Sayfa 9 / 13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon
Toplam 193 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    rapor dr.yazdıktan sonra eczane sisteminde görünüyor.ama sen yinede doktorun sekreterinden ilaç raporunun bir örneğini al..şizofreni olduğuna dair raporun heryerde görünüyormu onu bilmiyorum bende..ama şunu söyleyebilirim..benim bağlı olduğum sağlık ocağına her ay düzenli olarak benim hakkımda tutulmuş tutanak geliyordu..ben o tutanağı imzalıyordum..sonra aile hekimin görüş yazıp imzalıyordu..çok uzun zamandır gelmiyor o tutanak..fişlendik..takip ediliyorda olabilirim.bilmiyorum..yinede tetikte olmakta fayda var..

Üye
    İbrahimEsad20 Avatarı

Son Giriş
    12.04-2017
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

13 yaşından beri paranoid şizofreni hastasıyım bir sürü ilaç ve 2 tanede iğne vuruluyorum çok sinirliyim kullandığım ilaçlar hiç bir işe yaramıyor moralin çok bozuk 3 kez intihar ettim günlerce hastanede yattım sonuç degişmiyor

Kullandığım ilaçlar xeplion 150 mg/1.5 iğne
    Solian 400 mg
    Norodol 50 mg iğne
    Ativan 2,5 mg
    Akineton 2mg
    Aripa 10mg
    Konu İbrahimEsad20 tarafından değiştirilmiştir (20.04-2016 Saat 14:37 ). Gerekçe: İlaç ekleme

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

fulsac50 mg günde 2 tane kullanan var mı ? veya psikopatik belirtisiz agır deprsif nobet olan varmı_ belirtisiz ağır depresif nobet majörmü oluyor ?

Üye
    Ocean spray Avatarı

Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar.sizoaffektif bozuklugum var.5 yildir ilacla tedavi goruyorum.7 aydan beri xeplion ilacini kullaniyorum.goruntu veya ses duyma gibi halusinasyonlarim yok.hastalanmadan ve ilaclara baslamadan once daha zeki oldugumu soyleyebilirim.dokuz eylul universitesi guzel sanatlar fakultesi fotograf bolumunu kazanmistim.daha sonra almanya ya dil egitimine gittim.orada 7 ay kaldiktan sonra avustralya ya gittim.1 yil ingilizce egitimi aldiktan sonra ascilik ve turizm otelcilik bolumlerini okudum.orada kalici oturma izni aldiktan sonra rahatsizlandim.turkiye ye dondum.turkiye de devlet hastanesinde temizlikci olarak calisiyorum.academic duzeyde ingilizcem ve orta derecede almancam var.xeplion ilacini kullanan arkadaslarla konusmak isterim.

Üye
    oguz442361 Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Ocean spray

ben xeplion kullanıyorum

Üye
    ekremarda.35 Avatarı

Gerçek Adı
    Ekrem Arda Erkoç
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OKB hastasıyım.Çok kötü bir hastalık. Zor dayanıyorum.

Üye
    mona_lisa Avatarı

Son Giriş
    26.05-2016
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba. ben psikoloji öğrencisi olmaya adayım. allah izin verirse sizlere ve sizin gibilere yardımcı olmak için çalışacağım. deneyimlerinizi ve sıkıntılarınızı benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum... allah şifa versin.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar,

bana ilk olarak depresyon tanısı konuldu..sonrasında majör depresyon tanısı konuldu..sonra toplam 2 ay hastanede yattım..ilk olarak tedavi ile düzelmeyen okb tanısı konuldu,askerlikten muaf tutuldum.En son devlet hastanesi sağlık kurulu paronoid şizofreni tanısı koydu.
    sıkıntılarım oldu,olmadı değil..ama ben hiç bir zaman şizofreni olduğumu düşünmedim..çok ilaç kullandım..ama şuan hiçbirşey kullanmıyorum..bu hastalığı bazen kabul ediyorum..bazen etmiyorum..şuan kabul etmiyorum mesela..ve hiç bir ilaç kullanmıyorum..

şuan sadece çok sinirliyim.herşeye hemen sinirleniyorum.
    çok hayal kuruyorum.
    dengesiz bir ruh halim var.

bir sorun var tamam kabul,ama şizofreni değilim dir değil mi? sonuç olarak..depresyon falandır..zaten ilk olarak majör depresyon ve okb demişlerdi..sonradan heyet kararı şizofreni oldu..
    aslında beni günaha soktular..şimdi düşününce pişmanlık duyuyorum..evet kabul ediyorum..sizin hakkınıza girdim..o sağlık kurulu raporu sayesinde engelli kadrosunda işe başladım,ekpss ye de girdim..belki atanırım..o zaman gerçek engellilerin hakkına da tecavüz etmiş oldum..ama raporu ben istemedim onlar verdi..devlet bir süre takip bile etti beni..hakkımda tutanak geliyordu her ay sağlık ocağına,artık gelmiyor galiba..doktora bu raporu iptal edin..ben şizofreni değilim dedim..ama inanmadı..sen bunları düşünme dedi..şimdi bütün suç ben demi sizce..ben sadece çok hayal kuruyorum..birde belki inanmayacaksınız ama astral seyahata çıkabiliyorum..bir kaç kez de diğer boyutlardan varlıklarla,isimlerini söylemek istemiyorum iletişim kurdum..

Üye
    mona_lisa Avatarı

Son Giriş
    26.05-2016
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    @fringe

kurduğun son iki cümle sende şizofrenik belirtiler olduğunu gösteriyor gibi. yine de doktor olmadığım için net konuşamam.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@mona_lisa

yok..şizofreniyle alakalı değil ki bu durum..bunu yapan bir sürü insan var..hepsi şizofreni mi..benim şuan ki tek sorunum doktorun bana bir türlü inanmaması..zaten kimse inanmıyor..bende kimseyle konuşmuyorum bunları..burası sanal ortam..her şeyi rahatlıkla konuşuyorum,paylaşıyorum..

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    108
    Blog Mesajları
    1

Seroquel,Risperdal,Zyprexa vs. bir sürü antipsikotikten sonra leponexe geçtim Daha hızlı iyileşmeye başladım.

Üye
    Ocean spray Avatarı

Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@fringe

Fringe şizofreni hastaları olarak biz herkesten daha fazla engelli hakkına sahip olmalıyız çünkü bizim yaşamımız engellilere göre çok daha zor.ben ekpss den bu hasta ilaçlı halimle 35 yaşında olmama rağmen 82.7 aldım ve atanmak benim en doğal hakkım.ben hayatta çok mücadele verdim.2 dil biliyorum 2 diplomam var bir eşim ve işim var.eğer hasta olmasaydım 7.le girdiğim güzel sanatlar fakültesini de bitirirdim fakat çok hastaydım ve dikkat eksikliğim çok vardı.söylemek istediğim şey dünyadaki en kötü hastalık sıralamasında 11. Olan hastalığıma rağmen bu kadar şey başardım ve engellilerin sahip olduğu haklar benim en doğal hakkım

Üye
    bipolarimkiben Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dert ben de derman sen de;

Bipolarım ve yazıyorum hunharca. Yazıyorum azaltıyorum kendimi, bazense çoğaltıyorum. Son yazım Bipolar mıyım ben? diye gezen güruha gelsin. Vira Bismillah...Bende mi Bipolarım! Ol Birader Ol! Sende Ol! ? bipolarimkiben

Üye
    negerekvar Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    05:02
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Major depresyon sizofrene cevrirmi. Eger size gelen hediyelerde kamera varmis hissine kapiliyorsaniz oldugunuz yerde ses kaydi varmidir korkusu yasiryorsaniz bunlar sizofrene cevirir mi

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    negerekvar arkadaşım,yazdığın belirtiler,major depresyon belirtisi diil zaten.bildiğim kadarıyla paranoid şizofreni belirtisi yazdığın belirtiler.doktoruna aynen anlattın mı bu düşündüklerini.

Sayfa 9 / 13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon

Başlığın Etiketleri