Sayfa 11 / 17 İlkİlk ... 789101112131415 ... SonSon
Toplam 242 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    canbaz uc aydan beri tedavi goruyorum bitkiselleri bir ay daha kullanıp kontrole gideceğim avn evresini o zaman öğrenirim ıyı bır masör kılcal damarlarının kan akısını saglartensin tıtresım yapanını al vuruş yapanı agrı yapar mumkun olduğu kadar istirahat et ayağına yuk verme avn bıldıgım kadarıyla kan dolaşımı bozukluğundan kaynaklanan bır hastalık hasta bölgeye kan gıtmedigi ıcın oradaki hücreler beslanmıyor kullandığım bıtkıseller kan dolaşımını sağlıyor bır ay oncesıne kadar ayağımın ustune basamıyordum su an koşma derecesındeyım

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

spil;

spil peki masaj yaptırırken kas gevşetici krem olarak ne kullandın? Bir de ehil ellerde yapılması gerekir sanırım.Ben burada iki otelle görüştüm ama Tai masajından filan bahsediyorlar.
    Tens cihazının ne gibi bir faydası olacak.Bir de Denizli'de Hasan Doğan diye bir doktor var. Proloterapi yöntemi ile tedavi ediyormuş duydun mu ?

spil senin avn nerdeydi ? Kalça , diz, omuz ?

Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canbaz spor kuluplerın masorlerı bu ısın ehlı ozel hastanelerde masorcu bulunur tens cıhazı da o bolgedekı kılcal damarları harekete gecırır denızlıdekı doktoru duymadım avn her ıkı kalçada sag kalça yenı başlamış agrı sol baldırımda ayağımın ustune basamıyordum su an ağrım yok merdıvenlerı rahatlıkla çıkıyorum SUT u ve suyu bol ıcmeye bak

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Spil tekrar merhaba ,
    Peki Naturline'da sanırım Manyetik Alan Terapisi de yapıyorlar. Sen bu tedaviyi denedin mi ya da duydun mu ? Bu tedavi ile iyileşen var dedi .Ankara'da konuştuğum bir Fizik Tedavi dokturu.Hem de % 90 gibi çok büyük oranda bir şans verdi. Ama araşıtrmadan da balıklama dalmak istemedim.

Üye
    more44 Avatarı

Gerçek Adı
    muharrem
    Son Giriş
    15.11-2014
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan bey merhaba,ben de yeni katıldım,6 aydır ağrılarla yaşıyorum,yürüyemez hale geldim,sağ ve solda avn var.protez ameliyatı ol diyorlar,ama daha gençsin ,dayanabildigin kadar dayan diyolar,kilom da bir hayli ,100 falan.bilgilerinizi paylasırsanız sevinırım,ben de malatyalıyım bu arada.ama antalya da yasıyorum.

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

more44;

Merhaba Muharrem Bey ,
    Ben de şu an arayış içindeyim. Henüz bir tedavi yolu bulmuş değilim ama duyduğum her bilgiyi değerlendiriyorum.

Üye
    kusursuzzz Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    25.01-2015
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar Allah herkese acil şifalar versin.bu konu hakkında yardım isterseniz elimden geleni yapmaya çalısırım.benim gittigim doktor çok iyi ve başarılı bi doktordu sizede tavsiye ederim.adana özel ortopedia hastanesi prof dr emre toğrul bey.internetten araştırın ne kadar iyi bi doktor olduğunu görürüsünüz.bana ulaşmak isterseniz gokhangedik26@hotmail.com

Üye
    menekshe Avatarı

Gerçek Adı
    Canan
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    00:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her şeyin beteri vardır biliyorum ama bu AVN bütün hayatımı, düzenimi, kendime olan saygımı ve güvenimi mahvetti.. Bir daha hiç eskisi gibi özgürce hareket edemeyecek olmak bu yaştan sonra alışılması çok zor bir durum.. Allah yardımcımız olsun..

Üye
    kusursuzzz Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    25.01-2015
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Canan hanim hastaliginiz ne durumda bilmiyorum ama bence umudunuzu kaybetmeyin.burda bicok arkadsimiz var bu hastaliktan iyilesen arkadaslarda var.hastaliginiz ne durumda oldugunu yazatsanizsize daha cok yardimci olmaya calisirim

Üye
    menekshe Avatarı

Gerçek Adı
    Canan
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    00:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hastalığımın teşhisi 7 ay önce yapıldı. İki gün sonra kanlandırma ameliyatı, peşinden 60 gün oksijen tedavisi gördüm. 3 ay çift, 4 aydır da tek değnek kullanıyorum. Her MR'da biraz daha iyi çıkıyor sonuç ama ben kimi gün çok daha iyiyken, kimi gün hastalığımın başladığı ilk günlere dönüyorum.. Son zamanlarda sinir sıkışması olduğunu tahmin ediyor doktorum, EMG istedi ama o Çin işkencesine gücüm de cesaretim de kalmadı, en azından Ramazan geçsin diyerek izin aldım doktorumdan. Ancak sinirlerle ilgili bir şey olduğunu hiç sanmıyorum ben, çünkü ağrım avn ağrısı, tanıyorum. Beni endişelendiren ve sarsan kâh iyi kâh kötü olmam. Madem iyileşiyorum neden birden en baştaki ağrı ve topallamalara dönüyorum? Yok iyileşmiyorsam MR niye öyle söylemiyor? Bu arada sağ kalça ekleminde 2. Evre olarak tespit edilmişti..

Üye
    ozkankoz Avatarı

Gerçek Adı
    özkan Köz
    Son Giriş
    20.04-2014
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba figen bende avn hastasıyım hastalığımı öreneli 1 ay oldu ve araştırmalara başladımbende izmired yaşıyorum bendede çift taraflı avn var doktorlar kalça kemiği protezi diyorlar ma tam olarak kararımı vermedim

Üye
    engelliler Avatarı

Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar avn bendede var olanlara Allah yardımcısı olsun psikolojinizi çokertiyo moralinizi yuksek tutun.işinizi eşinize daha fazla onem verin. sizin agrılarınızı herkes anlayamayabilir.bole bi beklentiniz hiç olmasın.ve bununla yaşamaya alışın.not bu konuda doctor çok salak buluyorum.tabi hepsi degil işinin hakkını verende var parayı sevende.

Üye
    more44 Avatarı

Gerçek Adı
    muharrem
    Son Giriş
    15.11-2014
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba hakan bey,nasıl oldunuz,herhangi bir yeni bigi elde ettiniz mi avn hakkında?paylaşırsanız cok sevinirim.allah acil sifalar versin.

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba ,
    Ankara'da Üro&Fiz Fizik Tedavi Merkezi ve Dr Kürşad Ramazan Özdemir'i duyan var mı ? Yurt dışından MRC ( Magnetic Celle Regenaration ) adında bir cihaz ithal ettiklerini ve bu cihazı alıp kullanarak iyileşen yüzlerce avn hastasının olduğunu söylüyor. Bu konu hakkında duyumu ya da bilgisi olan arakadaşlar varsa acilen bilgi paylaşabilerse çok sevinirim . Kafam çok karıştı. %90 başarı oranından bahsediyorlar ve cihazın değeri de 2.800-EUR

Üye
    polis28 Avatarı

Son Giriş
    03.09-2013
    Saat
    18:07
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 2010 yılında kanlanma (RIDVAN EGE UFUK ÜNİV deki dr Burak beye çok teşekkürler) ameliyat oldum faydasını gördüm şuan 3 sene geçti ve kafaya takmayın ameliyattan sonra bol bol kemik suyu için şuan ağrılı günlerimi unuttum gibi ara sıra ağrı yapsada yaş şuan 28yaşındayım ameliyatı 1 sene geç oldum 4 senedir çekiyorum..ameliyattan sora cok çektim kalca protezi olursam ne ağrılar cekecem şuan bile hissediyorum..Allah herkese acil şifa versin

Sayfa 11 / 17 İlkİlk ... 789101112131415 ... SonSon