Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese acil şifalar olsun
    bendede nörolojik hastalık herediter polinöropati ayaklarda kemik bozukluğu denge bozukluğu ve ellerimde parmaklarda titreme var
    cocukluğumda yüksek ateşten sonra başlamış kardeşimde 16 yaşlarında normalken yüksek ateşli hastalıktan sonra başladı ve onda daha fazla bulgular
    anne tarafından gelen hastalık pek cok akrabada var evet onlarda uzun seneler önce dedeler balkanlardan göc etmiş
    ve bu hastalığı bayanlar taşıyıcı erkeklerde hastalık cıkıyor
    yapabilirseniz kasları calıştırın gücünüz yettikce bolca spor yapın zinde kalabilirsiniz
    ben ara sıra b vitamini kullanıyorum

bu sitede aynı hastalık yorumlarını okudukca hastalığımı ve kendimi inceledikce sanki
    sadece el ve ayaklarımda değil
    eğer sağlam doktor bulabilirsem diğer vücut hastalık belirtilerimi incelticem alakalımı yoksa normal hastalıkmı
    istanbul da devlet hastanelerinden daha önce muayene olduğunuz
    tavsiye edeceğiniz nöroloji doktoru varmı

Üye
    beyazyakalı Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim agrılarımda tekrar başladı ve cidden bu agrılar insanı ölduruyor. İçerden dışarı çıkmıyorum iyice eve bagladım kendimi çok kötü bi durum malesef. Banada genetik dediler lakin akrabalarımın hiç birinde böyle bi rahatsızlık söz konusu değil hepsi taş gibi ailem eski nesildede kimsenin böyle bi hastalıgı olmadıgını söylüyor.

Üye
    suleyman22 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nereye başvurduğunuzu bilmek lazım.geçen gün ben de sıfır araç için wolkswagen firmasına beni aramaları için not bıraktım.edirne MERCAN WOLKSWAGEN firması ÖTV muafiyetli araç satmadıklarını ,beni en yakın bayilerine yönlendirmek istewdiklerini belirttiler.ben de engellilere satış yapmıyormusunuz dedim.kısaca evet dedi.bu tarzda kendini bilmez ve engelli vatandaşlarımızı aşağılayan firmalara gereken cevabı da birlikte verelim.lütfen. o nedenle sizin herhangi bir yerden ÖTV muafiyetiyle araç almamanıza hiçbir engel yok.saygılarımla...

Üye
    Tugrulsacakli Avatarı

Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen bizi kimseler anlamiyo benimde hiç dinmeyen ağrılarım var gitgide haretlerim kısıtlandı

Üye
    Despair Avatarı

Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Arkadaşlar bendede herediter polinöropati var daha düne kadar haberim yoktu iğneli emg falan yapıldı her neyse benim boyun sırt kol bel bacak sorunlarımda var fakat bu beni yürümeme veya hızlı yürümeme engel olmuyor pek.15 ayrı doktor gezdikten sonra Bursada rommer diye uluslararası fizik tedavi ve rehebilitasyon merkezi var oraya gittim orada Tuncer Onuktav hoca var kendisi çok bilgili ve çok yetenekli bir doktor açıkcası umarım bu sözlerimi yanıltmaz kendisi her neyse gittim arkadaşlar dediğim gibi benim boynumdan ve sırtımdada çok problemim var ama kendisi 2 adet sinirleri besleyen çok özel bir serum injekte etti boyun köklerime ve bir adette başka bir iğne injekte etti kürek kemiğime kendisine sorduğumda nedir bu dedim sinir köklerini ve uçlarını besleyecek ayrıyeten kaslarını besleyecek iğne yaptım dedi ağrıların çok fazla artacak dedi ve doğru ağrılarım çok arttı ve bana diyet verdi kendisi 6 ay boyunca ağrı acılara katlanıcam zaten 3 aydır katlanıyorum günlük diyetimi ve 10km lik yürüşümü yapıyorum verdiği vitaminler eşliğinde cosakondrin ve balık yağı hiç bir şekilde ağrı kesici kullanmıyorum eğer tedavi olmak isterseniz deneyin derim araştırma hastanelerinde boşuna vakit kaybetmeyin çünkü orada sadece size geçici ivig tedavisi verirler oda boşa gider.

AYRICA EVDE OTURUP AĞRIM ACIM VAR DİYEREK İYİLEŞİLMİYOR BUNU KAFANIZIN BİR KÖŞESİNE YAZIN
    Konu Despair tarafından değiştirilmiştir (27.05-2017 Saat 14:49 ).

Üye
    Tugrulsacakli Avatarı

Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu doktorun numarası varmi

Ben 4 yaşından beri herediter nöropati hastasıyım şuan 18 yaşındayım gitmediğim doktor kalmadı

Üye
    Despair Avatarı

Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    7

Üye
    fzlt Avatarı

Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ne.olur bana yardım edin uuuyamiyrm yeğenim 4 yaşında dev aksonall noropati teşhisi kondu yaşam.suresi.kisa.oluyrms doğru mu sizde noropati hastasisinz keşke sizin gibi.olsa ona razıyız ne olur aynı.hastalikta.olan varsa yazsn

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    204
    Verilen Beğeniler
    86

@fzlt

Teşhisin doğruluğuna eminler mi? Teşhisi nerede aldı? Belirttiğiniz hastalıkla ilgili olarak bugüne kadar yaşam sürü konusunda bir bilgiye rastlamadım.

Üye
    narkozz Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Allah herkese şifa versin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12