TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910
Toplam 138 mesajın 136-138 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mteren Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Tamer Eren
    Son Giriş
    16.02-2020
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Anladım hocam. Bu dediğiniz testi zannediyorum 2015 gibi banada yaptılar Çapa'da. Kan alıp Ankara'ya falan gönderiyoruz demişlerdi. Bu en son Piraye hanımın söylediği gen testi değilde gen analiziydi galiba. İleride tekrar bir Piraye hanıma danışayım en iyisi.

Çocuğunuz kaç yaşında? Belirti var mıydı hiç? Türüne göre başlangıç yaşıda değişiyor bu illetin. Bebekken başlayanı da var, orta yaşlarda başlayanıda var. Bende 27-28 yaş gibi başladı. Uzun dönem doğuda askerlik yaptım düşünün. En ufak bir sorun yoktu. Biranda başladı gelişti bu hale geldik..

Üye
    Akman1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Tevfik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Çocuk 15 yaşında doğduğundan beri biraz hareketsiz birazda kilolu ondan kaynaklanıyordur diye düşünüyorduk bende İzmir Foça daha sonra Güneydoğu'da askerlik yaptım 18ay komando olarak benimde 28 yaşında bayılma ile başladı vazovagal senkop denildi şuan yurtdışı bir ilaç kullanıyorum daha sonra bir kaç defa EMG çekildi tam tanı konulamadı 2010 beri uğraşıyorum geçen yıl genetik test yapıldı sonuç kas hastalığı denildi fizik tedavi önerilmiyor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    mteren Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Tamer Eren
    Son Giriş
    16.02-2020
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok geçmis olsun hocam sizede oğlunuzada. Hastalık öykümüz benzer. İkimizde uzun donem zor şartlarda askerlik yapabilecek kadar uzakmışız hastalıktan. Aynı yaşlarda da başlamış hemen hemen. Ben fizik tedaviye birden fazla kez gittim bir faydası da zararı da olmadı. Tabi hastadan hastaya değişiklik gösteriyor.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910