Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam nrllheymen öncelikle geçmiş olsun yazılarımı okumuşunuzdur umarım öncelikle şunu söyliyim benim çocuğumda mesane extrofili olarak dünyaya geldi 8 kez ameliyat oldu neden 8 kez çünkü 7 kez çerrahpaşada olduğu için tüm açıklamalarım var yazılarımda şimdiye kadar tamamenn normal kişiler gibi tak veya başka şeyler yapmadan iyileşene hiç rastlamadık fakat biz tamamen iyileştik
    8 inci ameliyatta çünkü bu işin gerçekten mesane extrofili üzerine bence duayen olmuş bir doktorumuz var MURAT DAYANÇ kendisi ankarada telefonlarıda var çok yoğun tabiki kesin iyleştirdiği onlarca kişi var kız erkek farketmiyo tek söylediği ne kadar bana önce gelinirse daha ellenmeden başkaları tarafından yanlış eksik yapılmadan başarı yani iyileşme oranı buna bağlı o yüzden ısrarla murat hocanın fikrini almadan çook rica edeyorum bizim çektiklerim yaşamayın diye yani biz cerrahpaşada7 ameliyatı boşuna olmuşuz bunu duyunca tokat yemiş gibi olduk gelin hep beraber iyileştirelim kuzucuklarımız ahmet@puntops.com

biliyoruzki anne babalar en değerli varlıklarımız çocuklarımız ve onların sağlığı malum ilahi takdirdir bu bir kaderdir böyle doğmak fakat bizde ana baba olarak sınırlarımızı araştırmalarımızı sonuna kadar kullanmak zorundayız hiç bir ana baba çocuğun ne çocukluğunu ne gençliğini altında bez ile yaşamasını istemez heleki okul ortamı iş hayatı sosyal etkinlikeri büyüdükçe sorulara isyan edişlerine kulak tıkamak biz ana baba olarak yapamayız fakat uzun seneler bez kullanan hala insanlar var fakat biliyorumki bilseler iyileşebileceklerini hiç düşünmeden sınırlarını zorlarlar keşke bize bunları birkişi çıkıpta biz iyileştik falanca doktorda sizde gidin en azından bi konuşun deseydi kendim ve eşim adına söyliyorum yeminlen ellerini bırakır ayaklarından öperdim yani uzun lafın kısası önceden bizde sizler gibi bu işin çaresi ingiltere amerika diye düşünü yorduk varı yoğu satalım yeterki çocuğumuzu iyileştirelim diyoduk--fakat gördük ki bu şi bana göre amerikadan daha iyi yapan ve bizi anlayan bi doktorumuz var MURAT DAYANÇ ankarada kendisi bence elleri gerçekten sihirili allah‘ın izniyle mükemmel işler mucizeler yaratıyon gelin dahafazla ne zaman kaybı ne maddi kayıplar nede çocuğumuz bu hastalığı ileriki yaşlarına taşısın yeterki bir ana baba olarak benim bilgilerime kulak verin sonra bol bol dua edeceğinize yüzde yüz garanti veriyorum yeni bilgilerle söyliyim bi minik yavrumuz bu hafta murat hocamızın ellerinde şifa buludu hala hastanede iyileşme sürecinde hocamızla konuştuk çok çok süper geçti ameliyat hiç problem yok allahın da izniyle bu çocuğumuzda iyileştiğni söyledi zaten murat hoca birkere tanıştınızmı hertürlü sorununzla sonuna kadar var olan biri bunu tüm kalbimle inanarak söylüyorum iyiki varsın MURAT HOCAM SEN BİZİM VE ÇOCUĞUMUZUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜN ALLAH da senin ve TÜM SEVENLERİRİN YÜZÜNÜ HİÇ SOLDURMASIN diyorum ve daha birçok kardeşimizi iyileştire bileceğini biliyorum sizin dediğiniz gibi yeterki size ulaşsınlar diyorum şimdiden herkese tüm mesane extrofisi olan çocuklarımıza geçmiş olsun diyorum ahmet@puntops.com 0554 818 04 78 gece gündüz hiç çekinmeden herşeyi sorabilirsiniz daha güzel günlere

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ahmet Erzincanlı cep-0554 818 04 78---ahmet@puntops.com
    biliyoruzki anne babalar en değerli varlıklarımız çocuklarımız ve onların sağlığı malum ilahi takdirdir bu bir kaderdir böyle doğmak fakat bizde ana baba olarak sınırlarımızı araştırmalarımızı sonuna kadar kullanmak zorundayız hiç bir ana baba çocuğun ne çocukluğunu ne gençliğini altında bez ile yaşamasını istemez heleki okul ortamı Üniversite sosyal etkinlikeri büyüdükçe sorulara isyan edişlerine kulak tıkamak biz ana baba olarak yapamayız fakat uzun seneler bez kullanan insanlar var hala fakat biliyorumki bilseler iyileşebileceklerini hiç düşünmeden sınırlarını zorlarlar keşke bize bunları bir kişi çıkıpta biz iyileştik falanca doktorda sizde gidin en azından bi konuşun deseydi kendim ve eşim adına söyliyorum yeminlen ellerini bırakır ayaklarından öperdim yani uzun lafın kısası önceden bizde sizler gibi bu işin çaresi ingiltere amerika diye düşünüyorduk varı yoğu satalım yeterki çocuğumuzu iyileştirelim diyoduk--fakat gördük ki bu şi bana göre amerikadan daha iyi yapan ve bizi anlayan bi doktorumuz var MURAT DAYANÇ ankarada kendisi bence elleri gerçekten sihirili Allah‘ın izniyle mükemmel işler mucizeler yaratıyon gelin daha fazla ne zaman kaybı ne maddi kayıplar nede çocuğumuz bu hastalığı ileriki yaşlarına taşısın yeterki bir ana baba olarak benim bilgilerime kulak verin sonra bol bol dua edeceğinize yüzde yüz garanti veriyorum yeni bilgilerle söyliyim bi minik yavrumuz bu hafta murat hocamızın ellerinde şifa buludu hala hastanede iyileşme sürecinde hocamızla konuştuk çok çok süper geçti ameliyat hiç problem yok allahın da izniyle bu çocuğumuzda iyileştiğni söyledi zaten murat hoca birkere tanıştınızmı hertürlü sorununzla sonuna kadar var olan biri bunu tüm kalbimle inanarak söylüyorum iyiki varsın MURAT HOCAM SEN BİZİM VE ÇOCUĞUMUZUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜN ALLAH da senin ve TÜM SEVENLERİRİN YÜZÜNÜ HİÇ SOLDURMASIN diyorum ve daha birçok kardeşimizi iyileştire bileceğini biliyorum sizin dediğiniz gibi yeterki size ulaşsınlar diyorum şimdiden herkese tüm mesane extrofisi olan çocuklarımıza geçmiş olsun diyorum
    MURAT DAYANÇ ----cep 0532 232 64 39
    ayrıca murat hocanın Asistanı her koşulda kendisine ulaşabilen kişi- Ebru KÜSKÜ hn-0544 607 60 68
    image004 - Mesane extrofisi olan kim var?
    www.cocukuroloji.com

Ahmet Erzincanlı cep-0554 818 04 78---ahmet@puntops.com
    biliyoruzki anne babalar en değerli varlıklarımız çocuklarımız ve onların sağlığı malum ilahi takdirdir bu bir kaderdir böyle doğmak fakat bizde ana baba olarak sınırlarımızı araştırmalarımızı sonuna kadar kullanmak zorundayız hiç bir ana baba çocuğun ne çocukluğunu ne gençliğini altında bez ile yaşamasını istemez heleki okul ortamı Üniversite sosyal etkinlikeri büyüdükçe sorulara isyan edişlerine kulak tıkamak biz ana baba olarak yapamayız fakat uzun seneler bez kullanan insanlar var hala fakat biliyorumki bilseler iyileşebileceklerini hiç düşünmeden sınırlarını zorlarlar keşke bize bunları bir kişi çıkıpta biz iyileştik falanca doktorda sizde gidin en azından bi konuşun deseydi kendim ve eşim adına söyliyorum yeminlen ellerini bırakır ayaklarından öperdim yani uzun lafın kısası önceden bizde sizler gibi bu işin çaresi ingiltere amerika diye düşünüyorduk varı yoğu satalım yeterki çocuğumuzu iyileştirelim diyoduk--fakat gördük ki bu şi bana göre amerikadan daha iyi yapan ve bizi anlayan bi doktorumuz var MURAT DAYANÇ ankarada kendisi bence elleri gerçekten sihirili Allah‘ın izniyle mükemmel işler mucizeler yaratıyon gelin daha fazla ne zaman kaybı ne maddi kayıplar nede çocuğumuz bu hastalığı ileriki yaşlarına taşısın yeterki bir ana baba olarak benim bilgilerime kulak verin sonra bol bol dua edeceğinize yüzde yüz garanti veriyorum yeni bilgilerle söyliyim bi minik yavrumuz bu hafta murat hocamızın ellerinde şifa buludu hala hastanede iyileşme sürecinde hocamızla konuştuk çok çok süper geçti ameliyat hiç problem yok allahın da izniyle bu çocuğumuzda iyileştiğni söyledi zaten murat hoca birkere tanıştınızmı hertürlü sorununzla sonuna kadar var olan biri bunu tüm kalbimle inanarak söylüyorum iyiki varsın MURAT HOCAM SEN BİZİM VE ÇOCUĞUMUZUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜN ALLAH da senin ve TÜM SEVENLERİRİN YÜZÜNÜ HİÇ SOLDURMASIN diyorum ve daha birçok kardeşimizi iyileştire bileceğini biliyorum sizin dediğiniz gibi yeterki size ulaşsınlar diyorum şimdiden herkese tüm mesane extrofisi olan çocuklarımıza geçmiş olsun diyorum
    MURAT DAYANÇ ----cep 0532 232 64 39
    ayrıca murat hocanın Asistanı her koşulda kendisine ulaşabilen kişi- Ebru KÜSKÜ hn-0544 607 60 68
    image004 - Mesane extrofisi olan kim var?
    www.cocukuroloji.com

Üye
    gülali Avatarı

Gerçek Adı
    Havva Ö
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Facebooktaki "Ekstrofiliyiz" adli kapalı grubumuzda aktif görüşmeler devam etmekte. O nedenle burda fazla paylaşım yapmıyoruz. Son güncel olan bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. 15 yaş üstü erkeklerle ilgili mini bir organizasyon planlandı. Katılmak isteyenler bu duyuruyu değerlendirin derim. Sevgilerr

Üye
    gülali Avatarı

Gerçek Adı
    Havva Ö
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam arkadaşlar,

Bugün Atv Avrupa kanalında Sağlığım İçin programında 13:50de Mesane ekstrofisi konusu işlenecek, izleyelim bakalım. Programda ikinci bir konu da tüp bebek ilk hangi konu işlenecek bilmiyorum, hani bizim hastalık diyip kapatmayın izleyelim bakalım neler anlatılacak.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12