Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    38fatma Avatarı

Son Giriş
    03.07-2012
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    amelliyatını hangi doktor yaptı????

arkadaşlar benimde yiğenim perthes hastası 8 yaşında bu hastalık dün belli oldu hangi doktorları önerirsiniz

Üye
    erkut58 Avatarı

Gerçek Adı
    erkut bayrak
    Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pertes hastasıydım ve düzeldim hiç bir problemim yok. telefon numaram 5468255063 ararsanız yardımcı olabilirim. hiç bir amaliyat olmadan hacettepe hastanesinde mümtaz hocaya mutlaka görünün. gerek duyarsa iyine ameliyat olursunuz. ameliyatsız beni iyileştiren bir insandır. bütün doktorların mucize dediği ve çoğunun inanmadığı kadar iyiyim tekrar ediyorum çok şükür. şuan dağcılık yapıyorum en ufak bir sıkıntım yok. geçmiş olsun.

Üye
    isimsiz15 Avatarı

Son Giriş
    05.10-2012
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba ben bu hastalığımın olduğunu yaklaşık 7 yaşında öğürendim.Sol kalçamda görüldü şuan 15 yaşındayım benim hastalığımın başından bu yana inceleyen dokorum prof.dr.Mutafa Başbozkurttu en iyi olduğunu söyleyebilirim belkide o olmasa bir çok amilyeat olacaktım.Her yıl belli kontrollere gittim ve bana öneridği bacak egzersizlerini yaptım 1-2 yıldır hergün yüzüyorum.Çok şükürki ağrılarımı azaltı sadece 1-2 cm kısalık var şuan onunda ilerde istelinirse amileyatla düzelebileceğini söyledi .Arkadaşlar lütfen amileyata veya başka cerrahi yollara başvurmadan önce güvenilir bir kaç doktora gidin.Sırf stajer doktorlar amileyat görsün diye bile amileyat yapanlar var lütfen biraz araştırın lütfen yazık etmeyin kendinize.Çok ağır şeyler taşımamaya çalışın sporu özellikle yüzmeyi ihmal etmeyin hareket kısıtlıklarına çok ama çok yani inanılmaz derecede iyi geliyor.Kesinlikle tedavisiz bir hastalık değil teşekkür ederim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12