabilirsiniz. İmkanınız yoksa ücret kaygısına da düşmeyin lütfen. Sağlıklı günler dilerim.

Üye
    iyilik Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili hüzün çok güzel bir haber, hayırlı olsun, mutluluklar dilerim
    Benim uzun zamandır internet erişimim yoktu, malesef sizlere yazamadım. Pek iyi değilim, yağmurlu havalar iğnelenmelerimi ve ağrılarımı çok arttırdı...
    iyi yönde bir gelişme yok. Fizik tedavi almak istiyorum ama nereye başvuracağım konusunda kararsızım. Malum, durumum ağır olduğu için ilgilenmek istemiyorlar.
    Ankara dahilinde bir önerisi olan kardeşim varsa, paylaşırsa sevinirim...herkese selamlar, sevgiler...

Üye
    utopik06 Avatarı

Gerçek Adı
    Serhan Balkanal
    Son Giriş
    09.05-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili iyilik,
    Size özel mesajda atmıştım ama sanırım daha bakmadınız. Madem Ankara'dasınız size yardımcı olmak isterim. Bana telefon numaranızı özel mesaj ya da mail olarak (sbalkanal@gmail.com) yollarsanız sizi bu dertten kurtarabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

Üye
    ayvalık Avatarı

Son Giriş
    11.10-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sevgili hüzün,akdeniz ve diğer arkadaşlarım.internet ve bilgisayarımdaki problem nedeniyle sizlerden uzaktım.sevgili hüzün,ne güzel bir telaş Allah,oğlunuza mutluluklar,size de sağlık versin.ben 2 gün önce istanbuldan geldim çok şükür kortizon tedavisine gerek kalmadı.doktorum ne yaptığımı çok merak etti.bu durumda bende çok mutluyum.dilerim hepimiz daha iyi oluruz.selamlar........sevgiler

Üye
    dilekdalgic1 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2010
    Saat
    18:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eşim norapati hastası ve şiddetli agrıları var bu agrıları nasıl hafiflete bilirim şimdiden hepinize gecniş olsun

Üye
    utopik06 Avatarı

Gerçek Adı
    Serhan Balkanal
    Son Giriş
    09.05-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar tekrar yazıyorum. Polinöropati hastalarına yardım etmek istiyorum. Özellikle Ankara'da olanlara... Lütfen bana ulaşın. Sağlıklı günler dilerim.

Sayın İyilik özellikle size ulaşmaya çalışıyorum ama sizden bir yanıt alamıyorum. Özel mesaj da attım, daha ne yapabilirim bilmiyorum.

Sayfa 14 / 35 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 07.11-2010, 12:31

Başlığın Etiketleri